Finclub Bi-iomare caps (olej ze žraločích jater) 100 tobolek

  Napište první recenzi tohoto produktu


  Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


  Akciová cena 457 Kč

  Běžná cena: 517 Kč

  Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

  FIN BI-IOMARECAPS


  Olej ze žraločích jater fin Bi-iomarecaps patří mezi nejkvalitnější produkty svého druhu na trhu vůbec a dlouhodobě patří mezi nejžádanější produkty finské společnosti Finclub.


  Obsah balení: 100 kapslí
  Dávkování: 2 kapsle 3x denně, ideálně s jídlem
  Účinná složka v 1 kapsli: 300,53 mg oleje ze žraločích jater (9 mg EPA + DHA) a 1,67 mg vitaminu E
  Země původu: Finsko

  Detaily

  Olej ze žraločích jater fin Bi-iomare caps

   Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, skvalen zda omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organizmus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě.

  Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  1. Alkylglycerolů a olej ze žraločích jater

  Alkylglycerolů mají vědecky prokázané účinky na podporu imunitního systému. V lidském těle se alkyglygeroly vyskytují ve větším množství v mateřském mléce, ve střevech, sliznici a kostní dřeni. Tato látka stimuluje bílé krvinky a krevní destičky, ale i makrofágy (ochraňují buňky před bakteriemi a jinými cizorodými látkami) a cytokiny (důležité pro fungování imunitního systému).

  2. Squalamin a olej ze žraločích jater

  Podle amerických vědců z Georgetownské univerzity ve Washingtonu by tato látka měla umožnit bojovat proti některým virovým onemocněním počínaje žloutenkou až po žlutou zimnici. Její antibakteriální působení je známé od jeho objevení v žraločích játrech v roce 1993. Podle odborníků je squalamin svými účinky srovnatelný s běžnými antibiotiky.

  3. Skvalen

  Zlepšuje okysličení buněk, má vliv na koncentraci a paměť a zpomaluje proces stárnutí.

  4. Omega-3

  Omega 3 hrají významnou roli při prevenci před civilizačními chorobami, což potvrdily i mnohé studie. Omega-3 tuky patří do skupiny esenciálních (nezbytných, základních) mastných kyselin, které si tělo bohužel nedokáže vytvořit samo a proto je musíme přijímat potravou.

  Součástí omega-3 obsaženého v produktu fin BIOMARE jsou složky:

  - EPA - má zejména protizánětlivé účinky a je důležitá pro zdraví srdce a cév
  - DHA - je často nazývána také jako "potrava pro mozek", která se nachází ve vysoké koncentraci v mozkové tkáni (tvoří z omega-3 tuků v mozku až 97%).

  5. Žraločí olej fin BIOMARE caps je obohacen io vitamin E

  Vitamin E je účinným antioxidantem, který přispívá zejména k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  Doporučené dávkování

  2 kapsle 3x denně, ideálně s jídlem

  Fin Bi-iomare caps  je již dlouhodobě nejžádanějším a nejpopulárnějším produktem společnosti Finclub. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.

  Upozornění

  Výrobek není určen dětem do 3 let. Skladujte při teplotě do 25 ° C. Nepřekračujte stanovenou denní dávku.
  Uvedený výživový doplněk je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

  Další informace

  Zdravotné problémyRýma, chřipka, angína, nachlazení, Zápaly, Srdečně-cévní systém, Alergie, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

  Doprava a dodání

  SPÚSOB DODÁNÍ:

  1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

  2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

  ZPŮSOB PLATBY:

  1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

  Recenzie

  You're reviewing: Finclub Bi-iomare caps (olej ze žraločích jater) 100 tobolek

  Nejnovější příspěvky