Dr. Jacobs Spi dobře 90 tablet pro dobrý spánek

Spi dobre tablety pre dobrý spánok

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

725 Kč

4 rostlinné extrakty s hořčíkem a melatoninem


Synergie "spánkového hormonu" melatonin, přírodního hořčíku (s vysokou biologickou dostupností) a extraktů z kozlíku lékařského, meduňky, mučenky a chmele pro zdravý spánek.


Obsah balení: 90 tablet
Dávkování: 1 tabletu denně užít před spaním
Země původu: Německo

Detaily

Melatonin

Melatonin je považován za hormon tmy a spánku a jeho nedostatek způsobuje nespavost.

Přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu a ke zkrácení doby potřebné k usnutí, pokud se užije nejméně 0,5 mg melatoninu v první den cesty krátce před spaním a první dny po příjezdu na místo určení.

S přibývajícím věkem produkce melatoninu v těle postupně klesá, takže starší lidé mají často špatný spánek. Užitím 1 mg melatoninu před spaním napomůžete ke zkrácení doby usínání.

1 dávka (1 tableta) doplňku Spi dobře obsahuje 1 mg melatoninu.

Hořčík z moře - na nervy a psychiku

Hořčík se také nazývá relaxační minerál. Hořčík Hypro-ri®, který používáme, je speciálně vyvinutá forma hořčíku. Skládá se z hořčíku mořského původu – přírodního zdroje hořčíku – a aminokyselin z rýžových bílkovin.

V této kombinaci je hořčík pro naše tělo obzvlášť biologicky dostupný – dokonce lepší než glycinát nebo glycerofosfát hořečnatý.

Hořčík obsažený ve výživovém doplňku Spi dobře může vědecky prokazatelně přispět k vašemu zdraví a následujícím normálním tělesným funkcím:

 • podpora nervového systému
 • podpora psychických funkcí
 • snížení vyčerpání

Osvědčené rostlinné extrakty pro dokonalou synergii

Dobře spi obsahuje cenné rostlinné látky ze 4 osvědčených rostlin, které se optimálně doplňují s melatoninem a hořčíkem. 1 dávka (1 tableta) Spi dobře obsahuje následující rostlinné látky ve formě extraktů:

 • 170 mg kořene Valeriány lékařské
  Nejvíce se cení účinku Valeriány na nervovou soustavu, kterou uklidňuje. Napomáhá vyrovnat se stresem a úzkostí a pomáhá v boji s depresí.
 • 68 mg listů Meduňky
  Meduňka má kladný vliv na kognitivní a duševní zdraví, podporuje dobrou náladu, relaxaci a spánek.
 • 68 mg bylinky Mučenky
  Mučenka pomáhá ulevit od nervového napětí, udržet hluboký spánek, podporuje duševní harmonii při stresu a přispívá k optimální relaxaci.
 • 34 mg Chmelových šištiček
  Chmel obyčejný patří mezi tradiční prostředky pro podporu spánku. Pomůže Vám k lepšímu uklidnění a přispěje k navození kvalitního, co nejméně přerušovaného spánku.

Obsah účinných látek v 1 tabletě:

 • extrakt z kozlíku lékařského: 170 mg
 • extrakt z meduňky lékařské: 68 mg
 • extrakt z mučenky: 68 mg
 • extrakt z chmele: 34 mg
 • hořčík: 112,5 mg (30%*)
 • melatonin: 1 mg
 • křemík: 3 mg

* referenční množství pro denní příjem (NRV)

Složení

Hořčík Hypro-ri® (mořský oxid hořečnatý, hydrolyzát rýžového proteinu; 46%), extrakt z kozlíku lékařského (23%), extrakt z meduňky lékařské (9%), extrakt z mučenky (9%), extrakt z chmele (5%) ), celulóza a hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinné), oxid křemičitý, melatonin (0,2%). Může obsahovat stopy ořechů.

Upozornění

Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Skladujte v suchu. Držte mimo dosah malých dětí. Doplněk výživy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud byste během dne po užití melatoninu pociťovali zvýšenou ospalost, nesmíte řídit žádné stroje nebo motorové vozidlo.

Další informace

Zdravotné problémyNervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Dr. Jacobs Spi dobře 90 tablet pro dobrý spánek

Nejnovější příspěvky