Planet Ayurveda Male Support Formula (Podpora pro muže) extrakt 60 kapslí

Male Support Formula Planet Ayurveda

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 475 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

V rámci ajurvédy 3 nejúčinnější byliny na podporu reprodukčního systému u mužů a celkovou podporu funkce mužských reprodukčních orgánů.


Obsah balení: 60 kapslí á 500 mg
Dávkování: 1 - 2 kapsle 2x denně
Země původu: Indie

Detaily

1. Ashwagandha

  • Jedna z nejpoužívanějších rostlin v ajurvédě vůbec. Kromě mnoha pozitivních účinků na nervovou soustavu navíc zlepšuje cirkulaci krve a tím i celkovou výživu buněk v těle.
  • Patří mezi nejsilnější přírodní afrodiziaka. Zvyšuje sexuální touhu a zároveň dodává tělu potřebnou energii na její naplnění. U mužů podporuje libido a výdrž, zvyšuje počet spermií. U žen je nápomocná při snižování vaginálního zánětu a zánětu dělohy. Je výjimečně nápomocná při nastolení rovnováhy celé hormonální soustavy.

2. Shilajit (Mumio)

  • Shilajit, který známe i pod názvem mumio má velmi mnoho blahodárných účinků. Podle některých průzkumů a studií u mužů a také u žen zvyšuje plodnost.
  • Také se zpozorovalo, že po pravidelném užívání shilajitu celých 8 týdnů se zvýšila u mužů kvalita i počet spermií. Je tedy v sexuální oblasti velmi nápomocný a může se užívat jako doplněk stravy. Také pomáhá při zvyšování síly a výdrže.

3. Tribulus terrestris (Kotvičník zemní)

  • Tribulus známý také pod indickým názvem Gokshura se v ajurvédské ale i v čínské medicíně používá od nepaměti na podporu zdraví reprodukčního systému u mužů.
  • Je stále oblíbenější i mezi muži atlety, kteří se snaží zvětšit svalovou hmotu zvýšením produkce testosteronu. Plody tribulusu a jeho nadzemní části obsahují mnoho různých složek, včetně saponinů, glykosidů, flavonoidů, alkaloidů, taninů a esenciálních olejů. Za nejaktivnější komponenty se považují steroidní saponiny, včetně protodioscinu.

Ájurvédské vlastnosti:

Vata: - Pitta: = Kapha: =

Kvalita produktu Male Support Formula od Planet Ayurveda

100% přírodní kapsle plněné přírodním vysoce účinným extraktem (kapsle nejsou plněny obyčejným práškem z rostliny). Obsahují násobně účinnější formu - standardizovaný extrakt. Vhodné i pro vegetariány.

Složení:

- standardizovaný extrakt v poměru 10: 1 z Ashwagandha: 200 mg
- standardizovaný extrakt v poměru 6: 1 ze Asphaltum punjabianum (Shilajit, Mumio): 200 mg
- standardizovaný extrakt v poměru 7: 1 z plodů rostliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemní, Gokshura): 100 mg

1 kapsle obsahuje až 500 mg standardizovaného extraktu bez přídatných látek.

Upozornění

Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédské produkty odstup alespoň půl hodinu, ideálně hodinu.

Další informace

Zdravotné problémyPotence, libido

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Male Support Formula (Podpora pro muže) extrakt 60 kapslí

Nejnovější příspěvky