Nutraceutica Rybí olej OMEGA-3 HP s organicky vázaným jódem natural 270 ml

Rybí olej s jódom

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 514 Kč

Běžná cena: 545 Kč

Nákupem získate 20 věrnostní body. 20 body = 26 Kč.

Vysoce čištěný přírodní rybí olej s organicky vázaným jódem 


Synergie spojení jódu s omega-3 mastnými kyselinami poskytuje dvojí výhodu, zajišťuje vysoce vstřebatelnou a biologicky využitelnou formu jódu a zároveň dodává tělu esenciální omega-3 mastné kyseliny.
Synergie dvou esenciálních výživových složek originálního přípravku zajišťuje vzájemnou podporu účinků a tím zlepšení účinnosti při několika onemocněních.  


Obsah balení: 270 ml (54 - 108 denních dávek pro dospělé)
Složení: Vysoce purifikovaný rybí olej získaný z celých severských tresek, organicky vázaný jód. Bez konzervantů, antioxidantů, čistý.
5 ml (4,6g) obsahuje: Omega-3: EPA: 874mg, DHA: 598mg, ALA: 368mg, organicky vázaný jód 150 mcg
Užívání: Dospělí 1 čajovou lžičku (2,5 ml) denně s jídlem, při onemocněních 1 polévkovou lžíci (5 ml) denně 

Detaily

Účinky rybího oleje Omega-3 HP

- chrání srdce, cévy a mozek
- posiluje imunitu
- působí protizánětlivě
- omezuje nadměrnou srážlivost krve, čímž pomáhá udržovat "čisté" cévy
- působí preventivně proti vzniku aterosklerózy a žilní trombózy

- zmírňuje alergické reakce a atopické ekzémy

Následky nedostatku jódu

- nedostatečná tvorba hormonů štítné žlázy - které řídí v každé buňce našeho těla přeměnu základních živin na dostatečné množství energie pro jeho růst, existenci a fungování
- chudokrevnost
- poruchy menstruačního cyklu
- zpomalení duševních funkcí - poruchy soustředění, zpomalené reflexy
- nárůst tělesné hmotnosti
- nedostatek energie, resp. zvýšená únavnost
- suchá pokožka 
- pocity chladu v končetinách

Rybí olej s organicky vázaným jódem a rakovinné buňky

Rakovinné buňky ve srovnání se zdravými buňkami obsahují ve svých stěnách 10-násobně vyšší koncentraci kyseliny arachidonové (omega-6). Organicky vázaný jód má studiemi prokázanou schopnost přednostně se vázat na kyselinu arachidonovou a vytvářet takzvané jódolaktóny. Celulární jódolaktóny mají schopnost navodit programovaný zánik buněk. Protože rakovinné buňky obsahují vyšší koncentraci kyseliny arachidonové, tento účinek je cílený přednostně na rakovinné buňky. Jódolaktóny také omezují nadměrné, nekontrolované dělení buněk.
Omega-3 mastné kyseliny svým protizánětlivým působením tento účinek ještě zvyšují. Rybí olej OMEGA-3 HP+I je proto doporučován při onkologických onemocněních jako součást alternativní nebo chemoterapeutické léčby.

Rybí olej s organicky vázaným jódem a snížení citlivosti estrogenových receptorů

Tento rybí olej je vhodný při fibrocystickem onemocnění prsu a vaječníků. Antiproliferační účinky organicky vázaného jódu totiž omezují nadměrné dělení buněk při vytváření cyst. Omega-3 mastné kyseliny působí synergicky, protizánětlivě.

Snížená funkce štítné žlázy

Rybí olej OMEGA-3 HP s organicky vázaným jódem pomáhá zvyšovat tvorbu tyroxinu a tím snižovat dávky náhradního hormonu, případně v počátečních stádiích zcela se vyhnout potřebě podávání náhradního syntetického hormonu. Doporučený je při zánětech štítné žlázy s projevy hypertrofie = zvětšení.

Syndrom suchého oka

Jód je nezbytný pro funkci všech žláz, tvorbu trávicích šťáv, slin a slz. Nedostatek jódu stejně jako omega-3 mastných kyselin může vést k syndromu suchého oka. Obě výživové složky přípravku působí synergicky (společně) v prevenci a podpůrné léčbě syndromu suchého oka. Omezují záněty očí, chrání oční sítnici, zlepšují produkci slzného filmu a zvyšují jeho hydrofilně-lipofilní stabilitu.

Kolik jódu denně vlastně potřebujeme?

děti do 5 let - 90 mikrogramů
děti od 6 - 12 - 120 mikrogramů
nad 12 a dospělí - 150 mikrogramů
těhotné a kojící ženy - 200 mikrogramů

* 5 ml tohoto rybího oleje obsahuje 150 mirkogramov organicky vázaného jódu

Jódu nepotřebujeme sice velké množství, ale i tak je všeobecně na Slovensku přísun jódu nedostatečný, protože naše půda a také strava jsou chudé na obsah tohoto důležitého prvku.

Složení

Vysoce čištěný rybí olej získaný z celých severských tresek a organicky vázaný jód. Bez konzervantů, antioxidantů, čistý.

5 ml (4,6g) obsahuje: 
1. Omega-3: EPA: 874mg, DHA: 598mg, ALA: 368mg
2. Organicky vázaný jód 150 mcg

Obsah balení: 270 ml (54 - 108 denních dávek pro dospělé)
Užívání: Dospělí 1 čajovou lžičku (2,5 ml) denně s jídlem, při onemocněních 1 polévkovou lžíci (5 ml) denně

Originální výrobek v zemích EU

Registrován Úřadem průmyslového vlastnictví SR, číslo registrace: PUV5780/2011, schválený ÚVZSR 

Doplněk výživy, není určen dětem a těhotným ženám. Podávání dětem v odůvodněných případech při onkologických onemocněních na doporučení lékaře.

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Štítná žláza, Chudokrevnost, Ženské problémy, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Nutraceutica Rybí olej OMEGA-3 HP s organicky vázaným jódem natural 270 ml

Nejnovější příspěvky