NaturPort Red Reishi Cappuccino (30 sáčků x 12g)

Red Reishi cappuccino

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 225 Kč

Běžná cena: 375 Kč

Dátum spotreby: 30. 11. 2020

Chutné kapučíno s bio medicínským extraktem z houby Reishi


Originální novinka Red Reishi kapučíno, jehož hlavní výhodou je jeho zdravotní přínos v podobě obsaženého biomedicínkeho extraktu houby červená Reishi.
Red Reishi kapučíno obsahuje biomedicínský extrakt z houby Reishi, který je 20-krát koncentrovanější než prášek ze sušené houby Reishi.


Obsah balení: 360g (30 sáčků x 12g)
Složení: odutčnené sušené mléko, instantní černá káva, moučkový cukr, dextróza, extrakt z houby červená Reishi (60 mg / sáček)
Dávkování: dle chuti a vlastního uvážení :-)

Detaily

Red Reishi Cappuccino - káva s obsahem houby Reishi červené

Originální Red Reishi kapučíno lahodné chuti, které díky biomedicíny extraktu houby Reishi červená (Ganoderma lucidum), má příznivé účinky na lidský organismus. Tato káva s houbou reishi nemá vedlejší nežádoucí účinky známé při užívání klasické kávy, jakými jsou např. překyselování organismu, dehydratace, odvápňování, zda vysoký obsah kofeinu.

Kvalita Red Reishi Cappuccina

V současnosti se na trhu nacházejí různé značky reishi produktů, přičemž jejich výrobci používají prášek ze sušené houby Reishi a deklarují jeho vysoký obsah. Je třeba si však uvědomit, že účinky prášku a extraktu nejsou stejné.

Originál Red Reishi kapučíno obsahuje biomedicínský extrakt z houby Reishi, který je 20krát koncentrovanější než prášek ze sušené houby Reishi. Tento extrakt je evropského původu, má vysoký obsah polysacharidů a příznivě ovlivňuje imunitu a celkové zdraví organismu. V Číně tuto houbu lékaři využívají jako podporu při léčení onkologických onemocnění, astmatu, cukrovky, hypertenzních a při kardiovaskulárních potížích.

Extrakt je vyráběn z mycelia ekologicky pěstovaných hub Reishi (Ganoderma lucidum). Vyrábí se bez použití jakýchkoliv chemických přípravků a neobsahuje žádné přídavné složky.

Účinky Red Reishi Cappuccina:

 • Zabraňuje překyselení organismu, zamezuje pálení žáhy, upravuje trávení a vylučování.
 • Dodává tělu dlouhodobě energii při sníženém obsahu kofeinu.
 • Obsahuje organické germanium - posiluje srdce a zvyšuje hladinu kyslíku v krvi.
 • Je bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny.
 • Nedehydratuje organismus, je jemná k žaludku, brání vzniku rakoviny.
 • Napomáhá k udržení optimálního krevního tlaku a hladiny cukru v krvi.
 • Zmírňuje záněty, artritidu a revma.
 • Podporuje detoxikační procesy v těle, snižuje únavu a uklidňuje nervy.
 • Antioxidanty v kávě tlumí zánětlivé procesy v organismu a zlepšují využití inzulínu.

Především pro koho je kapučíno s houbou reishi určeny?

Red Reishi cappuccino se doporučuje především lidem s vysokým krevním tlakem či trávicími problémy, kteří si takto mohou dopřát několik šálků kvalitní kávy bez vedlejších nežádoucích účinků.

Rizika nadměrného pití klasické kávy

I navzdory mnoha studiím potvrzujícím pozitivní účinky klasické kávy na lidský organismus, nadměrné pití klasické kávy přináší tato rizika:

 • Překyselení organismu: vyplývá z toho většina zdravotních problémů (špatné trávení, pocity únavy, přetížení jater a ledvin, postupné poškozování všech orgánů, předpoklad vzniku rakoviny, ...)
 • Krevní tlak: kofein přítomen v kávě může vyvolat zvýšení nebo snížení krevního tlaku
 • Vysoké množství kofeinu: má pouze krátkodobé povzbuzující účinky na centrální nervovou soustavu a je návykovou látkou
 • Vyplavování vápníku a odvodňování

Lidé snažící se dodržovat zdravý životní styl často změní mnohé stravovací návyky, ale neumí se zbavit každodenního pití kávy. S Red Reishi cappuccinem to však není nutné, právě naopak. Pravidelné pití kávy s houbou reishi totiž přispívá k posílení zdraví a je součástí zdravého životního stylu.

Složení

Odutčnené sušené mléko, instantní černá káva, moučkový cukr, dextróza, extrakt z houby červená Reishi 0,5% (60 mg á sáček).

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Zažívací problémy, Nervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Red Reishi Cappuccino (30 sáčků x 12g)

Nejnovější příspěvky