NaturPort Urilax 60 tablet

Naturport Urilax - zdravie močových ciest

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 228 Kč

Běžná cena: 375 Kč

Komplexní péče o zdraví močových cest


Urilax je přípravek na přírodní bázi s unikátní kombinací ověřených látek. Obsahuje rostlinné extrakty, vitamíny a minerály vhodné pro zdraví každé ženy.
Příznivě působí při potížích s močovými cestami, posiluje imunitu, kardiovaskulární systém a prospívá zdraví pokožky.


Obsah balení: 60 tablet
Dávkování: 1-2 tablety denně
Účinné složky: brusinkový extrakt 25:1, Kopřiva dvoudomá extrakt 4:1, Resveratrol 50% + vitaminy C, E a minerály železo a zinek

Detaily

Urilax a problémy s močovým ústrojím

Problémy s močovým ústrojím neobcházejí ani mužské a ani ženské pohlaví, ale u žen se problémy s močovým ústrojím vyskytují až 50-krát častěji. Jedním ze způsobů jak se před těmito problémy do určité míry chránit je konzumace brusinek.

Pro mnohé lidi je však problematický přístup k těmto unikátním lesním plodům. A kromě toho, problematickou je i jejich nadměrná konzumace. Jejich nadměrná konzumace je totiž pro lidský organismus těžko přijatelná a tělo je není schopno zpracovat. 

Tablety Urilax obsahují právě koncentrovaný extrakt z brusinek v poměru 25:1, přičemž jsou obohaceny také extraktem z kopřivy dvoudomé, resveratrolem, minerálními látkami a vitamíny.

Urilax podporuje:

  • zdraví močových cest
  • funkci ženských pohlavních orgánů
  • kardiovaskulární systém
  • normální žilní tonus
  • střevní mikroflóru a střevní vylučování
  • normální metabolismus glukózy
  • zdraví kloubů
  • zdravou pokožku
  • imunitu

Především pro koho je Urilax určen?

Urilax je vhodným výživovým doplňkem pro každou ženu, která se aktivně pečuje o své zdraví a preferuje zdravý životní styl. Urilax je přípravek na přírodní bázi s unikátní kombinací ověřených látek. Obsahuje rostlinné extrakty, vitamíny a minerály vhodné pro zdraví každé ženy. Příznivě působí při potížích s močovými cestami, posiluje imunitu, kardiovaskulární systém a zdravou pokožku.

Účinné složky obsažené v produktu

- brusinkový extrakt 25:1
- kopřiva dvoudomá extrakt 4:1
- resveratrol 50%
- vitaminy C, E
- minerály zinek, železo

Brusinky veľkoplodé jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek. Obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před volnými radikály. Resveratrol obsažený v produktu významně chrání srdečně-cévní systém. 

Užívání a dávkování

1-2 tablety denně. Urilax je přírodní produkt, který je možné užívat i dlouhodobě.

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Doplněk stravy registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPKV/3923/2013/Jo

Další informace

Zdravotné problémyŽenské problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 100 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Urilax 60 tablet

Nejnovější příspěvky