Kompava Tanacetum Parthenium (Řimbaba obecná) forte 60 kapslí

Kompava tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná)

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 280 Kč

Běžná cena: 300 Kč

Nákupem získate 12 věrnostní body. 12 body = 15 Kč.

Na migrény a nervovou soustavu


Výživový doplněk pro správné fungování nervů Kompava Tanacetum Parthenium forte je přípravek, který díky své kombinaci přírodních složek jako je Řimbaba obecná, vitamin B2 a vitamin C, působí příznivě na migrenózní záchvat a zkracuje jeho průběh.
Vhodný je pro každého člověka trpícího na časté migrény a silné migrenózní záchvaty.


Obsah balení: 60 kapslí
Dávkování (dospělí - preventivně): 1 kapsle 1-krát denně
Obsah účinných látek v 1 kapsli: Tanacetum parthenium 160 mg, Vitamin C 250 mg, Vitamin B2 (riboflavin) 35 mg

Detaily

Výživový doplněk pro správné fungování nervů Tanacetum Parthenium forte

Doplněk stravy Kompava Tanacetum parthenium forte je vynikající volbou pro každého člověka trpícího na časté migrény a silné migrenózní záchvaty. Slouží jako specifická výživa pro migrény, svým složením pozitivně ovlivňuje průběh migrény. Zároveň již při vzniklé migréně Tanacetum Parthenium forte zmírňuje a ztrácí průběh migrény.

Účinné látky Tanacetum Parthenium forte:

1. Řimbaba obecná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktivní látky partenolidu, které mohou mít účinky jako přírodní analgetikum. Pomáhá účinně zmírňovat a potlačovat bolesti.

2. Vitamin B2 snižuje frekvenci výskytů záchvatů migrény. Jeho hlavním účinkem je startování buněk na tvorbu energie. Podle odborníků, pravděpodobně zvyšuje zásoby energie v mozkových buňkách a tím snižuje frekvenci výskytu záchvatů. Vědecky je dokázáno, že každý druhý člověk trpí nedostatkem tohoto vitamínu.

3. Vitamin C působí podle několika studií ve vyšších dávkách jako urychlovač průběhu migrény. Kromě toho je silný antioxidant, který zlepšuje funkci imunitního, nervového systému a psychiky.

Obsah účinných látek v 1 kapsli:

- Vitamin C (kys.L-askorbová): 250 mg - 312,5% RVH
- Tanacetum parthenium (0,8% parthenolidy): 160 mg
- Vitamin B2 (riboflavin): 35 mg - 2500% RVH 

* RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého
** RVH - není stanoveno

Dávkování (dospělí - preventivně): 1 kapsle 1-krát denně
Použití: zapít dostatečným množstvím tekutiny
Složení: Vitamin C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Řimbaba obecná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid křemičitý), živočišná želatina, barvivo: oxid titaničity. 

Upozornění

Výrobek neobsahuje alergeny. Nevhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek neužívat spolu s přípravky na ředění krve. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě od 10 °C do 25 °C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/5681/2013/Ht

No doping – výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens - neobsahuje žádné alergeny.

Další informace

Zdravotné problémyNervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 100 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava Tanacetum Parthenium (Řimbaba obecná) forte 60 kapslí

Nejnovější příspěvky