Kompava ArgiNO drink 350g

  Napište první recenzi tohoto produktu


  Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


  Akciová cena 772 Kč

  Běžná cena: 878 Kč

  * Povinná pole

  Akciová cena 772 Kč

  Běžná cena: 878 Kč

  Nákupem získate 30 věrnostní body. 30 body = 39 Kč.

  Aminokyselinový práškový nápoj - předtréninková pumpa


  Pumpa na svaly Kompava Argin drink ve formě chutného drinku s vysokou energetickou hodnotou je určen pro zvýšení fyzického výkonu, prodloužení vytrvalosti a podporuje dokonalý přísun živin a regeneraci svalů.
  Komplex aminokyselin nabitých energií pro MAXimální výkon a zvýšení tzv. ,, Pump efektu "na budování, rýsování a regeneraci svalstva.


  Obsah balení: 350g / 32 dávek
  Příchutě: jablko-limetka a mojito

  Detaily

  Co je předtréninková pumpa ArgiNO drink?

  Předtréninková pumpa Kompava Argin drink představuje směs nejdůležitějších aminokyselin, které zajišťují zvýšení sportovního výkonu, prodloužení výkonnosti a odstraňování pocitů únavy, přísun nezbytných živin pro růst a regeneraci svalů a odbourávání tělesného tuku. Pumpa Argin drink díky vysokému obsahu aminokyseliny arginin zároveň podporuje zvýšení sexuálního výkonu u mužů.

   

  Aminokyseliny v ArgiNO drink:

  1. L-glutamin - aminokyselina nejvíce zastoupena a zabudovaná ve svalech. Podporuje růst svalstva a urychluje regeneraci.
  2. L-arginin –α-ketoglutarát - semi-esenciální aminokyselina. Je nezbytná pro růst svalů, je také základem pro těžký trénink a zvýšení sportovního výkonu. Podporuje obranyschopnost organismu. Vytváří v těle Pump Effect! Díky čemuž se budou Vaše svaly cítit neskutečně!
  3. L-citrulin-malát – aminokyselina, která se účastní na detoxikaci jater. Zlepšuje vytrvalost a odolnost vůči únavě, urychluje regeneraci po zátěži, přičemž po rozpadu citrulinu se přeměňuje na arginin.
  4. L-Lysin – esenciální aminokyselina nezbytná pro růst a obnovu buněčných struktur. Podporuje tvorbu protilátek, hormonů, enzymů a je důležitá pro tvorbu svalového proteinu. Lysin je základní aminokyselina v těle, účastní se při růstu svalů jako nezbytná stavební jednotka těla.
  5. L-ornitin – nebílkovinná aminokyselina, která funguje v těle přeměnou na arginin. Podporuje správnou funkci imunitního systému, v těle zároveň pomáhá detoxikovat játra.
  6. Vitaminy skupiny B – zvyšují využitelnost aminokyselin a jsou nezbytné ke správnému fungování imunitního a nervového systému 

   

  Aminokyseliny jsou určeny:

  - pro zvyšování fyzického výkonu s postupným nástupem
  - pro dlouhodobou vytrvalost, odolnost vůči únavě
  - na rozšíření cév a prokrvení svalstva
  - na zvýšení přirozené tvorby růstového hormonu a kreatinu
  - pro růst, vývin a zesílení svalové tkáně
  - pro regeneraci namáhaných a poškozených svalů
  - pro transport odpadních produktů ze svalů
  - na podporu odbourávání tělesného tuku

   

  Příprava a doporučené dávkování:

  - 11g prášku (2 odměrky) rozmíchejte v 400 až 500 ml vody
  - užívat 1 až 2 x denně ráno a minimálně 45 min před sportovním výkonem

   

  Složení:

  L-glutamin (3,5 g), L-arginin AKG (2,5g), L-citrulin-malát (2g), L-lysin (1,5g), L-ornitin HCl (1g), citran sodný, citran draselný , sukralóza, směs vitamínů VSD2: vitamin C (kL-askorbová), PP (nikotinamid), vitamin E (DL-a-tokoferylacetát), B5 (D-pantothenát vápenatý), B6 (pyridoxínhydrochlorid), B2 (riboflavin), B1 ( thiamin), B9 (kys. pteroylmonoglutámová), H (D-biotin), B12 (kyanokobalamin). aroma: jablková, limeta, peprmint

   

  NUTRIČNÍ INFORMACE (NA 100G A NA 11G - 1 DÁVKA)

  Energetická hodnota: 1629,6 kJ / 388 kcal - 179,25 kJ / 42,68 kcal
  Bílkoviny / Aminokyseliny: 97,50g - 10,72g
  Tuky: 0g - 0g
  Sacharidy: 0g - 0g
  Vláknina: 0g - 0g
  Sodík: 0,45g - 0,05 g (2% RDA)

   

  AMINOKYSELINY:
  L-glutamin: 31,8g - 3,5g
  L-arginin AKG: 22,73g - 2,5g
  L-citrulin-malát: 18,2g - 2g
  L-lysin: 13,6g - 1,5g
  L-ornitin HCl: 9g - 1g
   
   

  VITAMÍNY:
  - Vitamin C:  30 mg - 3,3 mg (4,1% RDA)
  - PP (nikotínamid): 9 mg - 0,9 mg (5,6% RDA)
  Vitamin E: 5 mg - 0,55 mg (4,6% RDA)
  Vitamin B5: 3 mg - 0,33 mg (5,5% RDA)
  Vitamin B6: 1 mg - 0,1 mg (7,1% RDA)
  Vitamin B2: 0,8 mg - 0,08 mg (5,7% RDA)
  Vitamin B1: 0,7 mg - 0,07 mg (6,4% RDA)
  - Vitamin B9: 0,1 mg - 0,01 mg (5% RDA)
  Vitamin H: 0,07 mg - 0,007 mg (14% RDA)
  Vitamin B12: 0,5 μg - 0,0 5μg (2% RDA)

   

  *RDA – procento doporučené denní dávky
   

  Upozornění

  Stanovený denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladovat mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 °C do 25 °C, chránit před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let. Je vhodný pro sportující dospívající mládež (15 - 18 let). výrobek je vhodný pro diabetiky a celiaky. V rámci udržení kvality výrobků a vzhledem k tomu, že výrobek má vysokou hydroskopická vlastnost / nabírání vlhkosti z prostředí / přidáváme do Argin drinku silikagelovou sáček na navázání vlhkosti / sáček není škodlivý, nekonzumuje se.

   

  Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/8775/2008/Ht

   

  No doping – výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens - neobsahuje žádné alergeny.

  Další informace

  Zdravotné problémyNe

  Doprava a dodání

  SPÚSOB DODÁNÍ:

  1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

  2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

  Recenzie

  You're reviewing: Kompava ArgiNO drink 350g

  Nejnovější příspěvky