Natural Pharm Piperin + Kurkumin + L-karnitin slim line 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem


Price From: 359,00 Kč

* Povinná pole

Price From: 359,00 Kč

Nákupem získate 14 věrnostní body. 14 body = 18,08 Kč.

Trojkombinace látek pro pevnější zdraví a rychlejší spalování tuků


Piperin je extrakt z černého pepře, který zejména v kombinaci s L-karnitinom urychluje proces látkové výměny a spalování tuků.
Kurkumin je extrakt z koření kurkuma, který se nachází v kurkumě v 3,14% -ním zastoupení. Je hlavní farmakologicky účinnou látkou kurkumy, kterou je vhodné užívat při mnoha onemocněních.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Obsah účinných látek v 1 tabletě: Piperine extrakt 98%, Kurkumin 95% 50 mg, 10 mg, L-Carnitine 100 mg a Inulin 533 mg
Doporučené dávkování: 1 až 2 tablety denně, nejlépe 30 minut před jídlem

Naši spokojní zákazníci

Detaily

PIPERIN 

Piperin je extrakt z černého pepře označován za černý diamant z východu. V kombinaci s L-karnitinem urychluje proces látkové výměny. Studie ukazují, že piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Obsah piperínu v pepři bývá v rozmezí 5 až 9%, což dělá příjem většího množství piperínu přirozenou cestou dost komplikovaným.

 

Kromě účinků na hubnutí, piperin: 
- povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky
- posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje dobu průchodu potravy trávicím traktem
- snižuje výskyt žaludečních ulcerací (vředů) a modifikuje kontrakce (stahování svaloviny) trávicího traktu

 

Kurkuma a kurkumin

Kurkuma, známá také jako indický šafrán, je jemně rozemletá hlíza kurkumy dlouhé, rostoucí v jižní a jihovýchodní Asii. Patří do rodiny zázvoru a charakteristická je svou sytou oranžovo-žlutou barvou, aroma a kořenitě-svěží vůní. Díky tomu, že se podobá na nejdražší koření na světě, si ji dodnes mnozí pletou se vzácným šafránem. Je klíčovou ingrediencí v mnoha indických, perských, pákistánských a thajských pokrmech a má přímo neuvěřitelné vlastnosti.

 

V kurkumě je obsažených několik kurkuminoidy (kurkumin, demetoxykurkumín, bisdemetoxykurkumín ...), ale nejznámějším z nich je právě kurkumin, který se nachází v kurkumě v 3,14%-ním zastoupení. Dá se říci, že zejména němu vděčí rostlina kurkuma za své účinky. Kurkumin je totiž hlavní farmakologicky účinnou látkou kurkumy, kterou je vhodné užívat při mnoha onemocněních.

 

L-CARNITINE (L-KARNITIN TARTRAT FOOD):

- je hlavním receptorem pro aktivaci mastných kyselin v buněčném metabolismu - hraje rozhodující roli ve spalování tuků a jejich přeměně na energii
- je látka, která se přirozeně nachází téměř v každé lidské buňce a je tedy tělu vlastní a je nejen spalovačem tuku ale zároveň působí jako energizér na organismus, který stimuluje
- je důležitý pro zajištění energie pro svaly a intenzivní pohyb a trénink vyžaduje více L-karnitinu, jak může organismus vyprodukovat. 

 

Složení (1 tableta - 700 mg):

Piperine extrakt 99% 10 mg, Kurkumin 95% 50 mg, L-Carnitine 100 mg, Inulin 533 mg, Stearan hořečnatý

 

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

 

INULIN

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní sacharid, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus) .Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svoji funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

 

Doporučené dávkování: 1 až 2 tablety denně, nejlépe 30 minut před jídlem
Skladování: v suchu při teplotě od + 5 °C do + 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!
 

Upozornění

Doplněk stravy je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! 

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Zápaly, Srdečně-cévní systém, Hubnutí

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Piperin + Kurkumin + L-karnitin slim line 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky