Nutraceutica Turmerix (kurkumové kapsle) 60 kapslí

Turmerix kapsule - trombóza, astma, zahlienenie, zápaly

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 279 Kč

Běžná cena: 298 Kč

Nákupem získate 12 věrnostní body. 12 body = 15 Kč.

Biologicky aktivní komplex kurkuminoidov + piperin + aromatické silice


Důležité je dodat, že kurkumový kapsle s přírodním komplexem kurkuminoidov obsahují extrakt z černého pepře piperin, který zajišťuje až 20-násobně lepší vstřebatelnost a biologickou účinnost ve srovnání s běžnými extrakt kurkuminoidy.
Turmerix obsahuje mimo jiné aromatické silice, které působí synergicky a společně zvyšují celkovou účinnost.
Ideální na trombózu, astma, zahlenění, záněty, detoxikaci a další zravotné problémy.


Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: dospělí 1 až 3 kapsle denně mezi jídly nebo po jídle
1 kapsle obsahuje: 650 mg rostlinné směsi
Původ kurkumy: Indie

Detaily

Turmerix kapsle

Kurkumové kapsle získané z oddenku Kurkumy obsahují přírodní komplex kurkuminoidov, biologicky aktivován přírodním piperinem (extraktem z černého pepře).

Turmerix, piperin a biologická účinnost produktu

Samostatně podávané kurkuminoidy (extrakty) nacházející se v běžných přípravcích se již během vstřebávání v tenkém střevě mění na neúčinné metabolity (glukuronidy) a proto nedokážou zajistit potřebnou koncentraci v tkáních a jejich účinnost je omezena na trávicí trakt.

Přírodní látka piperin použitá ve směsi Turmerix působí aktivačně a zvyšuje biologickou účinnost až o 2000%. Zabezpečuje dosažení účinných koncentrací v tkáních a zároveň prodlužuje trvání účinku.

Přirozené kurkuminoidy v kapslích Turmerix na rozdíl od klasických extraktů navíc obsahují aromatické silice, které působí synergicky (společně) a tím zvyšují účinnost tohoto přírodního produktu.

Více-cílový účinek Turmerix kapslí vzniká uzamčením klíčového genu buněčného jádra NF-kappaB. Působením na NF-kappaB zablokuje vznik několika chorobných procesů již v počátku, na genetické úrovni buněčného jádra.

Účinky Turmerix-u:

  • Turmerix kapsle zabraňují nadměrné srážlivosti krve, jsou vhodné při žilní trombóze, zánětech žil, hemeroidech, na zlepšení mikrocirkulace při diabetické noze a nehojících se ranách, na ochranu cévního systému před aterosklerózou u rizikových skupin, zejména diabetiků.
  • Turmerix zlepšuje mikrocirkulaci mozku, vhodný je při snížené mentální kapacitě u starých lidí vyplývající z nedostatečného prokrvení mozku. U zdravých lidí dochází ke zvýšení mentální výkonnosti a pozornosti.
  • Turmerix kapsle jsou vhodné i jako mukolytikum (uvolnění hlenů v dýchacích cestách a tedy usnadňuje vykašlávání), při astmatu, zahlenění, či zánětech dutin.
  • Turmerix kapsle chrání před volnými radikály, jsou vhodnou součástí anti-age protokolů.
  • Omezují tvorbu cévního růstového faktoru (VGEF), snižují agresivitu nádorů a jsou vhodné jako chemoprevencia a podpůrná léčba onkologických onemocnění.
  • Chelatační vlastnosti Turmerix kapslí se využívají na detoxikaci od těžkých kovů a bakteriálních toxinů bílkovinné povahy.
  • Turmerix odstraňuje taktéž i nadbytek železa. Snížením dostupnosti volného železa umožňují oslabit virulenci (agresivita) bakteriálních infekcí. Při chronické střevní kandidóze omezují patologickou kolonizaci a vážou plísňové toxiny. Doporučuje se užívat kapsle dlouhodobě při chronických infekcích.

Dávkování

  • dospělí: 1 až 3 kapsle denně mezi jídly nebo po jídle
  • podle tělesné hmotnosti: do 50 kg (1 kapsle denně), 50-80 kg (2 kapsle denně), nad 80 kg (3 kapsle denně)

Složení

Biologicky aktivní komplex kurkuminoidů a aromatických silic oddenku Curcuma longa potencován přírodním piperinem z plodů Piper nigrum. Přírodní rostlinný prostředek. 1 kapsle obsahuje 650 mg rostlinné směsi.

Nežádoucí účinky

Podle obecných klinických zkušeností je použití kurkuminoidů bezpečné. V případě výskytu alergické reakce přerušte užívání doplňku.

Upozornění podle nařízení komise EU:
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Výrobce: Nutraceutica, PharmDr. Jozef Zima, Višňová 26A, 94901 Nitra

Další informace

Zdravotné problémyRýma, chřipka, angína, nachlazení, Zápaly, Srdečně-cévní systém, Zažívací problémy, Alergie, Pohybové ústrojí, Nervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Nutraceutica Turmerix (kurkumové kapsle) 60 kapslí

Nejnovější příspěvky