Nutraceutica Rybí olej Omega-3 HP s koenzymem Q10 orange 270 ml

rybí olej omega-3 lipomax q10

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


539 Kč

Nákupem získate 22 věrnostní body. 22 body = 28 Kč.

Vysoce čištěný přírodní rybí olej obohacen koenzymem Q10


Jedná se o vysoce čištěný rybí olej s přírodní pomerančovou příchutí, obohacený o koenzym Q10 v liposolubilních formě = rozpuštěný v tucích. Vysoká čistota tohoto rybího oleje / HP-high purity / převyšuje dokonce standard Evropského lékopisu EPh.
Výjimečnost tohoto rybího oleje tkví v jeho maximální vstřebatelnosti. 45 mg koenzymu Q10 ve formě kapslí a 45 mg liposolubilního Q10 není ani zdaleka totéž.


Obsah balení: 270 ml = 108 denních dávek po 2,5 ml
Složení: vysoce čištěný rybí olej, přírodní pomerančové aroma a koenzym Q10 - ubichinon
Obsah koenzymu Q10 v 1 čajové lžičce (2,5 ml): 45 mg

Detaily

Výjimečnost rybího oleje s koenzymem Q10 tkví v jeho vstřebatelnosti

Koenzym Q10 je velmi slabě rozpustný ve vodě, což snižuje jeho vstřebatelnost. Běžně dostupné kapsle s koenzymem Q10 / ubichinon / mají vstřebatelnost kolem 30%.

Nicméně tuk představuje pro koenzym Q10 ideální přirozený přenašeč zprostředkující vstřebávání (přechod střevní branou) díky čemuž se při kombinaci rybího oleje s koenzymem Q10 dosahuje prakticky neomezená, 100%-ní vstřebatelnost. K takovému výraznému zvýšení vstřebatelnosti dochází pomocí vytváření tukových částic emulgovaných žlučovými kyselinami. 

Rybí olej s koenzymem Q10 = antioxidační ochrana a zdravé cévy

Koenzym Q10 významně zvyšuje odolnost cirkulujících LDL částic cholesterolu před oxidací a přeměnou na rizikové oxidované formy cholesterolu. Oxidované formy cholesterolu se podílejí na ucpávání cév. Q10 chrání mitochondrie před oxidativním poškozením.

Nedostatek koenzymu Q10 a diastolická dysfunkce srdce 

Energetický deficit srdce z důvodu nedostatku Q10 vede k zhrubnutí stěny levé komory, snížené výkonnosti srdce, až k oslabení diastolickou funkci a selhávání srdce. Suplementace Q10 snižuje energetický deficit, pomáhá obnovit normální funkci srdce. 

Synergia Omega-3 a koenzym Q10     

Je obzvláště prospěšná při žilní trombóze, cévní nedostatečnosti a srdečně cévních onemocněních. OMEGA-3 HP LipoMax = synergia omega-3 a vysoce vstřebatelného koenzymu Q10.

Užívání a doporučené dávkování

Dospělí: 1 čajovou lžičku (2,5 ml) denně nebo na základě doporučení lékaře 1 polévkovou lžíci (5 ml) denně. Užívat 1-krát denně spolu s jídlem.
Na přesné dávkování je možné použít 20 ml injekční stříkačku, která se dá nasadisť na hrdlo láhve, pak obrátit dnem vzhůru a natáhnout potřebný objem. Injekční stříkačka však není součástí balení.  

2,5 ml (1 čajová lžička) rybího oleje s koezýmom Q10 obsahuje:

- Omega-3 mastné kyseliny celkem: 925 mg
Z toho:
- EPA: 450 mg  
- DHA: 300 mg  
- ALA: 175 mg 
- Koenzym Q10 (ubichinon): 45 mg
 
Složení: vysoce čištěný rybí olej, přírodní pomerančové aroma a koenzym Q10 - ubichinon
 
Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Srdečně-cévní systém, Anti-aging, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Nutraceutica Rybí olej Omega-3 HP s koenzymem Q10 orange 270 ml

Nejnovější příspěvky