Vitamin Bottle MOM & BABY PACK

MOM & BABY PACK vitamin bottle

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 500 Kč

Běžná cena: 900 Kč

Dátum spotreby: 25. 3. 2023

Perfektní před početím děťátka, během těhotenství i po porodu


Balení obsahuje 4 produkty za zvýhodněnou cenu na podporu zdraví všech těhotných žen i maminek: Omega-3 (rostlinné nenasycené mastné kyseliny EPA/DHA), rostlinné organické železo, makový olej plný vápníku a mnoha dalších cenných látek a vitamín C.


Obsah balení:
1. Železo Fe 30 kapslí
2. Makový olej 30 kapslí
3. Omega Fyto Complex 30 kapslí
4. Vitamin C s výtažkem z hroznových jader 50 ml

Detaily

MOM  & BABY PACK

Vitamíny a minerály by měly být součástí stravy každé ženy, ale v těhotenství jsou zvláště důležité. Výživa budoucí maminky by měla obsahovat pestré potraviny s dostatkem bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů.

Pokud je jídelníček dobře vyvážený, měl by maminkám i děťátku zaručit příjem většiny vitamínů a živin, které jsou potřebné pro zdravý průběh těhotenství. Některé vitamíny, či jiné důležité látky je však vhodné doplňovat.

Balení obsahuje 4 produkty za zvýhodněnou cenu pro podporu zdraví všech těhotných žen i maminek!

1. Fe Železo tobolky

Železo v tomto produktu je získáno výhradně z rostlinných zdrojů: Řepa červená, Rybíz černá, Růže šípková+ Vitamin C pro lepší vstřebávání. Denní dávka obsahuje až 28 mg železa (200% ODD) a 40 mg Vitaminu C (50% ODD).

Železo je velmi důležitou složkou organismu, podílející se na výrobě energie. Všechna období v životě ženy jsou náročná na železo.

Během menstruačních cyklů dochází k jeho vyplavování a během těhotenství a kojení je zase třeba doplňovat kvůli děťátku.

Železo je potřebné pro tvorbu červených krvinek, příliš málo železa vede k anémii, což může způsobit nedostatek kyslíku pro normální růst a vývoj dítěte a také způsobovat únavu a vyčerpání u maminek. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa až na dvojnásobek.

2. Makový olej tobolky

Za studena lisovaný makový olej je bohatým zdrojem vápníku a dalších minerálů (hořčík, draslík, fosfor, železo, sodík, zinek, selen, měď, mangan) a vitamínů (vitamín E, vitamín C, vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 ). Kromě toho obsahuje i nasycené, mononenasycené i vícenásobné nenasycené kyseliny (omega-3).

Děťátko potřebuje pro svůj vývoj mnoho organického vápníku, využije ho zejména pro tvorbu zdravých kostí, zubů, ale i svalů, nervů a oběhového systému. Potřebný je i při srážení krve.

Nedostatek vápníku se v těle matky projeví na kostech, je však důležitý také pro tvorbu mateřského mléka. Proto pokud plod nedostává dostatek vápníku ze stravy matky, bere si jej právě z kostní a zubní hmoty matky (i proto mnohým ženám po porodu vypadávají zuby i vlasy). Vhodným doplňováním se zvyšuje také porodní hmotnost a zralost novorozence.

3. Omega Fyto Complex tobolky

Doplněk stravy obsahuje za studena lisovaný lněný a rakytníkový olej, které jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin.

Dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin během těhotenství je důležitý k tomu, aby se správně vyvíjel mozek a nervová soustava děťátka. Maminkám slouží jako prevence před chorobami srdce.

Kyselina dokosahexaenová (DHA) je důležitá pro správný růst a vývoj mozku a centrální nervové soustavy novorozence. Mozek plodu a centrální nervový systém se rychle rozvíjejí v raném stádiu těhotenství a pokračují v růstu během třetího trimestru. Nicméně, tělo matky a plodu si samy nedokážou vyrobit omega-3 esenciální mastné kyseliny. Matka je musí získat ze stravy, aby byly k dispozici pro plod prostřednictvím placenty.

Proto je DHA velmi důležitou součástí stravy matky v průběhu celého těhotenství. I v období kojení je velmi důležitá, protože mateřské mléko, které obsahuje dostatek DHA (pokud matka má dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin), podporuje rychlý neurologický vývoj, vývoj zraku a nervového systému, který pokračuje během prvních šesti měsíců života kojence.

4. Vitamin C s výtažkem z hroznových jader kapky

Až 5000 mg vitamínu C obohacený o výtažek z Hroznových jader pro lepší vstřebávání.

Vitamin C je asi nejznámější vitamín ze všech vitamínů a je nezbytný pro život a udržení zdravého imunitního systému-obranyschopnosti organismu před infekcemi nejen během těhotenství. Pomáhá tvořit kolagen pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, kůže a dásní. Mimo jiné napomáhá tělu vstřebávat železo, zatočí s únavou a vyčerpáním a urychluje proces hojení.

Doporučené dávkování:

  • Tobolky (dospělí): 1 ​​tobolka před jídlem
  • Kapky (dospělí): 10 kapek = 0,8 ml = 80 mg Vitaminu C (100% ODD*)
  • Kapky (děti): 5 kapek = 0,4 ml = 40 mg Vitaminu C (50% ODD*)

ODD* – Doporučená denní dávka

Upozornění

Doporučená denní dávka by se neměla přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Výživové doplňky jsou odsouhlaseny Úřadem veřejného zdravotnictví ČR.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Vitamin Bottle MOM & BABY PACK

Nejnovější příspěvky