Planet Ayurveda Boswellia-Curcumin extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

Boswellia-Curcumin kapsuly planet ayurveda

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 475 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

Nejen na záněty, artritidu a bolesti kloubů


Boswellia-Curcumin je účinnou kombinací protizánětlivých bylin. Obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia Serrata a extrakt z oddenku Kurkumy, který obsahuje až 95% kurkuminoidy. Jsou jedním z nejúčinnějších doplňků při léčbě artritidy.
O Boswellii i kurkuminu existuje mnoho studií, které potvrzují jejich protizánětlivý efekt bez jakýchkoliv vedlejších účinků.


Obsah balení: 60 kapslí á 500 mg
Dávkování: 1-2 kapsle 2x denně
Země původu: Indie

Detaily

Boswellia-Curcumin a záněty

Zánět v organismu je přirozený způsob, jakým se tělo chrání před bakteriemi a viry. Imunitní buňky začnou produkovat látky, které způsobují zvýšený krevní oběh a teplo v kůži. Podráždí se nervy a zvykne se objevit otok, který způsobuje lokalizovanou bolest.

Kapsle Boswellia-Curcumin představují účinnou kombinaci bylin s výrazným protizánětlivým účinkem. Jsou jedním z nejúčinnějších doplňků při léčbě artritidy. Úlevu od bolesti je možné zaznamenat při užívání 3 kapslí denně. Výsledky mají dlouhé trvání.

O Boswellii i kurkuminu existuje mnoho studií, které potvrzují jejich protizánětlivý efekt bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Planet Ayurveda prozkoumala možnost kombinovat je v jednom výživovém doplňku. Výsledky této kombinace jsou vynikající u všech typů bolestí kloubů a dalších typech bolestí, které uvádíme níže. Tento doplněk tak pomáhá předcházet různým zdravotním problémům, zlepšit pohodlí a snížit tak náklady na zdravotní péči.

Kapsle Boswellia-Kurkumin jsou užitečné při těchto onemocněních:

  • Osteoartritida (koksatróza) - účinek se dostaví do několika hodin, úleva od bolesti nastupuje rychle.
  • Revmatoidní artritida - byliny ulevují od bolesti, ale snižují i ​​otoky v okolí kloubů. Tato kombinace také působí proti ranní strnulosti kloubů.
  • Cervikální spondylitidy (zánět obratlů) - kombinace působí účinně proti zánětu kloubů u obratlů. Zlepšení u spondylitidy můžete zaznamenat již druhý den od užívání kombinace boswellia-kurkumin.
  • Ankylozující spondylitida - při tomto onemocnění je kombinace Boswellie a kurkuminu velmi nápomocná a to zejména při snižování bolesti a otoků.
  • Chronická kolitida.
  • Astma a alergie.
  • Crohnova choroba.
  • Mozkové nádory.
  • Rakovina - kombinace je nápomocná při všech typech rakoviny a to vzhledem k obsažené kyselině boswellové a kurkuminoidom. Redukuje otoky mozku (edémy na mozku), zabíjí buňky mozkového nádoru, zpomaluje topoizomerázy. Kombinace Boswellia-Kurkumin je účinná především u všech typech glioblastomů. Pro lidi, kteří trpí otokem mozku může být velmi užitečné zařadit do jejich léčby kombinaci bylin boswellia - kurkumin.

Doporučené kombinace

Při zánětlivých onemocněních a infekcích odprúčame kombinovat s kapslemi Amalaki rasayana, pro podporu svalstva a zvýšení energie doporučujeme přidat kapsle Ashwagandha.

Kvalita produktu Boswellia-Curcumin od Planet Ayurveda

100% přírodní kapsle plněné přírodním vysoce účinným extraktem (kapsle nejsou plněny obyčejným práškem z rostliny). Obsahují násobně účinnější formu - standardizovaný extrakt. Neobsahují žádné další plniva, aditiva ani chemické látky. Použité kapsle jsou z celulózy rostlinného původu. Vhodné pro vegetariány i vegany.

Složení

Standardizovaný extrakt 10:1 z pryskyřice rostliny Boswellia Serrata (Shallaki) 250 mg, standardizovaný extrakt 10:1 z rostliny Curcuma Longa (Curcumin) 250 mg. Potah kapsle z celulózy rostlinného původu.

Upozornění

Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskymi produkty odstup alespoň půl hodinu, ideálně hodinu.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Srdečně-cévní systém, Pohybové ústrojí, Nervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Boswellia-Curcumin extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

Nejnovější příspěvky