Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

MikroVeda HOUSE Balance 1l

MikroVeda HOUSE Balance

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


250 Kč

Nákupem získate 10 věrnostní body. 10 body = 13 Kč.

Plně biologický, mikrobiotický univerzální prostředek pro domácnost, péči o tělo a zahradu se 16 kmeny mikroorganismů.


Obsah balení: 1000 ml

Detaily

MikroVěda House Balance

MikroVeda House Balance je plně biologický a mikrobiotický univerzální prostředek do domácnosti, zahrad a exteriéru s přísadami z kontrolovaného organického pěstování.

Produkt pro všestranné použití v domácnosti je jemně fermentován s optimálně sladěnou recepturou mikroorganismů od MikroVeda. Je to vysoce kvalitní koncentrát, který lze před použitím dále ředit vodou.

 • Odstraňuje organické nečistoty ze všech povrchů a zlepšuje vnitřní klima.
 • Může se také používat v zahradě k ošetření půdy a rostlin nebo dokonce jako čistič odpadních vod.
 • Postřikováním se dokonce prodlouží trvanlivost nakoupeného ovoce.
 • Přitom je šetrný k pokožce a životnímu prostředí a může se bezpečně aplikovat.

100% přírodní a udržitelný

MikroVeda House Balance je zcela biologicky odbouratelný a certifikovaný pro organické látky. Není problematický pro životní prostředí, jako například běžné domácí čistící prostředky. Mikrobiotické složení čističe MikroVeda Clean dokonce podporuje vyčištění vody v čističkách odpadních vod.

Doporučení pro použití a dávkování

Mikrobiologický čistič MikroVeda House Balance produkt pro domácnost a zahradu se v zásadě může používat na všechny povrchy, podlahy, které mohou být alespoň dočasně vlhké nebo mokré a vyžadují pravidelné nebo jednorázové čištění a péči.

MikroVeda House Balance se aplikuje pomocí běžně dostupné sprejové láhve nebo se smíchá s vodou v nádobě nebo v kbelíku. Protože se jedná o mikrobiotický koncentrát, může se dále zředit vodou. Například v domácnosti se používá k odstranění pachů a prachu. Díky antistatickému účinku se nové nečistoty opět tak rychle nepřitahují k povrchům. Vhodné například pro čištění nábytku, podlah, příborů, odtoků a jiných.

Použití v domácnosti

 • Všeobecné čištění povrchů: Smíchejte 10 ml MikroVeda House Balance a 500 ml studené vody do láhve s rozprašovačem a nastříkejte na vlhkou utěrku. Odolné nečistoty postříkejte přímo nezředěným roztokem MikroVeda House Balance. Potom nechte působit dvě minuty a otřete navlhčeným hadrem. V případě potřeby otřete suchým hadrem. Pro čištění silně zašpiněných keramických desek, varných desek, kamen nebo roštů na rošt doporučujeme také použít ProbiotiX Clean jako univerzální čistící prostředek kvůli speciálnímu efektu štěpení tuku.
 • Delší trvanlivost ovoce: MikroVeda House Balance lze v kuchyni použít hned několikrát. Ovoce můžete postříkat buď koncentrovaným roztokem, lehce rozředěné s vodou nebo umyté v misce (10 ml na 1 litr vody).
 • Všeobecný čistící prostředek v kuchyni: MikroVěda House Balance lze také použít jako čistící prostředek v kuchyni. Nastříkejte na znečištěné povrchy a nechte mikroorganismy, aby vykonaly svou práci za pár minut. Potom jej můžete otřít navlhčenou utěrkou.
 • Náhrada oplachování, péče o nádobí a příbory: MikroVeda House Balance se přidává jako prostředek k oplachování. Může být náhradou za leštící prostředek nebo k dalšímu ošetření postříkáním a doleštěním vlhkým hadrem.
 • K mytí: Smíchejte 10 ml s 5 litry vody o maximální teplotě 40 °C a použijte jako běžnou mycí vodu.
 • Osvěžení pro boty a textil: Smíchejte 40 ml v 1 litru vody (postříkáním textilií a vnitřních částí bot nebo utíráním vnější části bot).
 • Praní prádla: Snižte množství pracího prostředku na polovinu předepsané dávky a do pračky přidejte dalších 15 ml Mikrověda HOUSE Balance.
 • K odstranění zápachu: Dokonce i nepříjemné pachy lze účinně odstranit pomocí MikroVeda House Balance. Mnohé takzvané zlepšovače vzduchu v místnosti maskují stávající pachy pouze chemicky nebo pomocí antibakteriálního účinku způsobují nerovnováhu mikrobiomu. Smíchejte MikroVeda Blond s vodou v poměru 1:1 a nastříkejte do místnosti.
 • K odstranění roztočů a organických zbytků v posteli: Postříkejte matrace a ložní prádlo, abyste odstranili nebo snížili roztoči a organické zbytky, jako jsou například šupiny kůže.
 • K odstranění plísní: Ideální je také nastříkání u plísní. Tyto jsou účinně eliminovány – ale buďte opatrní: příčina například vlhkých stěn nebo tepelných mostů se musí samozřejmě vyřešit zvlášť. Výhodné je také pravidelné vystříkání sprchového prostoru. Kvasinky (houby) v MikroVeda House Balance kolonizují citlivé uzavřené oblasti a snižují převahu plísní. Při prvním použití je vhodné místa napadená plísní ve sprše antibakteriálně očistit a po opláchnutí čistou vodou otřít dosucha a poté nastříkat nezředěný MikroVeda House Balance.
 • Ucpané a zapáchající odtoky: Po nastříkání jsou odtoky kolonizovány pozitivními mikroorganismy a zabrání hnilobným a zapáchajícím procesům. Bakterie navíc brání korozi.

Použití v péči o tělo

 • Na koupel a koupele nohou: Udržujte svůj mikrobiom zejména na místech, která jsou v každodenním životě obzvláště namáhána. Koupel na nohy s MikroVeda House Balance pomáhá odstraňovat zápach a starat se o chodidla. Přidejte 50 ml MikroVeda House Balance do 5 litrů vody při maximální teplotě 40 °C a vychutnejte si několikaminutovou koupel nohou. MikroVěda House Balance lze použít i jako přísada do koupele. Za tímto účelem je třeba do vany, kde jste napustili čistou vodu (přibližně 150 litrů), přidat 200 ml Mikrověda HOUSE Balance. Po přidání dobře promíchejte. Při přidávání MikroVeda House Balance je třeba se vyhnout dalším přísadám do koupele, které ohrožují zdravé mikrobiotické prostředí. Ujistěte se, že teplota vody je 36-38 °C a nepřekračuje 40 °C.
 • Pro mytí rukou, například po použití WC: Nastříkejte na každou ruku a rozetřete po rukou.

Použití v zahradě a u rostlin

 • MikroVěda House Balance jako potrava pro rostliny a péči: nabízí cenné kmeny mikroorganismů, které jsou také dobré pro rostliny. Posílte své (pokojové) rostliny a postříkejte je s roztokem 20 ml MikroVeda House Balance zředěný v 1 litru vody. Obsažené fotosyntetické bakterie využívají sluneční energii a teplo k vytváření užitečných látek z organických materiálů. Látky, které vyrábějí, obsahují aminokyseliny, nukleové kyseliny a bioaktivní látky, ze kterých má užitek i rostlina.
 • K revitalizaci půdy: Díky bakteriím, které obsahuje MikroVeda House Balance, lze použít i pro revitalizaci půdy. Přidejte 20 ml do 1 litru zavlažovací vody. K aktivaci kompostu také přidejte 20 ml do 1 litru vody. Voda se vylije na kompost.

Skladování: Po otevření se má MikroVeda House Balance spotřebovat do přibližně 6 měsíců. Tvorba oxidu uhličitého může v láhvi způsobit mírný přetlak. Po odebrání tekutiny láhev mírně stiskněte uprostřed, abyste udrželi co nejméně vzduchu v láhvi, a tím podpořili dobu použitelnosti. Pro správné uskladnění uchovávejte láhev na tmavém a chladném místě (bez mrazu): Optimální + 8 - 25 °C a nepřístupné dětem.

Přirozený způsob působení MikroVeda House Balance

Média a reklama nám neustále podsouvají, že bakterie jsou zodpovědné za znečištění a zápach, a proto je třeba je podle možnosti odstranit dezinfekčními prostředky. Problémem této informace je, že první část může být pravdivá, ale druhá část určitě ne!

S MikroVeda House Balance používáme zcela odlišný přístup k hygieně a nabízíme alternativní řešení. Namísto toho, abychom se pokusili sterilizovat povrchy, čili zničit všechny bakterie. dezinfekcí, používáme pozitivní mikroorganismy (včetně vybraných bakterií mléčného kvašení, probiotických mikroorganismů, kvasinek a fotosyntetických bakterií) v souladu s principem dominance na pozitivní osídlení všech míst v domácnosti a na vytěsnění negativních bakterií, které mohou také způsobit.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: MikroVeda HOUSE Balance 1l

Nejnovější příspěvky