Natural Pharm Prostawin 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Price From:

Akciová cena 281,51 Kč

Běžná cena: 309,92 Kč

ZDRAVÁ PROSTATA A MOČOVÉ CESTY


Prostawin obsahuje složky Saw Palmetto a Kopřivy a obohacen je o zinek a vitamin B6. Vzájemná kombinace obsažených látek přispívá ke zdraví prostaty a močových cest.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, nejlépe po jídle
Obsah účinných látek v 1 tabletě: Saw Palmetto 25: 1 extrakt 65 mg, Kopřiva extrakt 35 mg, zinek 7,5 mg (75% DDD), vitamin B6 1,4 mg (100% DDD)

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Saw Palmetto

Je jiný název pro palmovitú rostlinu Serenoa repens (serenoa plazivá). Saw Palmetto pochází z pobřežních oblastí na jihu USA a jižní Kalifornie. Z této rostliny se využívají hlavně její plody. Zralé jsou většinou fialové barvy velikosti hroznů. Lze je konzumovat iv syrovém stavu ale nejčastěji se po utržení vysuší, rozemelou na prášek a ten slouží pro výrobu tablet.

Kopřiva

Kopřiva je každému určitě velmi dobře známá. List kopřivy je především bohatý na chlorofyl (zelené listové barvivo), na vitamín C. Dále obsahuje třísloviny, glukokininy (látky vyvolávající pokles krevního cukru), organické kyseliny (octovou, mravenčí), aminy (acetylcholin, hsitamín, serotonin), mnohé vitamíny ( B1, B2, C, K, provitamin A), fytoncidní látky.

Kopřiva se doporučuje v rámci péče o prostatu, podporuje vylučovací funkci ledvin a správné fungování imunitního systému.

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Složení (1 tableta - 700 mg)

- Saw Palmitto extrakt z ovoce 25: 1: 65 mg
- Kopřiva extrakt z kořene 20: 1: 25 mg
- Kopřiva extrakt z listů 10: 1: 10 mg
- Zinek: 7,5 mg (75% DDD)
- Vitamin B6: 1,4 mg (100% DDD)
- Inulin: 591,1 mg

Upozornění
Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Ledviny, Prostata a močový měchýř

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Prostawin 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky