NaturPort Mladý ječmen porcovaný 40 sáčků x 3g

mladý zelený jačmeň porciovaný naturport

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 315 Kč

Běžná cena: 375 Kč

Nákupem získate 13 věrnostní body. 13 body = 16 Kč.

100% JEMNÝ PRÁŠEK Z VÝHONKŮ MLADÉHO JEČMENE


Zásadotvorný jemný prášek z výhonků mladého ječmene, který obsahuje vysoké množství synergicky působících vitamínů, minerálů, enzymů a aminokyselin.Představuje tak ideální způsob doplnění své stravy o důležité živiny.


Obsah balení: 150g (40 sáčků x 3g)
Dávkování: 1 sáček ráno nalačno 10-15 minut před jídlem
Složení: 100% extrémně jemný prášek z výhonků mladého ječmene


Produkt MLADÝ JEČMEN neobsahuje žádné přísady, jde o čistý přírodní produkt.

Detaily

Mladý (zelený) ječmen

Základním zdrojem energie pro naše tělo je pestrá, vyvážená a pravidelná strava.V současnosti u většiny lidí převládají nepříliš zdravé stravovací návyky.Tím je organismus ochuzován o množství živin a postupně dochází k překyselení organismu.

Následkem mohou být různé civilizační choroby jako cukrovka, nadváha, alergie či infarkt.Každodenní strava by měla obsahovat tři základní složky - bílkoviny, cukry a tuky. Rovněž je třeba nezapomínat na přísun dostatečného množství vitaminů, enzymů, minerálů a stopových prvků.

Pomocníkem pro jejich doplnění může být zásadotvorný jemný prášek z výhonků mladého ječmene, který obsahuje vysoké množství synergicky působících vitamínů, minerálů, enzymů a aminokyselin.

Kvalita mladého (zeleného) ječmene

Na trhu existuje množství produktů. Rozpoznat skutečnou kvalitu je velmi jednoduché. Mladý ječmen obsahuje chlorofyl, který je na světle a vzduchu nestabilní. Nechte prášek mladého ječmene volně položený na světle a vzduchu delší dobu a pozorujte jeho barvu. Nestabilizovaný prášek mladého ječmene, který je bez přidaných látek, rychle ztrácí svou svěží zelenou barvu. Nikdy není aromatizovaný, v důsledku čehož jeho chuť nemusí být pro každého příjemná. Účinek je však vysoký již při pravidelných malých dávkách.

Příprava

Obsah jednoho sáčku smícháme s chladnou čistou vodou, mlékem nebo džusem (cca 150 -200 ml); prášek je také možné přidat do smoothie, jogurtů, cereálních pokrmů, salátů, mixovaných nápojů nebo jiného studeného jídla.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Zažívací problémy, Anti-aging, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Mladý ječmen porcovaný 40 sáčků x 3g

Nejnovější příspěvky