Serafin Klouby 90 kapslí

serafin kĺby - shiitake

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 383 Kč

Běžná cena: 400 Kč

Klouby, chrupavka a kosti v kondici


Serafin Klouby obsahuje unikátní kombinaci léčivých hub (Shitake, Polyporus), kolagenu, minerálů (vápník, zinek) a vitamínů (C, B1, B3, B6).


Obsah balení: 90 kapslí
Dávkování: 2x denně 1 kapsle mezi jídlem 
Obsah účinných látek v 1 kapsli: Shitake extrakt 65 mg, Polyporus extrakt 65 mg, Collagen 130 mg, Vápník 10 mg, Zinek 5 mg, Vitaminy C 30 mg, B1 0,5 mg, B3 1 mg, B6 0,5 mg
Země původu: Česká republika 

Detaily

Houba Shiitake a její účinky

Pro své široké účinky byla houba Shiitake vysoce ceněna a již za dynastie Ming (1386-1644). Lékař WHU Shui ji nazval elixírem věčného života. V současnosti je zkoumána i jako prostředek v boji proti rakovině. Jednou z látek, které shiitake obsahuje, je lentinan. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást léčby některých nádorů.

Má imunostimulační, protinádorové, radioprotektivní a antiinfekční účinky (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a Parazitální infekční onemocnění). Shiitake se úspěšně osvědčila i při prevenci a léčbě akné.  

Co je Polyporus?

Polyporus je vzácná jedlá houba, která roste na kořenech buků nebo dubů. Roste ve shlucích několika plodnic, které mají klobouky v průměru 1-4 cm. Co se týče účinků, velmi účinně působí na velké množství bakterií, streptokoky, stafylokoky, chlamydie, ale i na plísňová onemocnění.

Podporuje lymfatický systém. Dokáže odvodňovat a snižovat záněty v těle. Reguluje krevní tlak, zlepšuje funkci střev, podporuje přirozený imunitní systém a má protialergické působení. 

Hlavní účinky produktu Serafin Klouby:

  • Podporuje regeneraci kloubů a kloubních chrupavek u artrózy a jiných poškozených kloubů.
  • Podporuje růst nehtů.
  • Podporuje pevnost a růst kostí u dospívajících a sportovcích.
  • Pozitivně působí při osteoporóze.
  • Snižuje problémy s páteří.

Kvalita produktu od společnosti Serafin

Houby obsažené v produktu Klouby jsou ve formě koncentrátu. Koncentrát vzniká loužením byliny nebo houby v loužicím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je následně speciální technologií vysušen na prášek a ten se pak dávkuje do jednotlivých kapslí.

Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou účinnější. Koncentráty totiž obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká

Daný výrobek obsahuje houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy a testy na radioaktivity. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svou technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, čili rostlinného původu a vhodné i pro vegetariány.

Složení 1 kapsle:

Extrakt zo Shiitake (Lentinula edodes) 65 mg, extrakt z Polyporus umbellatus 65 mg, mléčnan zinečnatý 5 mg, uhličitan vápenatý 10 mg, niacin (vit. B3) 1 mg, kyselina askorbová 30 mg, kolagen 130 mg, thiamin (vit. B1) 0,5 mg, pyridoxyn (vit. B6) 0,5 mg, stearan hořečnatý 0,6 mg, celulózová kapsle velikosti 0.

* Stearan hořečnatý (emulgátor, prospékavá látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky 

Dávkování

2x denně 1 kapsle mezi jídlem  

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Pohybové ústrojí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Serafin Klouby 90 kapslí

Nejnovější příspěvky