Psyllium indické celé 75g

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

37,45 Kč

Rozpustná indická vláknina, která čistí trávicí ústrojí a reguluje stolici. Nejdůležitější je při užívání psyllia dostatečný přívod tekutin, na každých 5 gramů by měl připadnout min. jeden sklenici vody. Jinak hrozí naopak zácpa!


Obsah balení: 75g
Země původu: Indie, oblast Pujaba

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Originální indické psyllium

Psyllium je stoprocentní přírodní rozpustná vláknina, vznikající vyčištěním obalu semen jitrocele indického, která reguluje stolici a čistí trávicí ústrojí. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady.

V indické ajurvédě (tradiční indické medicíně) se používá více než 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou hustotu stolice a není návykové (je vhodné pro těhotné ženy, matky během kojení a děti od 3 let). V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem a vzniká hojivý gel. Jednoduchým zvětšením objemu - mechanickou silou jako píst - odsouvá z trávicího traktu škodlivé zplodiny. Potencionálně jedovaté a rakovinotvorné látky jsou gelem ve střevech absorbovány a snižuje se tak kontakt se sliznicemi v žaludku a ve střevech. Zvětšeným objemem Psyllia vzniká pocit "falešného nasycení" a zmenšuje se chuť k jídlu.

Psyllium indické je vhodné především:

- ke každodennímu užívání
- k upevnění zdraví
- k redukci váhy
- k očištění trávicího traktu
- k regulaci stolice
- při cukrovce
- při zvýšené hladině cholesterolu

Nejdůležitější je při užívání psyllia dostatečný přívod tekutin, na každých 5 gramů by měl připadnout jeden sklenici vody. Jinak hrozí naopak zácpa!

Upozornění

Psyllium je vhodné i pro jedince, kteří nesmějí používat lepek!
Psyllium není vhodné pro malé děti!

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Zažívací problémy, Tlusté střevo

Recenzie

You're reviewing: Psyllium indické celé 75g

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky