Živokosť s kadidlem krém 125 ml

živokosť s kadidlom krém

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


283 Kč

Nákupem získate 12 věrnostní body. 12 body = 15 Kč.

Všestranný účinek na většinu kloubních onemocnění


Boswellia (kadidlo) - má výrazné protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Aktivní složky Boswellia inhibují zánětlivé procesy v kloubech, podporují obnovu poškozených cév a zlepšují výživu kloubů.


Obsah balení: 75 ml
Výrobce: ООО "КоролёвФарм"

Detaily

Krém Živokosť s kadidlem

Krém Živokosť s kadívali je vícesložkový přírodní lék, který má všestranný účinek na většinu kloubních onemocnění. Kombinace extraktů léčivých rostlin, přirozených biostimulantov a chondroitinu (bioaktivní složka tkání chrupavky) zajišťuje vysokou účinnost. Díky svým vlastnostem může být balzám účinný na záněty a bolesti kloubů, zad, pasu a svalů, jakož i na porušení funkcí pohybového aparátu po sportovních a domácích úrazech.

Základem balzámu je známá léčivá rostlina kostival lékařský. Výrazný účinek hojení je spojeno s vysokým obsahem alantoinu v kostivalu, který se nejen vyznačuje silný antibakteriálním a protizánětlivým účinkem, ale má také jedinečnou schopnost stimulovat tvorbu nových, zdravých buněk tkání. Kostival snižuje zánět a otok, a co je nejdůležitější, aktivuje proces obnovy a regenerace chrupavky.

Účinné složky krému Živokosť s kadidlem:

  • Boswellia (kadidlo) - má výrazné protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Aktivní složky kadidlovníku pravého potlačují zánět kloubů, pomáhají obnovit poškozené cévy a zlepšují výživu kloubů. Vzhledem ke svým léčivé vlastnosti, Boswellia strom je považován za posvátný a používá se nejen v medicíně, ale i v uctívání.
  • Zlaté vousy - jedním z nejúčinnějších prostředků tradiční medicíny, který získal nesmírnou popularitu v posledních letech. Bohatý na biologicky aktivní látky, je silný biogenní stimulátor, který zesiluje působení všech složek balzámu.
  • Komplex extraktů léčivých rostlin - má protizánětlivé účinky, podporuje vylučování solí, odstranění otoků a svalových křečí, zlepšení krevního oběhu.
  • Chondroitin sulfát - je důležitou složkou chrupavky, účinným chondroprotektantom. Aktivuje regeneraci chrupavky, zvyšuje obsah vlhkosti chrupavky, brání vysychání, udržuje pevnost a pružnost.
  • Mumio - silný biostimulátor, bohatý na účinné látky. Zpomaluje proces stárnutí kloubů, urychluje regeneraci kostí a kloubů, snižuje bolest vyskytující se při změně počasí.

Rozsah použití:

  • Prevence onemocnění kloubů a páteře v přítomnosti rizikových faktorů: nedostatek fyzické aktivity, omezení mobility z povolání, podchlazení a časté nachlazení.
  • Prevence změn spojených s věkem.

Způsob aplikace

Balzám se aplikuje v kruhových pohybech během 3-5 minut, dokud se zcela nevstřebá, 2-3 krát denně. Pokud je to možné, poskytněte teplo a klid. Trvání aplikace je 3-5 týdnů.

Kontraindikace

Individuální intolerance na složky. Nebyly zjištěny vedlejší účinky. V případě alergických reakcí přerušte používání a poraďte se s lékařem.

Složení

Voda, emulze-liposome komplex №3, (kyselina stearová, emulze vosk, glycerol, rostlinný olej, bezvodý lanolin, propylenglykol, microcar 1T, nimesulid, hydroxid sodný, Grindoks antioxidant), kostival extrakt, kadidlovníku pravila extrakt, silice čaje dřevo, šipky extrakt, extrakt lopuchu, Scutellaria extrakt, zlaté vousy, brusinka extrakt, chondroitin sulfát, kyselina mravenčí alkohol, maminka, D-panthenol, microcar proteinů OMP parfémová směs.

Skladování: Uchovávejte při teplotách mezi + 5 °C a + 25 °C. Doba použitelnosti: Skladovatelnost je 24 měsíců. Datum výroby je uveden na švů trubici.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Pohybové ústrojí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Živokosť s kadidlem krém 125 ml

Nejnovější příspěvky