NaturPort Reishi Matcha čaj BIO (30 sáčků x 1,5g)

Reishi Matcha čaj BIO (30 sáčkov x 1,5 g)

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 273 Kč

Běžná cena: 348 Kč

Dátum spotreby: 30. 4. 2020

BIO Matcha čaj s 1% obsahem medicínského extraktu houby Reishi


Matcha je 100% zelený čaj, rozemletý na jemný prášek, bez barviv, přísad a konzervačních látek. Je 10-krát silnější než běžný zelený čaj.
Tento Matcha čaj je obohacen o kvalitní medicínsky extrakt houby Reishi červená.


Obsah balení: 45g (30 sáčků x 1,5g)
Složení: zelený čaj jemný prášek, Ganoderma lucidum extrakt (1% obsahu)

Detaily

Účinky Matcha čaje:

 • Zvyšuje duševní bdělost díky aminokyselině L-theanin.
 • Výrazně zvyšuje energii a vitalitu, zklidňuje mysl, zvyšuje soustředěnost a zlepšuje náladu.
 • Urychluje metabolismus o 40%, čímž pomáhá při obezitě.
 • Snižuje LDL cholesterol a krevní tlak.
 • Díky vysokému podílu polyfenolů a katechinů má podpůrný účinek při boji s rakovinou a při jejím prevenci.
 • Vysoký podíl vlákniny (uvolňuje zácpu).
 • Má silné antibiotické a antivirové účinky.
 • Díky vysokému obsahu chlorofylu pomáhá při detoxikaci a alkalizaci organismu.
 • Diabetikům pomáhá upravovat hladinu cukru v krvi.

Spojení Matcha zeleného čaje s vysoce kvalitním medicínským extraktem houby Reishi

Matcha je královna všech zelených čajů. Je jedním z nejstarších odrůd zeleného čaje. Buddhističtí mniši používali tento čaj již před více než 800 lety při meditací na podporu jejich vnímání.

Pěstování a výroba čaje Matcha je doslova alchymií. Čajové pole se 4 týdny před každoročním sběrem zakrývají stínícími plachtami, což má za následek až do 90% redukce slunečního světla. Rostlina, která roste téměř v úplné tmě produkuje více chlorofylu, tedy listy jsou bohatší na aminokyseliny. Po ručním sběru se čajové listy vysuší a následně rozemelou na žulových kamenech na jemný zelený prášek, krásné smaragdově zelené barvy.

Na kvalitu čaje Matcha působí souhra několika faktorů. Jsou to hlavně geografické podmínky (kde se čaj pěstuje) a speciální dovednosti pěstitelů čaje.

Mezi hlavní faktory kvality patří chuť, barva a složení:

 1. Chuť: matcha je jemný, mírně sladký s mírným náznakem hořkosti; sladká chuť pochází z aminokyseliny L-theanin a rostlinných vláken
 2. Barva: kvalitní čaj Matcha má zářivou smaragdově zelenou barvu, naopak v případě nižší kvality je barva spíše žluto hnědá.
 3. Složení: Matcha obsahuje množství aminokyselin a kofeinu; aninokyselina L-theanin má uklidňující účinky, což zjemňuje účinky kofeinu a vede k postupnému uvolňování energie

Matcha čaj versus klasický zelený čaj

Jedinečnost čaje Matcha je v tom, že jeho konzumací získáte 100% užitečných látek obsažených v lístcích zeleného čaje. Mnohé z vitamínů a minerálů obsažených v čajových lístcích, jako je vitamin A, D, E, K a mnoho aminokyselin, nejsou rozpustné ve vodě, proto se při pití zalévaného čaje tyto složky nedostávají do těla. Můžeme je získat pouze pokud sníme celý čajový lístek.

 • Matcha je 100% zelený čaj, rozemletý na jemný prášek - bez barviv, přísad a konzervačních látek.
 • Je 10krát silnější než běžný zelený čaj.
 • Nedávné vědecké studie došli k závěru, že Matcha obsahuje 137-krát více EGCG než běžný zelený čaj (EGCG je nejúčinnější antioxidant bojující proti rakovině a je důležitým pomocníkem při spalování tuků, čímž pomáhá v boji proti obezitě).

Houba Reishi červená

Houba Reishi (Ganoderma lucidum) je v Číně a Japonsku po tisíciletí považována za "zázračnou rostlinu", která pomáhá léčit a předcházet mnoha nemocem. Je velmi populární pro svou efektivnost a absenci vedlejších účinků. Označuje se také jako houba nesmrtelnosti nebo "houba věčného mládí."

Tím, že tato houba zvyšuje imunitní systém, působí preventivně před onemocněním. Také zvyšuje naši výkonnost tím, že do krve přivádí více kyslíku a to vše bez vedlejších účinků.

Příprava nápoje

Příprava za studena:
Obsah 1 sáčku důkladně rozmíchejte ve studené vodě a podle své chuti doplní vodou (200 ml až 1,5 l). Doporučujeme přidat několik kapek limetky nebo ovocného sirupu. Pro důkladné rozmíchání použijte šejkr.

Příprava za tepla:
Obsah 1 sáčku zalijte 200 ml horké (ne však vroucí) vody o teplotě cca 70 ° C a důkladně rozmíchejte. Pro našlehání pěny použijte elektrický šlehač na mléko. Výbornou chuť dosáhnete přidáním medu, limetky, ovocného sirupu, mléka ....

Složení:

- zelený čaj Matcha jemný prášek (99% obsahu)
- Ganoderma lucidum extrakt (1% obsahu)

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Srdečně-cévní systém, Zažívací problémy, Diabetes, Hubnutí, Anti-aging, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Reishi Matcha čaj BIO (30 sáčků x 1,5g)

Nejnovější příspěvky