NaturPort Tekutý vitamin C+ 237 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 334,46 Kč

Běžná cena: 361,58 Kč

Tekutý a snadno vstřebatelný vitamin C s bioflavonoidy a šipkami


Tento tekutý vitamín C obsahuje šťávu z citronu a výtažek ze šípků, které jsou známé jako velmi bohatý zdroj tohoto vitamínu. Vitamin C je v tekuté formě snadněji přijatelný organismem jako vitamin C ve formě tabletové.
Kromě toho tento tekutý vitamin C disponuje lahodnou chutí, kterou mu dodává citronové aroma.


Obsah balení: 237 ml
Dávkování: 10 ml denně
Účinné složky v produktu: vitamin C (kyselina L-askorbová), výtažek ze šípků, výtažek bioflavonoidů z citronů, Rutin, Hesperidin, Acerola

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Něco více o vitamínu C

Vitamin C je jedním z vitamínů, které jsou nezbytné pro život. Jeho nedostatkem vznikají onemocnění, jako krvácení dásní, vypadávání zubů, deprese, nespavost, vypadávání vlasů, či chudokrevnost. Vitamin C můžeme získávat z přírodních zdrojů, ke kterým patří pomeranče, jahody, šipky, brokolice, rajčata, zelí, černý rybíz. Problémem však je, že ne každý konzumuje takové množství potravy, která tento vitamin obsahuje v dostatečném množství.

 

Vitamin C je přírodním antioxidantem a také podporuje obranyschopnost organismu před infekčními a virovými onemocněními. Blahodárně působí na oči, pomáhá při hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek. Působí na křečové žíly, chrání před kardiovaskulárními onemocněními a také před rakovinou trávicího traktu.

 

Rozdíl mezi přírodním a syntetickým vitamínem C

Po chemické stránce není podstatný rozdíl mezi vitaminem uměle vyrobeným a přírodním. Vitamin C je stejná kyselina L-askorbová, ať ji získáme z rostlin nebo ji vyrobíme průmyslově. Proč však jsou přírodní vitamíny vhodnější než syntetické? V čem je mezi nimi zásadní rozdíl?

 

V přírodě se vitamíny vyskytují v komplexu dalších látek, které zlepšují jejich vstřebatelnost a umocňují jejich následnou využitelnost. Vitamin C se v přírodě vždy vyskytuje v komplexu s flavonoidy, které účinek kyseliny L-askorbové podporují. Příkladem může být léčba kurdějí. Pokud je onemocnění již rozvinuté, samotný vitamín C bez podpory přírodních flavonoidů ho nevyléčí, vždy je nutné podávat i citronovou šťávu, nebo vitamin C doplněn formou extraktů z rostlin.

 

Výhody tekutého vitamínu C

- je snadno přijatelný organismem (lehčí než v tabletové formě)
- obsahuje výtažek ze šípků a výtažek bioflavonoidů z citronů
- lahodně chutná

 

Doplněk stravy registrovaný  ÚVZ SR č. OHVBPKV/3243/2015/Ht

 

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Rýma, chřipka, angína, nachlazení

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Tekutý vitamin C+ 237 ml

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky