Natural Pharm Saw Palmetto extrakt 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Price From:

Akciová cena 284,10 Kč

Běžná cena: 309,92 Kč

ZDRAVÁ PROSTATA A MOČOVÉ CESTY


Užívání Saw Palmetto (Serenoa plíživé) se doporučuje zejména jako doplněk při problémech v oblasti močového ústrojí, především však při hyperplazií (zvětšení) a zánětech prostaty.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Dávkování: 1 tableta denně
Obsah účinné látky v 1 tabletě: Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovoce 25: 1 s obsahem mastných kyselin 45%: 65 mg

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Saw Palmetto

Je jiný název pro palmovitú rostlinu Serenoa repens (serenoa plazivá). Saw Palmetto pochází z pobřežních oblastí na jihu USA a jižní Kalifornie. Z této rostliny se využívají hlavně její plody. Zralé jsou většinou fialové barvy velikosti hroznů. Lze je konzumovat iv syrovém stavu ale nejčastěji se po utržení vysuší, rozemelou na prášek a ten slouží pro výrobu tablet.

V historii právě Indiáni ze Severní Ameriky používali bobule ze Serenoa plíživé jako léčebný prostředek. V současnosti se její užívání doporučuje jako doplněk při problémech v oblasti močového ústrojí, především však při hyperplazií (zvětšení) a zánětech prostaty. Výtažek ze Serenoa obsahuje volné i esterifikované mastné kyseliny a steroly s příznivým účinkem při zvětšené prostatě. Serenoa má mírné močopudné účinky.

Složení (1 tableta - 700 mg):

- Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovoce 25: 1, obsah mastných kyselin 45%: 65 mg
- pomocná látka: Inulin
- protispékavá látka: stearan hořečnatý

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protihurdkujúca látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus) .Ačkoli jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Upozornění
Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Skladování: skladujte v suchu při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Zápaly, Prostata a močový měchýř

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Saw Palmetto extrakt 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky