Wolfberry Zelený čaj vietnamský 50g

zelený čaj vietnamský wolfberry

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


63 Kč

Nákupem získate 3 věrnostní body. 3 body = 4 Kč.

Zelený čaj vietnamský není mezi běžnými konzumenty příliš známý, a navzdory své mnohasetleté historii zůstává poměrně nedoceněný.
Vietnamský čaj je oblíbený pro své povzbuzující účinky a výborně se hodí k celodennímu popíjení.


Obsah balení: 50g
Složení: vietnamský zelený čaj
Země původu: Mimo EU

Detaily

Jak konzumovat vietnamský čaj

Konvici a šálky před přípravou čaje prohřejte. Tradičně se tento čaj připravuje přelitím vodou s teplotou 70 - 80 °C v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku. Pokud čaj louhujete v konvici, pak přidejte 1 lžičku čaje navíc. Luhuje se 2-3 minuty v 2 nálevech. Potom výluh přeceďte. Neprodlužujte dobu louhování.

Šálek se zeleným čajem se už nemusí dochucovat. Ale je na každém, co si k čaji přidá. Citron, cukr, med nebo sušené ovoce jsou tradiční dochucovadla.

Charakteristika

Výrazná chuť je typická pro všechny druhy vietnamských zelených čajů. Zprvu nahořklá aroma a později sladká chuť. Zelený vietnamský čaj je právem oceňován pro své rychlé a silné povzbuzující účinky. Čaj připravujeme na dva až tři nálevy.

Jakož i ostatní zelené čaje obsahují ty vietnamské pozitivně látky. Jde zejména o antioxidanty a stopové prvky. Další jejich výhodou je nízká cena a dobrá pitelnost.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Anti-aging

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Wolfberry Zelený čaj vietnamský 50g

Nejnovější příspěvky