Detoxikačné náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Detoxikačné náplasti

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 400 Kč

Běžná cena: 475 Kč

Detoxikace organismu je prvním krokem na cestě ke zdraví a detoxikační náplasti jsou vhodným detoxikačním doplňkem v době, kdy nás toxiny, emulgátory a různé škodlivé látky ohrožují mnohem víc než kdykoliv předtím.
Prášek obsažený v sáčcích obsahuje 100% -ně přírodní látky s maximálním účinkem.


Obsah balení: 10 ks detox. sáčků a 10 ks samolepících náplasti
Složení: Houba Agaricus, turmalín, mikrokapsle, eukalyptový olej, Mugwort extrakt, loquat extrakt, vitamin C, chitosan, škrob, warming pigment a heat storing polysacharidy

Detaily

Detoxikace - odstranění hlavní příčiny onemocnění

Pravou příčinou velkého množství nemocí je přítomnost toxických látek v organismu. Organismus zbavený toxických látek si dokáže poradit mnohem snadněji téměř se všemi chorobami a zdravotními problémy.

Detoxikací organismu lze odstranit různé chronické problémy, jako jsou: alergie, ekzémy, astma, bolesti kloubů, migrény, chronická únava ..., ale i mnohé jiné. Organismus zbavený toxinů nepodléhá zanášení cévního systému, vzniku zhoubných nádorů, depresím, ztrátě paměti, vitality a sexuality.

Detoxikační sáčky GREEN SAP SHEET:

 • představují bezpečnou, neinvazivní a účinnou cestu detoxikace
 • obsahují výlučně přírodní složky, které jsou schopny z těla absorbovat toxické látky přes pokožku
 • vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky

Účinky detoxikačních náplasti GREEN SAP SHEET:

 • absorbují toxické látky z těla přes pokožku
 • účinné při bolestech páteře, ramen, kolen, krku a lokte
 • celkově zmírňují bolesti v těle
 • podporují cirkulaci krve
 • zmírňují opuchliny
 • podporují imunitní systém
 • zvyšují kvalitu krve a očišťují lymfatický systém
 • zlepšují kvalitu spánku

Podle staré čínské medicíny naše tělo má více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce aktivují vnitřní orgány.

Způsob používání detoxikačních náplasti

Sáčky se jednoduše nalepí na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin během spánku. Všechny aktivní složky sáčků se nacházejí v práškové formě v dokonale vysušeném stavu. Na chodidla nebo jiné části těla se aplikují pomocí samolepících náplastí, které jsou součástí balení. Ráno po použití jsou mokré, zapáchající a jejich tmavohnědé zabarvení závisí na stupni toxicity organismu.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje úvodní 10denní kúra a následně 5-denní kúry jednou za 2-3 měsíce. Nečekejte, až toxické látky nacházející se ve vašem těle začnou ničit vaše zdraví. Používání náplastí je optimálním a jednoduchým způsobem detoxikace vašeho organismu.

Princip činnosti detoxikačních náplasti

Látky obsažené v sáčcích náplastí mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes pokožku. Tvůrci náplastí vycházejíce ze staré čínské medicíny a reflexologie použili pro tvorbu výsledného produktu pouze přírodní látky.

Náplasti vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek z krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální, absorpčně silné přírodní látky nacházející se v náplastech.

Náplasti obsahují speciální výtažky stromů. Jde o látky, které náplastem dodávají velkou absorpční sílu, podobnou jakou stromy využívají při svém vyživování. Využívá se zde podobná funkce, jakou má osmotický tlak v rostlinách, který je velmi důležitý při růstu a vyživování stromů. Stromy pomocí kořenů vyhledávají vodu a výživné látky ze země a transportují pomocí polopropustných membrán do větví a listů.

Tento efekt je vyvolán osmotickým tlakem, přičemž voda ze země se snadno dostane do výšek 10-100 metrů nad zemí k listem. Tento fyzikální jev využívají i detoxikační náplasti.

Experiment

Určitě mnoho lidí zapochybuje, jak mohou být naše chodidla reflexními body propojeny s ostatními částmi těla prostřednictvím reflexních drah a meridiánů. Jak je možné, že reflexní body na chodidlech jsou propojeny s ledvinami či játry? Možná lidi, kteří nejsou alergičtí na česnek přesvědčí následující experiment.

Očistěte stroužek česneku, rozřízněte na polovinu a čerstvou částí potírejte svoje chodidla asi 1 minutu. V průběhu velmi krátkého času byste měli cítit česnek ve svých ústech!

Je velmi složité vysvětlit přesný princip absorpce toxických látek z těla pomocí náplastí. V detoxikačních sáčcích se nachází směs velkého množství přírodních látek, přičemž složení některých z nich je patentem chráněné. No nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou určitě zkušenosti spokojených klientů téměř po celém světě.

Účinné složky detoxikačních náplasti a jejich vlastnosti

Detoxikační náplně GREEN SAP SHEET obsahují výhradně přírodní složky s maximální účinností. Složky obsažené v náplastech mají silné sterilizační, detoxikační, infiltrační a absorpční vlastnosti.

Houba AGARICUS

 • podpora imunitního systému
 • antirakovinové účinky

Pochází z džunglí Brazílie. Obsahuje velké množství betaglukanů, které mají silné antioxidační, imunostimulační a podle mnohých studií i značné protinádorové účinky. Jsou bezpečné, netoxické, jsou novinkou v oblasti zvyšování imunity a preventivní péče.

TURMALÍN

 • vytváření infračerveného záření
 • produkování záporných iontů

Minerál se silnými absorpčními vlastnostmi hlavně když je vyhřívaný. Tato vlastnost turmalínu se využívá při jeho styku s lidským tělem. Turmalín také okamžitě sterilizuje bakterie a zároveň deodorizuje. Tím, že produkuje teplo a záporné ionty, má vliv na zlepšení cirkulace krve, odstraňuje stres, podporuje duševní zdraví člověka. Pokud je aplikován na chodidla nohou, má podobný účinek jako reflexní masáž chodidel.

EUKALYPTUS
Náplasti obsahují výtažky z eukalyptu, který roste až do výšky 112 metrů, čímž patří mezi nejvyšší stromy na světě. Tento strom má fantastickou schopnost poskytovat obrovské množství vody i svým nejvýše položeným větvím či listem. Kromě toho, EUKALYPTUS rozšiřuje vůni, která má sterilizační efekt.

CHITOSAN
Chitosan vzniká deacetylací chitinu, který se získává z koster mořských krabů a humrů. Je to materiál schopný vázat tuky, unikátní vláknina obsahující pozitivně nabité aminoskupiny, které přitahují negativně nabité tuky a žluč. Způsobuje vázání lipidů v poměru 5 až 10 krát vyšším než ostatní vlákniny.

MIKROKAPSULY
Jsou to mikroskopické zásobníky velikosti přibližně 10 mikronů. Zvyšují efektivnost jednotlivých účinných složek náplastí, protože tyto složky uvolňují postupně během několika hodin.

MUGWORT EXTRACT (Artemisia Vulgaris)
Jde o výtažek z byliny široce využívané v orientální medicíně. Tento extrakt dokáže produkovat teplo. Využívá se při problémech s nespavostí, potlačuje nervozitu a stres, stimuluje játra, ledviny a slezinu, podporuje trávení.

LOGUAT EXTRACT
Obsahuje kyselinu jablečnou, kyselinu vinnou, kyselinu citrónovou, tanát, karoten, vitamíny A, B a C. Také obsahuje amygdalin, který je znám jako vitamin B17. Tato rostlina je známa již více než 3000 let a velmi intenzivně se používá v buddhistické medicíně. V Indii ji volají královna bylinné medicíny. Podporuje očištění lymfatického systému, detoxikaci a vylučování bakterií. Má vliv na vylučování kapalin z těla a má uklidňující účinky. Řídí dynamiku žaludku, zklidňuje kašel.

VITAMIN C
Posiluje činnost imunitního systému, potlačuje záněty, zúčastňuje se oxidoredukčních metabolických procesů v organismu, zlepšuje metabolismus lipidů. Považuje se za zdroj vitality.

ŠKROB
Škrob v náplastech dokáže zadržet vodu vyloučenou z těla. Také je potřebný k dosažení synergického efektu všech složek obsažených v náplastech, čímž se zvyšuje účinnost náplastí.

WARMING PIGMENT (vyhřívací barvivo)
Vydatně vyhřívá části těla, na kterých jsou náplasti aplikovány. Stimuluje akupunkturní body, podporuje cirkulaci krve.

HEAT-STORING POLYSACHARIDE
Složka, která dokáže udržovat teplo a má taktéž zvlhčující efekt.

Další informace

Zdravotné problémyPohybové ústrojí, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Detoxikačné náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Nejnovější příspěvky