Nutraceutica Turmerix (komplex kurkuminoidů a piperínu) 60 kapslí

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnosť: Skladem


Akciová cena 291,56 Kč

Běžná cena: 321,55 Kč

S tímto produktem získáte 11 bodů. 11 body = 14,86 Kč.

Jedná se o kurkumové kapsle s obsahem přírodního komplexu kurkuminoidy.
Důležité je dodat, že turmerická kapsle obsahují i extrakt z černého pepře piperin, který zajišťuje až 20-násobně lepší vstřebatelnost a biologickou účinnost ve srovnání s běžnými extrakt kurkuminoidy.

Turmerix obsahuje mimo jiné i aromatické silice, které působí synergicky a společně zvyšují celkovou účinnost.


Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: dospělí 1 až 3 kapsle denně mezi jídly, podle tělesné hmotnosti: do 50kg (1cps. denně), 50-80 kg (2cps. denně), nad 80kg (3cps. denně) 
1 kapsle obsahuje: 650 mg rostlinné směsi
Původ kurkumy: Indie

Detaily

Turmerix kapsle

Kurkumové kapsle obsahují přírodní komplex kurkuminoidy, biologicky aktivován přírodním Piperin (extraktem z černého pepře).

 

Turmerix, extrakt z černého pepře piperin a účinnost

Samostatně podávané kurkuminoidy (extrakty) nacházející se v běžných přípravcích se již během vstřebávání v tenkém střevě mění na neúčinné metabolity (glukuronidy) a proto nedokážou zajistit potřebnou koncentraci v tkáních a jejich účinnost je omezena na trávicí trakt. Přírodní látka piperin použitá ve směsi Turmerix působí aktivačně a zvyšuje biologickou účinnost až o 2000%. Zajišťuje dosažení účinných koncentrací v tkáních a zároveň prodlužuje trvání účinku. 

 

Přirozené kurkuminoidy v kapslích Turmerix na rozdíl od extraktů navíc obsahují aromatické silice, které působí synergicky (společně) a tím zvyšují účinnost tohoto přírodního produktu. Více cílový účinek Turmerix kapslí vzniká uzamčením klíčového genu buněčného jádra NF-kappaB. Působením na NF-kappaB zablokuje vznik několika chorobných procesů již v počátku, na genetické úrovni buněčného jádra.

 

Účinky Turmerix-u

1. Turmerix kapsle zabraňují nadměrné srážlivosti krve, jsou vhodné při žilní trombóze, zánětech žil, hemeroidů, na zlepšení mikrocirkulace při diabetické noze a nehojících se ranách, na ochranu cévního systému před aterosklerózou u rizikových skupin, zejména diabetiky.

2. Turmerix zlepšuje mikrocirkulaci mozku, vhodný je při snížené mentální kapacitě u starých lidí vyplývající z nedostatečného prokrvení mozku. U zdravých lidí dochází ke zvýšení mentální výkonnosti a pozornosti.

3. Turmerix kapsle jsou vhodné i jako mukolytikum (uvolnění hlenů v dýchacích cestách a tedy usnadňuje vykašlávání), při astmatu, zahlenění, či zánětech dutin.

4. Turmerix kapsle chrání před volnými radikály, jsou vhodnou součástí anti-age protokolů.

5. Omezují tvorbu cévního růstového faktoru (VGEF), snižují agresivitu nádorů a jsou vhodné jako chemoprevencia a podpůrná léčba onkologických onemocnění.

6. Chelatační vlastnosti Turmerix kapslí se využívají na detoxikaci od těžkých kovů a bakteriálních toxinů bílkovinné povahy.

7. Turmerix odstraňuje také i nadbytek železa. Snížením dostupnosti volného železa umožňují oslabit virulenci (agresivitu) bakteriálních infekcí. Při chronické střevní kandidózy omezují patologickou kolonizaci a vážou plísňové toxiny. Doporučuje se užívat kapsle dlouhodobě při chronických infekcích.

 

Složení

Biologicky aktivní komplex kurkuminoidy a aromatických silic oddenku Curcuma longa potencován přírodním Piperin z plodů Piper nigrum. Přírodní rostlinný prostředek.

 

Dávkování

- dospělí 1 až 3 kapsle denně mezi jídly nebo po jídle
podle tělesné hmotnosti: do 50kg (1cps. denně), 50-80 kg (2cps. denně), nad 80kg (3cps. denně) 

 

Nežádoucí účinky

Podle obecných klinických zkušeností je použití kurkuminoidy bezpečné. V případě výskytu alergické reakce přerušte užívání doplňku.

 

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Srdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Zápaly, Nádcha, chrípka, angína, prechladnutie, Alergie, Nervový systém a psychika

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Nutraceutica Turmerix (komplex kurkuminoidů a piperínu) 60 kapslí

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky