NaturPort Spirulina BIO 150g (750 tablet x 200mg)

Spirulina Bio

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 354 Kč

Běžná cena: 413 Kč

Sladkovodní řasa Spirulina


Spirulina je ze všech přírodních doplňků výživy považována za jeden z nejkomplexnějších zdrojů vitamínů a minerálů.
Proslavila se svými protirakovinnými účinky a silným antioxidačním působením a u mnoha lidí si Spirulina našla oblibu díky své schopnosti potlačovat chuť k jídlu.


Obsah balení: 150g, 750 čistě přírodních, tvrdých, ve formě lisovaných tablet
Dávkování: 3x denně 4 tablety, ideálně po jídle
Jedno balení Spiruliny postačuje na 2-měsíční kúru!
Země původu: Čína

Detaily

CO JE SPIRULINA?

Spirulina je zelenomodrá sladkovodní řasa, která patří do skupiny oblíbených zelených potravin. Žije v teplých, alkalických sladkých vodách a za své zelenomodré zbarvení vděčí vysokému obsahu chlorofylu a modrému barvivu fytocyaninu. Známá je už po celá staletí a Aztékové si dokonce její pozitivní účinky vážili až natolik, že ji využívali jako platidlo. Spirulina je bohatým přírodním zdrojem bílkovin, chlorofylu, betakarotenu, vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin. Navíc obsahuje vzácné fytonutrienty (rostlinné výživné látky), které se nenacházejí v žádných jiných zelených potravinách, jako např. fykocyanin a sulfolipidy.

Spirulina je ze všech přírodních doplňků výživy považována za jeden z nejkomplexnějších zdrojů vitamínů a minerálů. Proslavila se svými protirakovinnými účinky a silným antioxidačním působením a u mnoha lidí si Spirulina našla oblibu díky své schopnosti pomačkat chuť k jídlu a pro mnohé je také nedílnou součástí hubnutí a různých redukčních diet (které já vřele nedoporučuji) během kterých dodává tělu chybějící živiny.

Proč právě spirulina v BIO kvalitě?

Tato BIO spirulina neobsahuje žádné přísady, jde o čistý přírodní produkt! Jedná se o produkt ekologického a organického zemědělství, to jest při jejím pěstování se nepoužívají herbicidy, pesticidy a umělá hnojiva. Dané podmínky jsou prověřovány evropským kontrolním a certifikačním úřadem Naturland.

CO SPIRULINA OBSAHUJE?

A) Vitamíny: B1 (thiamin), B2 (riboflavin), niacin (B3), B5 (kyselina pantotenová), B6 ​​(pyridoxin), B8 (inositol), B12 (kyanokobalamin), C, D, E (tokoferol), H (biotin) a vitamín K.

B) Minerály: vápník, fosfor, železo, jód, hořčík, mangan, zinek a selen.

C) Aminokyseliny: alanin, isoleucin, leucin, lysin, prolin, valin, methionin, threonin, tryptofan, arginin, serin, cystein, glycin, histidin, tyrosin, kyselina asparagová, kyselina glutamová

D) Další významné látky: β-karoten, kyselina alfa-linolenová (ALA), kyselina gama-linolenová (GLA), chlorofyl, fykocyanin a enzymy.

PŘEDEVŠÍM PRO KOHO JE SPIRULINA URČENA?

1. Spirulina je velmi přínosná pro vegetariány a vegany, protože obsahuje velké množství aminokyselin a vitamínu B12 - tedy látek, na nedostatek kterých trpí velké množství lidí nekonzumujúcich maso. Denní dávka Spiruliny téměř dvojnásobně pokrývá doporučenou denní dávku vitamínu B12.

2. Spirulina obsahuje velké množství železa a jódu a proto je vhodnou alternativou pro lidi mající problémy se štítnou žlázou.

3. Oblíbenou je u lidí, které sužuje nadváha a to díky své schopnosti potlačovat chuť k jídlu. Naše těla totiž často křičí o další porci jídla iv důsledku nutriční podvýživy (a samozřejmě i v důsledku metabolického poškození). To jest, žaludek je sice plný, ale buňky podvyživené. Své místo si Spirulina najde také při redukčních dietách, během kterých doplní životně důležité živiny.

4. A spirulina je určena samozřejmě i pro všechny ostatní, kterým záleží na prevenci zdraví a kteří touží po větší vitalitě.

CHLORELLA NEBO SPIRULINA? JAKÝ JE MEZI NIMI ROZDÍL?

Spirulina je velmi vhodnou alternativou řasy Chlorella, která dokonce jako jediná obsahuje fykocyanin a vzácné glykolipidy a sulfolipidy. A i když je složení obou řas velmi podobné, jejich rozdílné účinky jsou dost výrazné. Pro usnadnění rozhodování si uvědomte, že pokud:

1. Pokud si potřebujete pročistit organismus a dát do pořádku střevo a jeho bakteriální obsah - tak upřednostněte chlorellu
2. Pokud vám chybí energie nebo často na vás "něco leze" a necítíte se zrovna dvakrát fit nebo se trápíte hubnutím a dietami - tak upřednostněte spirulinu
3. Pokud chcete být pojištěn na obou frontách, tak uděláte dobře, pokud těchto "zelených doktorů" budete střídat nebo užívat současně.

Doporučené dávkování
- dospělí: 3x denně 4 tablety po jídle
- děti od 3 let: 3x denně 2 tablety po jídle
Doporučená doba užívání je (pro maximalizaci účinku) alespoň 3 měsíce.

Pár postřehů NA ZÁVĚR

1. Množství prodejců se ohání tvrzením, že Spirulina obsahuje až 3krát více bílkovin než hovězí maso. To je samozřejmě pravdivé, ale vzhledem k doporučenou denní dávku Spiruliny (3 g / den), i zanedbatelné a tedy bezpředmětné.

2. Množství distributorů drahých Spirulina se ohání jejich extrémně vysokými nutričními hodnotami. Porovnával jsem si jednotlivé Spiruliny a hodnoty těch nejdražších byly srovnatelné s nutričními hodnotami této cenově dostupnější Spiruliny. Zařazení dražších Spirulina do nabídky jsem považoval tedy za zbytečné a nerozumné.

Doplněk stravy registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPKV / 7154/2011 / Jo

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Hubnutí, Chudokrevnost, Nervový systém, psychika a paměť, Kožní problémy, Vlasy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Spirulina BIO 150g (750 tablet x 200mg)

Nejnovější příspěvky