Wolfberry Olej z pšeničných klíčků 100 ml

olej z pšeničných klíčkov wolfberry

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 101 Kč

Běžná cena: 163 Kč

Nákupem získate 4 věrnostní body. 4 body = 5 Kč.

Dátum spotreby: 31. 10. 2019

Olej z pšeničných klíčků s vůní obilných lánů má velmi všestranné použití. Je chutný a velmi dobře stravitelný.
Ve Francii ho používají vrcholoví sportovci pro zvýšení svých výkonů. Jinde je využíván především k posílení a zvláčnění pleti.


Obsah balení: 100 ml
Složení: 100% olej lisovaný za studena z klíčků pšenice
Země původu: Čína

Detaily

Využití oleje z pšeničných klíčků

Olej zlatavé barvy se pro svůj obsah vitamínů doporučuje ke konzumaci dospělým, dětem, a i domácím zvířatům. Přidat jej lze do salátů nebo jiných studených pokrmů. Neměl by se ale zbytečně zahřívat, jeho nejcennější vlastnosti se s vysokou teplotou vytrácejí.

Bývá vyhledávaný jako řešení suché a popraskané kůže a dobře poslouží při masáži celého těla. Vhodné je olej pravidelně natírat na pokožku v množství, které je schopné vstřebat.

Vlastnosti oleje

Olej z pšeničných klíčků působí jako silný antioxidant, má vysoký obsah sterolů a vysoký podíl esenciálních mastných kyselin. Obsažený vitamin E je pro člověka důležitý - chrání buňky před volnými radikály a podporuje celkovou vitalitu organismu.

Skladování

Dobře uzavřený olej skladujte při teplotě 10-20 stupňů ve tmě. Nižší teplota by mohla způsobit tmavnutí nebo vznik jakýchsi šupinek, ale jeho kvalitu to neohrozí. Olej pak stačí ohřát na pokojovou teplotu. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Další informace

Zdravotné problémyAnti-aging, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Wolfberry Olej z pšeničných klíčků 100 ml

Nejnovější příspěvky