Blue Step Mladý ječmen BIO (sušená šťáva) 80g

Mladý jačmeň BIO sušená šťava

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 323 Kč

Běžná cena: 373 Kč

Mladý (zelený) ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a chlorofylu.
POZOR! Jde o koncentrát, nejedná se o sušený - drcený list, ale o usušenou šťávu z mladých výhonků ječmene.


Obsah balení: 80g
Složení: prášek ze sušené šťávy z výhonků mladého ječmene BIO
Dávkování: individuální (1 zarovnaná čajová lžička od 1- 3 nebo dokonce 4 dávek denně), v závislosti na životního stylu, potřeby a zdravotního stavu


Neužívejte s horkými nápoji nakolik teplo neutralizuje aktivní enzymy!

Detaily

Ohledně účinků ječmenné šťávy bylo vypracováno již několik desítek vědeckých prací a studií. Ječné výhonky jsou z totiž z výživového hlediska považovány za nejhodnotnější ze všech zelených trav. No samozřejmě tím měli na mysli prášek z vylisované šťávy z mladých výhonků.

Mladý ječmen má pozitivní podpůrné účinky při těchto zdravotních problémech

- chronická únava - mladý ječmen vyživuje a energetizuje tělo a buňky
- civilizační problémy
- kožní problémy
- potlačuje růst rakovinných buněk
- cukrovka (diabetes)
- kardiovaskulární Chorba
- chudokrevnost (anémie)
- artritida
- astma
- zácpa
- zažívací problémy
- nadýmání
- pálení žáhy
- nadváha
- zpomalení stárnutí buněk
- a mnoho dalších pozitivních účinků

Pití mladého ječmene (zeleného ječmene) je vhodné i při půstu, kdy se zabrání nutričnímu deficitu a urychlí se očistné procesy. Nápojem se nelze předávkovat. Účinky Zeleného ječmene se různí od člověka k člověku v závislosti na jeho potíže. Avšak mnohem důležitějším než konkrétní sáhodlouhý seznam pozitivních účinků Mladého ječmene na lidský organismus je fakt, že ječmen účinně bojuje s hlavními příčinami vzniku onemocnění.

Živiny v Mladém ječmeni

V Mladém ječmeni najdeme téměř všechny živiny, které organismus potřebuje k fungování. Podstatné ovšem není ani tak jejich přesné množství, ale fakt, že se jedná o jakýsi komplex, který působí společně. Něco jako celek složitého stroje, kde stačí poškodit jediné kolečko a vše se zastaví. Mladý ječmen totiž obsahuje desítky živin včetně těch, o kterých funkcích máme zatím jen mlhavo představu. Všechny navzájem podporují svou vstřebatelnost a využitelnost (některé se např. Vzájemně chrání před zničením, třeba z důvodu působení agresivních kyselin v žaludku), a proto tělu přinášejí mnohem větší užitek než konzumace syntetických vitamínů.
Výjimečný je Mladý (zelený) ječmen zejména kvůli svým enzymatickým účinkem. Proto se také uživatelé Mladého ječmene shodují, že jim tato zelená potravina dodává energii a vitalitu (nemluvě o příznivých zdravotních účincích), které u jiných potravinových doplňků neznali.


Doporučené dávkování a užívání Mladého (zeleného) ječmene

- zelenými potravinami a tedy ani Mladým (zeleným) ječmenem se nelze předávkovat!
- 1 dávka = 1 - 2g; no v závislosti na potřeby a stavu je možné tuto dávku navýšit - naproti tomu při méně kvalitních a levnějších zelený ječmen vyráběných z drcených sušených listů je doporučené dávkování většinou 3g a více
- ideální je užívat Mladý ječmen na lačno a nejideálnější hned ráno - 30 minut před jídlem (nebo alespoň min. 20 minut - podle některých zdrojů)
- také je ho vhodné užívat cca. 2 hodiny po jídle
- no užívat lze samozřejmě kdykoli, správným užíváním se jen maximalizuje jeho využití
- množství dávek není limitováno, ale obecně se považuje 1 dávka - za udržovací; 2 až 3 dávky - běžné dávkování a větší dávky mají již léčebný charakter
- v případě kombinace Mladého ječmene s Chlorellou je účinek ječmene ještě vyšší (tyto zelené potraviny působí synergicky a doplňují se)

Složení

Prášek z usušené šťávy z mladých výhonků BIO ječmene.
Země původu: Čína

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Alergie, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Blue Step Mladý ječmen BIO (sušená šťáva) 80g

Nejnovější příspěvky