Energy Renol 30 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

444 Kč

Renol je bioinformační bylinný přípravek se širokospektrálním účinkem, vhodný zejména v období rekonvalescence.


Pomáhá řešit především potíže s urogenitálního systémem a onemocnění kloubů. Pozitivně ovlivňuje krev a lymfu.


Obsah balení: 30 ml
Dávkování: pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně

Detaily

Co je Renol?

Renol je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jde o vysoce koncentrovaný přípravek, který obsahuje bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu. 

 

Bylinné složení Renolu:

1. Jehlice trnitá: Používá se při poruchách látkové výměny, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.
2. Vřes obecný: Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a otocích.
3. Pelyněk dračí: Obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tlustém střevě, působí jako tonikum a antisklerotikum.
4. Bez černý: Obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. Ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.
5. Lopuch větší: Užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.
6. Lichořeřišnice větší: Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest.
7. Rybíz černá: Podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny B, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.
8. Kakost smrdutý: Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.
9. Dvouzubec trojdílný: Urychluje metabolismus, užívá se při nemocech jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledvinky.
10. Rdesno ptačí: Užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kamínky.
11. Zlatobýl obecný: Její doménou je užití v urologii - při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.
12. Turan kanadský: Užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.
13. Tužebník jilmový: Užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při chorobách ledvin a močového měchýře. Zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.
14. Železník lékařský: Ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklaného nervu.
15. Vrbovka malokvětá: Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. Užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

 

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).

 

Přídavné látky:

- sorbitol, mikrokrystalická celulóza, voda, xanthan, grapefruitový extrakt, sorbát draselný, směs silic 0,12%

 

Užívání a dávkování

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci se informační složky a účinnost přípravku se zvýší. Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

 

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Energy Renol 30 ml

Nejnovější příspěvky