Kompava Sport Premium Energy 1200g

Kompava Sport Premium Energy 1200g

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 1 828 Kč

Běžná cena: 2 015 Kč

Novinka Sport Premium Energy je jedinečný produkt, který poskytuje optimální zdroj energie před i během fyzického výkonu. Umožní vám trénovat mnohem déle, tvrdší a s vyšší intenzitou díky stabilní energii, která není nárazová, ale je doplňována průběžně.
Sport Premium Energy je ideální pro cyklisty, vytrvalostní sporty či vysoce dynamické sportovní disciplíny.


Obsah balení: 1200g / 40 dávek
Příchutě: pomeranč, jablko-limetka, jahoda-limetka

Detaily

Co je Sport Premium Energy? 

Sport Premium Energy díky MET/FLEX technologii optimalizuje metabolické prostředí  a podporuje jeho schopnost efektivně využívat především "tukové" zdroje energie. Tělo se tím pádem učí inteligentně šetřit zásoby glykogenu (svalového i jaterního), které si sportovec dokáže ušetřit a využít je při nejnáročnějších fázích fyzického výkonu.

 

Výjimečnost prémiového produktu je v podpoře vrcholového výkonu nejen na tréninku, ale hlavně v náročném závodě – soutěži, povoláních, či dokonce při hubnutí přebytečných zásob podkožního nebo viscerální tuku a vytváření příznivého metabolické podmínky na plnohodnotnou seberealizaci. Sport Premium Energy je produkt, který na slovenském trhu nemá konkurenci.

 

Užíváním Sport Premium Energy již více nepocítíte:

- hypoglykemický pokles
- nervozitu, trávicí potíže
- únavu, která bývá způsobena poklesem energie, vyčerpáním glykogenu
- efektivně využijete zejména "tukové" zdroje energie!


Produkt je doplněn o aminokyseliny BCAA 4:1:1(L-leucin:L-izoleucin:L-valin), L-lysin, L-Citrulin malát a MCT tuky.

 

Sport Premium Energy zabezpečuje:

1. kvalitní výživu pro sportovce před i během výkonu (trénink, závod, výkon v povolání)
2. stabilní zdroj energie pro fyzický i duševní výkon (vytrvalostní sporty - běh, plavání, jízda na kole; dynamické individuální a kolektivní sporty - crossfit, tenis, gymnastika, fotbal, volejbal, hokej, basketbal, házená, vodní pólo, různé akrobatické, či krátké vysoce dynamické sportovní disciplíny; povolání vyžadující vysokou míru soustředění jako řidiči, piloti, vojáci)
3. zabránění hypoglykémii a energetickým výkyvům (anti “hlaďák” efekt)
4. vyrovnanou hladinu glukózy bez stimulace inzulinu (nízká hladina inzulinu umožňuje spalování tukových zdrojů energie, čímž pomáhá i lidem s nadváhou)
5. šetření "cukerných" zdrojů energie (vlastní svalový a jaterní glykogen)
6. lehkou stravitelnost - nezatěžuje žaludek ani trávení
7. pomáhá stát se metabolicky efektivnějším (metabolická flexibilita), to znamená, že tělo šetří zásoby glykogenu a naopak při užívání Sport Premium Energy do větší míry využívá při fyzickém výkonu jako zdroj energie zásoby podkožního tuku

 

Zabraňuje:

- hypoglykemickemu šoku - tzv. „hlaďáku“

 

„Hlaďák“: hypoglykemický pokles/záchvat, kdy tělo přestane poslouchat, hladina cukru klesá. Takový stav se většinou dostaví, když tělu nedodáme během sportovní aktivity potřebné kalorie. Při takovém stavu dochází k obrovskému hladu, rychlé ztrátě výkonu, síly, ke svalovým křečím a vyčerpání. Tělo takto reaguje na nedostatek cukru.

 

- zbytečným výkyvům energie
- fyzické a mentální slabosti
- ztrátě jemných motorických dovedností, což ocení zejména sportovci při dynamických sportech, kde je důležitá technika
- nervozitě a zažívacím obtížím
- jiným komplikacím, které jsou spojeny s nezvládnutí výživou, či suplementací před a během fyzické námahy jakéhokoliv typu
- únavě, která bývá způsobena poklesem energie, vyčerpáním glykogenu, nestabilní hladinou glukózy nebo navýšením metabolických produktů látkové výměny (laktát, amoniak a jiné)

 

MET FLEX technologie optimalizuje metabolické prostředí a podporuje jeho schopnost efektivně využívat zejména "tukové" zdroje energie (vlastní nebo přijaté). Díky tomu se tělo učí inteligentně šetřit zásobami glykogenu (svalového i jaterního), které tak zůstanou na nejnáročnější fáze fyzického výkonu.

 

Sport Premium Energy a jeho působení na dynamických sportovce:

1. Co nejvíce sportovci ocení je, že Sport Premium Energy jim umožní trénovat mnohem déle, tvrději as vyšší intenzitou díky stabilní energii, která není nárazová, ale je doplňována průběžně ze všech tří energetických zdrojů - z vlastních tukových zásob, z vlastní glykogenové zásoby az přijaté glykogenové zásoby právě přímo z Premium Energy produktů.


2. Premium Energy umožňuje nerušeně podávat vysoký výkonnostní standard, který sportovec poctivě natrénoval.


3. Snižuje riziko zranění, které je často způsobeno narušenou hladinou glukózy, od níž závisí zejména jemné motorické dovednosti (nervová soustava), které ustupují jako první, ještě před známkami nastupující únavy. Tím se vytváří prostor pro nezvládnutí techniku ​​pohybu, která může vést až k závažnému zranění a odstavení sportovce ze hry (například při vzpírání, akrobacii, bojových pohybech, silových sportech a jiných náročných situacích).

 

Optimální dávkování a použití Sport Premium Energy:

2 odměrky prášku (30g) rozmixovat v 250 – 300 ml vody. Doporučujeme ihned vypít z důvodu zvýšené sedimentace:


- 45 minut před fyzickým nebo duševním výkonem
- 1 dávka je dostačující na každých 90 - 150 minut výkonu
- 1 dávka (30g) pokryje potřebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu

 

Složení:

Základ: kukuřičný škrob vyrobený speciální hygrotermickým metodou HMT, MCT tuky, směs rostlinných aminokyselin BCAA 4: 1: 1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), L-citrulin malát, L-lysin, ovocný prášek, kyselina L -askorbová, citran draselný, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, oxid hořečnatý, aroma, sladidla: glykosidy steviolu, sukralóza. 

 

NUTRIČNÍ INFORMACE (NA 100G A NA 30G - 1 DÁVKA)

Energetická hodnota: 1774 kJ / 423,8 kcal - 532,2 kJ / 127,1 kcal
Bílkoviny /Aminokyseliny: 20g - 6g
Tuky: 
11,76g - 3,53g
Sacharidy: 57,3g - 17,2g
Vláknina: 
3,2g - 0,96g (3,8% RVH)


AMINOKYSELINY:
BCAA inst. 4:1:1:
10g - 3g
z toho:
L-leucin: 6,66g - 2g
L-isoleucin: 1,66g - 0,5g
L-valin: 1,66g - 0,5g

 

MINERÁLNÍ LÁTKY: 
Hořčík: 600 mg - 180 mg (48% RVH)
Draslík: 300 mg - 90 mg (4,5% RVH)
Sodík: 1293,3 mg - 388 mg (16,2% RVH)

 

VITAMÍNY:
- Vitamin C (kyselina L-askorbová):  1000 mg - 300 mg (375% RVH)

 

* RVH - referenční výživová hodnota

 

Upozornění

Nevhodné pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 °C do 25 °C, mimo dosah malých dětí.

 

No doping – výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava Sport Premium Energy 1200g

Nejnovější příspěvky