Natural Pharm Piperin + Kurkumin + L-karnitin (přípravek na hubnutí) 100 a 200 tablet

piperín a kurkumín slime line 100 tabliet

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


348 Kč

* Povinná pole

348 Kč

Nákupem získate 14 věrnostní body. 14 body = 18 Kč.

3-kombinace látek pro pevnější zdraví a rychlejší spalování tuků


Piperin je extrakt z černého pepře, který zejména v kombinaci s L-karnitinom urychluje proces látkové výměny a spalování tuků.
Kurkumin je extrakt z koření kurkuma, který se nachází v kurkumě v 3,14% -ním zastoupení. Je hlavní farmakologicky účinnou látkou kurkumy, kterou je vhodné užívat při mnoha onemocněních.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Obsah účinných látek v 1 tabletě: Piperine extrakt 98%, Kurkumin 95% 50 mg, 10 mg, L-Carnitine 100 mg a Inulin 533 mg
Doporučené dávkování: 1 až 2 tablety denně, nejlépe 30 minut před jídlem
Země původu: Slovensko

Detaily

Piperin

Piperin je extrakt z černého pepře označován za černý diamant z východu. V kombinaci s L-karnitinem urychluje proces látkové výměny. Studie ukazují, že piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků.

Obsah piperínu v pepři bývá v rozmezí 5 až 9%, což dělá příjem většího množství piperínu přirozenou cestou dost komplikovaným.

Kromě účinků na hubnutí, piperin:

  • Povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky.
  • Posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje čas přechodu potravy trávicím traktem.
  • Snižuje výskyt žaludečních ulcerací (vředů) a modifikuje kontrakce (stahování svaloviny) trávicího traktu.

Kurkuma a kurkumin

Kurkuma, známá také jako indický šafrán, je jemně rozemletá hlíza kurkumy dlouhé, rostoucí v jižní a jihovýchodní Asii. Patří do rodiny zázvoru a charakteristická je svou sytou oranžovo-žlutou barvou, aroma a kořenitě-svěží vůní.

Díky tomu, že se podobá na nejdražší koření na světě, si ji dodnes mnozí pletou se vzácným šafránem. Je klíčovou ingrediencí v mnoha indických, perských, pákistánských a thajských pokrmech a má přímo neuvěřitelné vlastnosti.

V kurkumě je obsaženo několik kurkuminoidy (kurkumin, demetoxykurkumín, bisdemetoxykurkumín ...), ale nejznámějším z nich je právě kurkumin, který se nachází v kurkumě v 3,14% -ním zastoupení.

Dá se říci, že zejména němu vděčí rostlina kurkuma za své účinky. Kurkumin je totiž hlavní farmakologicky účinnou látkou kurkumy, kterou je vhodné užívat při mnoha onemocněních.

L-Carnitine (L-Karnitin TATRA food):

  • Je hlavním receptorem pro aktivaci mastných kyselin v buněčném metabolismu - hraje rozhodující roli ve spalování tuků a jejich přeměně na energii.
  • Je látka, která se přirozeně nachází téměř v každé lidské buňce a je tedy tělu vlastní a je nejen spalovačem tuku ale zároveň působí jako energizér na organismus, který stimuluje.
  • Je důležitý pro zajištění energie pro svaly a intenzivní pohyb a trénink vyžaduje více L-karnitinu, jak může organismus vyprodukovat.

Složení (1 tableta - 700 mg)

Piperine extrakt 99% 10 mg, Kurkumin 95% 50 mg, L-Carnitine 100 mg, Inulin 533 mg, Stearan hořečnatý.

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protihurdkujúca látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus) .Ačkoli jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Upozornění

Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Skladování: v suchu při teplotě od + 5 °C do + 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Srdečně-cévní systém, Hubnutí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Piperin + Kurkumin + L-karnitin (přípravek na hubnutí) 100 a 200 tablet

Nejnovější příspěvky