Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Kingray Mitokit NMN 500 mg 30 kapslí

Mitokit NMN Kingray

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 1 975 Kč

Běžná cena: 2 225 Kč

Nákupem získate 79 věrnostní body. 79 body = 99 Kč.

Mito - mitochondrie, Kit - pomocník = Doplněk výživy pro vaše mitochondrie s anti-oxidační ochranou


Unikátní složení pro pomoc vašim mitochondriím, dodání energie, anti-oxidační ochrany a k omlazení buněk a organismu.


Obsah balení: 30 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně

Detaily

Co je Mitokit NMN

Mitokit NMN je doplněk výživy s unikátním složením pro pomoc vašim mitochondriím s anti-oxidační ochranou. Dodá energii a podpoří revitalizaci a omládnutí buněk a organismu.

  • MITO - mitochondrie = Definice: Mitochondrie jsou především metabolické - energetickým ústředím buněk. V nich se odehrávají životně důležité procesy získávání energie.
  • KIT - pomocník.
  • MITOKIT - pomocník pro vaše mitochondrie.

Co je NMN?

NMN je prekurzorem NAD+ nebo nikotinamidadenindinukleotidu, což znamená, že se stane NAD+ sérií chemických transformací. NAD+ je kritická látka nacházející se v každé buňce vašeho těla, ale hladiny NAD+ přirozeně s věkem klesají, takže je – a ve výsledku i NMN – rozhodující.

Buňky přijímají a zpracovávají energii k zajištění svých funkcí. Postupným stárnutím tuto schopnost ztrácejí. NMN zvyšuje přísun energie ve stárnoucích buňkách. Omlladnutí buněk je možné.

Proč je tento produkt tak drahý? Je to právě kvůli NMN. Čistý, vysoce kvalitní NMN je drahý kvůli inovativnímu výrobnímu procesu, jakož i všem bezpečnostním opatřením, která zajišťují, že NMN bude farmaceutické kvality.

Co je Fosfatidylserin?

Fosfatidylserin se užívá jako prevence ztráty paměti a duševního úpadku, k nimž může docházet, když stárnete. Několik studií naznačuje, že může zvýšit váš mozkový výkon. Lidé, kteří užívali doplněk, dosáhli vyššího skóre v testech krátkodobé paměti, nálady a koncentrace.

Co je Resveratrol? Také oddaluje stárnutí?

Resveratrol je výjimečný antioxidant přirozeně se vyskytující v rostlinách jako červené hrozny, arašídy či moruše.

Již několik desetiletí říkají odborníci o tzv. francouzském paradoxu: Přestože Francouzi konzumují stravu bohatou na živočišné tuky, ve srovnání se zbytkem evropské populace je jejich srdce a cévy v silnější kondici.

Za jednu z příčin přitom vědci považují pravidelné pití červeného vína, které je velmi bohaté na resveratrol – rostlinné barvivo s antioxidačními účinky.

Co je korejský ženšen?

Korejský ženšen je životabudič z Asie. Působí antioxidačně, zlepšuje kognitivní funkce mozku, podporuje imunitu, redukuje únavu, zvyšuje energii a zmírňuje průběh stárnutí.

Obsah účinných látek v denní dávce (1 kapsle):

  • NMN: 150 mg
  • Fosfatidylserin: 100 mg (20%)
  • Resveratrol: 100 mg
  • Korejský červený ženšen: 50 mg

% ODD* - doporučená denní dávka

Složení

NMN (nikotinamidový mononukleotid, 20%), fosfatidylserin (ze sójového lecitinu), resveratrol (z Křídlatky japonské – Polygonum cuspidatum, 98%), Korejský červený ženšen (Panax ginseng, extrakt 10%), rostlinná kapsle.

Upozornění

Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby v lékařské péči by měly užívání přípravku
konzultovat s lékařem.

Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 °C do 25 °C. Nepoužívejte jako náhradu rozmanité stravy. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Další informace

Zdravotné problémyAnti-aging, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kingray Mitokit NMN 500 mg 30 kapslí

Nejnovější příspěvky