Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Šungit - aktivátor vody 150g

Šungit - aktivátor vody

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


143 Kč

Nákupem získate 6 věrnostní body. 6 body = 8 Kč.

Šungit je minerál, přírodní filtr a aktivátor vody. Má výjimečné absorpční vlastnosti, je skvělým čističem vody. Přírodní filtrace vody pomocí Sung pročistí vodu od nežádoucích látek či bakterií.
Na rozdíl od chemického filtru, šungit vrací vodě stopové prvky žádoucí pro organismus.


Obsah balení: 150g
Země původu: Rusko

Detaily

Šungit jako aktivátor vody

Šungit je minerál, přírodní filtr a aktivátor vody. Těží se pouze v Karélii. Má výjimečné absorpční vlastnosti, je skvělým čističem vody. Přírodní filtrace vody pomocí šungitu pročistí vodu od nežádoucích látek či bakterií.

Na rozdíl od chemického filtru, šungit vrací vodě stopové prvky žádoucí pro organismus. Vysoce kvalitní voda je základem pro fungování zdravého organismu. Zažeňte žízeň zdravou vodou!

Obsah balení

Polyminerálna uhlíková hornina šungit s obsahem fullerenů, s vysokým podílem uhlíku pro přípravu studené vody, objem 1l / 150g. Doba využití jednoho balení 6 měsíců.

Použití

Obsah balení propláchneme pod proudem vody, celý obsah vložíme do cca. 1l skleněné nebo keramické nádoby a zalijeme pitnou vodou. Necháme odstát minimálně hodinu, max. 72 hod. Takto upravenou vodu pijeme pravidelně a bez omezení.

Čištění

V pravidelném intervalu 2 týdny vybereme kameny z vody, propláchneme proudem vody a necháme uschnout (přirozenou cestou na slunci nebo v troubě na 110 °C po dobu 10 minut). Následně vrátíme šungit do vody a pokračujeme v užívání po dobu dalších 2 týdnů. Při pravidelném užívání a čištění, trvanlivost balení 6 měsíců.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Šungit - aktivátor vody 150g

Nejnovější příspěvky