Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - extrakt houby Reishi a Chaga 50 kapslí

MUSHROOM 2-PLEX

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 498 Kč

Dvojkombinace medicínských lyofilizovaných extraktů houby Reishi a Chaga ve formě rostlinných kapslí s vysokým obsahem účinných látek a se širokospektrými účinky.


Obsah balení: 50 kapslí x 500 mg
Dávkování: 1 kapsle 2x denně
Složení 1 kapsle: 350 mg extrakt houby Reishi, 150 mg extrakt houby Chaga
Výrobce: NaturMedic

Detaily

NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - vlastnosti:

 • kombinace extraktů houby Reishi a Čaga
 • extrakty vyráběné lyofilizací
 • medicínská kvalita
 • pro zvýšení obranyschopnosti organizmu
 • pro lidi vystavených psychické zátěži
 • podporuje chuť k jídlu a celkový metabolismus
 • obsahuje vitamíny a minerály
 • bez lepku a laktózy

MUSHROOM 2-PLEX - účinné složky

V současnosti civilizační onemocnění jako cukrovka, alergie, hypertenze či jiné kardiovaskulární onemocnění postihují velkou část populace. Mezi hlavní faktory, které způsobují tato onemocnění můžeme zařadit stres, kouření, alkohol, nadváhu, nevyváženou stravu či nedostatek pohybu.

1. Houba Reishi (lat. Ganoderma lucidum) je vzácným druhem houby, označovaná jako houba "věčného mládí" nebo houba "nesmrtelnosti". Je velmi populární díky své efektivnosti a absenci vedlejších účinků.

Houba Reishi obsahuje významné složky jako organické germanium, polysacharidy, triterpenoidy, adenosin, vitamíny a minerální látky. V Číně tuto houbu lékaři využívají při léčení různých onemocnění jako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexie, hypertenze a jiné kardiovaskulární potíže.

2. Chaga (Inonotus obliquus) je jedlá houba, avšak kvůli její hořké chuti není běžně požita. Sibiřská Čaga, která je považována za královnu léčivých hub, pochází z Ruska a roste na břízách v oblasti Altaje regionu Irkutska.

Jedinečný čistý originální koncentrovaný extrakt se získává použitím nejmodernější sublimačního metody freeze-dried, tzv. lyofilizací - vymražováním ve vakuu a to pouze ze dvou části houby - sklerocia a plodnice.

Houba Chaga je často využívána v tradičním léčitelství při léčbě onkologických a kardiovaskulárních onemocněních, žaludečních potížích a cukrovce I. i II. typu. V ruském bylinkářství se tato houba používá také jako vnitřní "čistící prostředek".

Současné studie potvrdily její vysokou antioxidační schopnost. V posledních letech se Chaga stala velmi populární mezi ženami v Japonsku pro podporu zdravé pokožky.

Využití a účinky:

 • Intenzivní energetický mix na podporu imunity, oběhového systému a metabolismu.
 • Podporuje obranyschopnost organismu.
 • Napomáhá zlepšovat chuť k jídlu u pacientů s problémy trávicího traktu.
 • Mushroom 2-PLEX je vhodný i jako doplňkový přípravek při onkologických onemocněních a cukrovce.
 • Je určen pro seniory, ženy po menopauze, pro lidi se stresovým zaměstnáním a vysokou psychickou zátěží a také pro studenty.

Kvalita produktu

Mushroom 2-PLEX obsahuje vysocekoncentrovaný BIO medicínsky extrakt z houby Reishi (Ganoderma lucidum) a houby Čaga (Inonotus obliquus). Oba extrakty jsou vyráběny lyofilizací při nízké teplotě, čímž je garantováno zachování vysokého obsahu účinných látek v extraktech.

Pozor! Nejsou to žádné vysušené houby v práškové formě. Extrakty jsou snadno rozpustné ve vodě, vyznačují se mimořádně vysokou mikrobiologickou čistotou a jejich vstřebatelnost je maximální. Mushroom 2-PLEX neobsahuje žádné konzervanty, dochucovadla a jiné přídavné látky.

Upozornění

Doplněk výživy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Pokud chcete docílit dlouhodobé výsledky, nestačí užívat doplňky výživy - musíte změnit svůj životní styl.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Zažívací problémy, Diabetes, Alergie, Tlusté střevo, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - extrakt houby Reishi a Chaga 50 kapslí

Nejnovější příspěvky