Kompava Yucca Shidigera 120 kapslí

Kompava Yucca Shidigera - detoxikačný prípravok

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 292 Kč

Běžná cena: 333 Kč

Nákupem získate 12 věrnostní body. 12 body = 15 Kč.

Jednoduchý způsob detoxikace


Jednoduchý, přírodní, cenově přijatelný a účinný způsob detoxikace. Přírodní detoxikační přípravek Yucca shidigera zbavuje organismus toxinů, ať už v trávicím nebo cévním systému. Kromě toho zlepšuje imunitu a snižuje hladinu cholesterolu.


Obsah balení: 120 kapslí
Dávkování:
1. týden 1 kapsli ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeři.
2. týden po 2 tobolky ráno i večer a další týdny po 3 kapsle ráno a večer.

Detaily

Výživový doplněk na detoxikaci Kompava Yucca shidigera

Kompava Yucca shidigera obsahuje množství látek, které jsou z biochemického hlediska charakterizovány jako saponiny, jejichž koncentrace v této rostlině je až 30%! Jejich hlavním přínosem je antioxidační účinek, který se projevuje v celém organismu. Detoxikace je jedním z hlavních pilířů zdravého životního stylu, prevenci chorob a alergií, správného trávení a celkové vitality organismu.

Detoxikační účinky Yucca Schidigera

1. upravuje hladinu cholesterolu a srdečně-cévní systém
2. napomáhá při odstraňování usazenin z těla
3. podporuje imunitní systém
4. vyplavuje kyselinu mléčnou ze svalů
5. regenerace sliznice trávicího traktu

Úkoly saponinů v Yucca shidigera:

1. Yucca shidigera obsahuje 2 druhy saponinů, a to:
- ve vodě rozpustné (stearanové - vážou ve střevě cholesterol, vytvářejí s ním nerozpustné sloučeniny a nedovolí mu vstřebávat se, čímž se sníží i jeho hladina v krvi)
- a ve vodě nerozpustné (terpenové - dostávají se do krevního oběhu, kde snižují hladinu cholesterolu)

2. v lidském organismu se mění na sapogeninů, který se chová jako mýdlo - snižuje povrchové napětí a zabraňuje tak přichycení jakýchkoliv látek na stěny cév a střev (bakterie a viry na tkáně)
3. mají antioxidační účinek, snižují množství volných radikálů
4. zvyšují produkci kortikosteroidů - tvoří se v kůře nadledvin, mají protizánětlivý, antialergický a imunogenní účinek
5. všechny usazeniny rozpouští a převádí na roztoky, čímž odstraňuje z organismu všechny nefyziologické ložiska (skládky), odstraněním usazenin se buňky obnoví a podpoří se jejich funkce
6. zvyšují filtrační povrch ledvin (větší účinnost ledvin čistit krev od nečistot) a odstraňují ledvinové usazeniny (kameny a písek se vlivem saponinem rozkládají a nové se nevytvářejí)
7. odbourávají a čistí usazené tukové částice (nejsou schopny se stihnout vstřebávat)

Doporučené dávkování

- 1. týden: 1 kapsli ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeři.
- 2. týden: po 2 tobolky ráno i večer a
- další týdny: po 3 kapsle ráno a večer.

Během kúry je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutin denně, ideálně (3-4 dcl na 10kg hmotnosti). Vhodné je stravování se zvýšeným množstvím vlákniny a zásaditých látek. Také je vhodné během užívání podporovat tvorbu mikroflóry užíváním probiotik a zvýšit příjem vitamínů a minerálů.

Složení 1 kapsle detoxikačního přípravku Kompava Yucca shidigera: Yucca shidigera (450 mg), želatinová kapsle (barvivo oxid titaničitý) 

Barvivo oxid titaničitý (zdroj Wikipedia)
Jde o látku, která neškodí zdraví a běžně se vyžívá v různých oblastech každodenního života. Je obsažen v kosmetických přípravcích, používá se v potravinářském průmyslu, v malířství, v dentální oblasti, zdravotnictví či pro jeho sterilizační vlastnosti v interiérových zřízených např. dlaždice potřené TiO2 v koupelnách a jiné. Působením ultrafialového světla na oxid titaničitý se aktivuje fotokatalytická reakce, která kromě jiných pozitivních vlastností se vyznačuje i antibakteriálním účinkem. Během reakce světla a titan-dioxidu se uvolňují záporně nabité částice - ionty, které zabraňují tvoření bakterií v místě, které přišlo do styku s TiO2 nebo jej obsahuje. Tento princip se ve velké míře využívá např. v prostředí dentální hygieny jako vyhledávaný novodobý trend péče o chrup v mnoho světových zemích.

100 g výrobku obsahuje: kalorie 33 kcal, proteiny 3,1 g, tuky 47 mg, fosfor 73 mg, železo 0,5 mg, sodík 0 mg, draslík 0 mg, vitamín A 10 IU, vitamin B1 (tiamínchydrochlorid) 0,14 mg, vitamín B2 (riboflavin) 0,99 mg, niacin 0,6 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 0 mg.

Upozornění

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovým kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladovat mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C, chránit před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny.

NO alergens - neobsahuje žádné alergeny

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Zažívací problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava Yucca Shidigera 120 kapslí

Nejnovější příspěvky