Chlorella pyrenoidosa 1500 tablet 300g

Chlorella pyrenoidosa

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

1 030 Kč

Absorbuje těžké kovy a jiné škodlivé toxické složky ze střev, které se odstraňují přirozenou cestou.
Obsahuje největší množství chlorofylu ze všech zelených rostlin rostoucích na naší planetě, díky čemuž vylepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran a ochraňuje před záněty.
Posiluje odolnost organismu, vylepšuje paměť a koncentraci a také odstraňuje toxiny z organismu. Doporučuje se osobám nemocným na revma, artritidy, cukrovku, poruchy tlaku, trávení a absorbování, jakož i při virových a bakteriálních infekcích a kožních chorobách.

Detaily

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčný sladkovodní řasa s nejvyšším obsahem chlorofylu, díky čemuž dostala pojmenování chlorella. Jedna tableta obsahuje miliony chlorellových buněk, které se podílejí na ozdravění našeho těla. Chlorella nám předává kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu a tam načerpanou energií prohřívá lidský organismus.

Společnost, vyrábějící surovinu, vlastní certifikát ISO 9002 a certifikát mezinárodní kvality, čímž je uznávána jako společnost určující standard kvality. V Japonsku je výrobce licencovaný k dovozu a prodeji svých produktů v kategorii "léčivých potravin". Užitečné vlastnosti Chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roku 1890. Chlorella pyrenoidosa je nezávisle (průběžně) testována japonskými kontrolními úřady - má minimálně 76% a vyšší stravitelnost.

Chlorella je širokozáberovný očistný prostředek a přestože není lékem, přece léčí. Je nejbohatším zdrojem chlorofylu, který zlepšuje lidem krevní obraz, urychluje hojení ran a brání zánětům. Zlepšuje také okysličení organismu, čímž brání vzniku infekčního prostředí. Léčitelé tvrdí, že zelené barvivo uchovává sluneční energii, která nám odevzdá moudrost a lásku. Chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin (hormon radosti a štěstí, jeho pokles přivádí depresi a únavu) a večer ho tělo přeměňuje na melatonin (lépe usínáme).

Nejsilnější složkou chlorelly je růstový faktor CGF, který má výrazný omlazující a posilující efekt, působí silně "prebioticky", tzn. zvyšuje rychlost růstu i kvalitu života střevní ale i vaginální mikroflóry. CGF až 4x urychluje růst acidofilní kultury. Prebiotika jsou důležitější než biotika samotné, protože upravují prostředí, ve kterém mikroflóra žije.

Chlorella nepracuje ale pouze jako prebiotikum, působí i antibakteriálně. Obsahuje látku zvanou Chlorellin, která je přirozeným antibiotikem. Podobně antibioticky působí v česneku látky Allicin a ajoen. Na rozdíl od chemických antibiotik působí Chlorellin pouze proti patogenním organismům, bez poškození trávicí mikroflory.

Chlorellová vláknina působí díky sporopolleinu zcela výjimečně. Buněčné stěny chlorelly na sebe nevratně vážou toxické látky, které pak z organismu odcházejí přirozenou cestou (stolicí). Pevná vláknina chlorelly mechanicky (jako kartáče) odstraňuje nánosy odpadu, přichyceného v trávicím traktu.

Chlorella posiluje imunitu celostním působením. Vytváří nepřátelské prostředí pro nepřátelské organismy a přátelské prostředí pro organismy Prospect. Díky čištění nastartuje obranné mechanismy. Nasycením buněk dodá energii k boji o život.

SHRNUTÍ ÚČINKŮ:

- Čistí a zásobuje naše tělo
- Zvyšuje imunitu a sexuální výkonnost
- Podporuje trávení a je prevencí rakoviny tlustého střeva
- Zmírňuje záněty, vředy a alergie
- Chrání srdce a cévy, snižuje cholesterol
- Omlazuje organismus, vitalizuje buňky, stimuluje růst a vývoj člověka
- Působí zásadotvorně - odstraňuje překyselení organismu
- Pomáhá diabetikům
- Působí proti únavě a stresu

UŽÍVÁNÍ CHLORELLY pyrenoidosa

Při užívání chlorelly je třeba dbát na dodržování pitného režimu. Chlorella je výraznější detoxikační jako šťáva z ječmene, čistí trávicí trakt, hlavně tlusté střevo. Vyživuje především přes střeva. Její vlákninový podíl váže určité množství vody z trávicího traktu, proto je třeba dostatečně pít. Ale to třeba vždy, i bez užívání chlorelly ...

Pokud chcete užívat chlorellu jako preventivní dávku, tak stačí pokud zkonzumujete 3x4 - 3x5 tablet denně. V přijde užívání Chlorelly za léčebným účelem je dávkování 3x7 - 3x8 tablet denně. Při užívání řasy pro léčebné účely třeba čekat! Působení se u každého projeví za různou dobu. Zřídkakdy však změna nenastane ani po třech měsících trvalého užívání.

SLOŽENÍ CHLORELLY pyrenoidosa

Vitamíny a minerály:
Železo: 225 mg / 100g
Vápník: 718 mg / 100g
Hořčík: 386 mg / 100g
Draslík: 992 mg / 100g
Jód: 50 mikrogel / 100g
Selen: 10 mikrogel / 100g
Chrom: 0,31 mg / 100g
Zinek: 0,5 mg / 100g
Vitamin C: 16 mg / 100g
Karoteny: 84,4 mg / 100g
Vitamín E: 5,7 mg / 100g
Thiamin (B1): 1,83 mg / 100g
Vitamín B2: 4,71 mg / 100g
Vitamín B3: 17,3 mg / 100g
Kyselina listová: 1,1 mg / 100g
Vitamín B6: 1,81 mg / 100g
Vitamín B12: 0,46 mg / 100g
Vitamín B5: 2,7 mg / 100g

Aminokyseliny:

Arginin: 3,38%
Lysin: 3,42%
Histidin: 1,08%
Fenylalanin: 2,71%
Leucin: 4,5%
Tyrosin: 2,07%
Isoleucin: 2,04%
Methionin: 1,29%
Valin: 3,23%
Cystin: 0,67%
Alanin: 4,56%
Glycin: 3,02%
Prolin: 2,5%
Kyselina glutamová: 5,9%
Serin: 2,29%
Threonin: 2,64%
Kyselina aspartová: 4,84%
Tryptofan: 1,18%

 

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Alergie, Tlusté střevo, Nervový systém, psychika a paměť, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Chlorella pyrenoidosa 1500 tablet 300g

Nejnovější příspěvky