Wolfberry Ghí (přepuštěné máslo) BIO 200 a 400 ml

  Napište první recenzi tohoto produktu

  Dostupnost: Není skladem

  Price From: 121 Kč

  Ghí Wolfberry je máslový tuk vyroben podle starodávného ajurvédského receptu propuštěním 100% BIO másla produkovaného z mléka z českých BIO farem. 


  Obsah balení: 200 a 400 ml
  Složení: 100% mléčného tuku

  Země původu: Česká republika 

  Detaily

  Ghí (ghee) = čistý máslový tuk

  Wolfberry BIO ghí (ghee) je máslový tuk, vyrobený podle starodávného ajurvédského receptu propuštěním 100% BIO másla. Máslový tuk, kterému se dnes říká podle indické kuchyně ghí, není žádnou novinkou ani na Slovensku. Naše babičky mu říkaly přepuštěné máslo nebo šmolc. Oceňovali především to, že díky absenci vody a bílkovin neoxiduje, takže v dobře uzavřené nádobě vydrží na chladném a tmavém místě i několik měsíců.


  Ghí je čistý tuk, který se připravuje velmi pomalým propouštěním másla. Při této proceduře se z másla odpařuje voda, ale i vznikající pěna, ve které jsou mléčné bílkoviny, cukry a další látky, které obsahuje běžné máslo. Výsledným produktem je opravdu čistý tuk, který má žlutou barvu a lahodnou máslovou vůni i chuť s mírně sladkým, ořechovým podtónem. Ghí se sice vyrábí z másla, ale díky zpracování se v něm nenachází laktóza ani kasein. Díky této vlastnosti si ho mohou, po konzultaci s lékařem, dopřát i lidé, kteří mají rádi chuť másla, ale trpí alergií na některou z mléčných složek. 

   

  Dalším z jeho neocenitelných vlastností je velmi vysoký bod hořlavosti, který se pohybuje kolem 232 °C. To díky tomu, že při propouštění másla jsou odstraněny všechny jeho příměsi. Při pečení nebo smažení tak nedochází k přepalování látek obsažených v tucích s nižším bodem kouřivosti a k ​​jejich škodlivému uvolňování do potravin.

   

  Wolfberry ghí je vyráběno z mléka z českých BIO farem, které se při péči o svou půdu a krávy obejdou bez pesticidů, hnojiv, nebo jiných chemikálií. Při jeho výrobě se nepoužívají umělá dochucovadla, barviva ani aromata, takže ghí dostanete opravdu v jeho přirozené barvě, chuti a vůni.

   

  Nutriční hodnoty v 100g

  Energie: 883 kcal / 3700 kJ
  Tuky: 99,9g (z toho 67,4g nasyceny mastné kyseliny)
  Bílkoviny: 0,8g
  Sacharidy: 0,1g (z toho cukry 0,1g)
  Sůl: 0g 

   

  Složení: 100% mléčného tuku
  Skladování: V uzavřené nádobě na chladném a tmavém místě minimálně 12 měsíců. Při teplotě do 20 ° C můžete ghí skladovat i mimo chladničky. 

  Další informace

  Zdravotné problémyZažívací problémy

  Doprava a dodání

  SPÚSOB DODÁNÍ:

  1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

  2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

  Recenzie

  You're reviewing: Wolfberry Ghí (přepuštěné máslo) BIO 200 a 400 ml

  Nejnovější příspěvky