Mikroveda M33+ Mikrobiotické ústní kapky máta 50 ml

M33+ Mikrobiotické ústne kvapky mäta

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 550 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

Mirkobiotické ústní kapky M33+ kolonizuje ústní sliznici a jazyk a pomáhá vytvořit a udržovat zdravou bakteriální rovnováhu.


Obsah balení: 50 ml
Použití a dávkování: 6 kapek (kapátkem) M33+ do úst před nebo mezi jídly. Ideální také pro děti a těhotné ženy.

Detaily

Vlastnosti M33+ Máta:

 • Pro vybudování a udržení bakteriální rovnováhy pomocí 34 různých bakteriálních kmenů pro ústní sliznici a střevo.
 • Šetrně fermentovaný enzymový přípravek pro přirozenou podporu mikrobiomu.
 • 34 kmenů laktobacilů a bifidobakerií neobsahujících GMO.
 • Obsahuje fermentované mikroorganismy, jakož i probiotické bakterie, vitamíny, bioaktivní rostlinné látky, enzymy a antioxidanty pro přirozené posílení imunitního systému.
 • Sprej obsahuje pečlivě vybrané stabilní mikroorganismy, takže se může po otevření používat bez chlazení při pokojové teplotě až 6 týdnů.
 • Mikroorganismy se umí aktivně chránit před žaludeční kyselinou.
 • S fermentovanou mátou pro příjemnou chuť.
 • Bio, veganské, bez laktózy, bez lepku a bez GMO.
 • Neobsahuje konzervační látky a žádné syntetické příchutě, neobsahuje ocet.
 • Sladce-kyselá chuť.
 • Certifikovaný výrobce (včetně hygieny, laboratorního testování kvality).

Jak působí M33+ máta?

Mikrobiotické ústní kapky M33+ kolonizují ústní sliznici a jazyk a pomáhají vytvořit a udržovat zdravou bakteriální rovnováhu. Produkt obsahuje pečlivě vybrané, harmonizované, živé kmeny bez GMO.

Jako speciálně fermentované nesterilizované ústní kapky nabízí jako doplněk výživy kromě množství podpůrných bakterií i další základní enzymy, bioaktivní rostlinné látky, antioxidanty a vitamíny.

Čím je M33+ výjimečný?

Jedinečné složení M33+ je přizpůsobeno citlivým organickým procesům a potřebám našeho těla. Vybrané přísady se šetrně fermentují po dobu jednoho roku. Během tohoto procesu fermentace se vytvářejí cenné stopové prvky (například vitamíny A, E), jakož i přírodní antioxidanty, které chrání tělo před oxidačním stresem.

Fermentováno mátou peprnou

Pro jemnou chuť a dobrý pocit v ústech. Máta obsahuje silice, třísloviny, flavonoidy, hořčiny, karotenoidy a minerály. Když je fermentovaná, má také protizánětlivý, imunitní, antioxidační a chladivý účinek. Antibakteriální účinek nemá negativní vliv na prostředí, které tvoří mikroorganismy z Mikrovědy.

Použití a dávkování

6 kapek kapátkem nebo M33+ do úst před nebo mezi jídly. Ideální také pro děti (od 6 měsíců) a těhotné ženy.

Složení

Voda, druhy cukru* (druhy cukru jsou spotřebovávány mikroorganismy během fermentačního procesu a přeměňují se na kyselinu mléčnou), máta peprná*, mouka z hroznových jadérek (OPC)*, Ling Zhi (Reishi)*, fermentační mikroorganismy, probiotické mikroorganismy. Ultra jemně filtrovány.

* z kontrolovaného organického pěstování

Obsažené mikroorganismy

Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lact. acidophilus, Lact. amylolyticus, Lact. amylovorus, Lactobacillus bulgaricus, Lact. casei 01, Lact. casei 02, Lact. casei 03, Lact. crispatus, Lact. delbrueckii, Lact. farraginis, Lact. fermentum, Lactobacillus gasseri, Lact. helveticus, Lact. johnsonii, Lact. paracasei, Lact. parafarraginis, Lact. plantarum, Lact. reuteri, Lact. rhamnosus, Lact. salivarius, Lact. zeae, Lact. diacetylactis, Lact. lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilus.

Bakteriální kultury / denní dávka:

 • minimálně obsahuje: 1 x 10 ^ 6 CFU **; bakterie / 1 ml
 • Reishi / Ling Zhi: 0,3 mg
 • Mouka z hroznových jader: 0,3 mg (obsahuje OPC.)

** CFU: Jednotky tvořící kolonie

K čemu potřebujeme bakterie v těle a na těle?

Bakterie jsou na celém světě, v nás, na našem těle a kolem nás. Tvoří, podporují a udržují život. Vše organické sestává z nesčetných mikroorganismů, jejichž úkolem je zachovat život.

Pokud dojde k narušení rozmanitosti a rovnováhy, patogeny, takzvané špatné bakterie začnou převládat a podporují rozklad. Abychom udrželi náš mikrobiom zdravý, je důležité udržovat rovnováhu. A nejlépe přirozeně.

Co dokáže M33+ v ústech?

Zdravá bakteriální osídlení v našich ústech snižuje průnik škodlivých látek do našeho těla, které mohou způsobit chronická onemocnění, jako jsou rakovina, alergie, demence nebo střevní onemocnění.

Lidé mohou přijímat mikroorganismy mimořádně rychle a efektivně přes sliznice. Kromě pravidelné ústní hygieny může být pro celé tělo prospěšný i zdravý mikrobiom v našich ústech.

M33+ obsahuje antioxidanty, důležité bioaktivní rostlinné látky a enzymy, které mohou posílit imunitní systém. 5 kapek až 5 krát denně může pomoci vytvořit a udržovat bakteriální rovnováhu v mikrobiomu v našem těle.

Upozornění podle nařízení komise EU
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačená na obalu.

Skladování: Udržujte v suchu, chránit před světlem a mimo dosah malých dětí. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření.

Další informace

Zdravotné problémyParaziti, plísně a kvasinky, Zažívací problémy, Tlusté střevo

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Mikroveda M33+ Mikrobiotické ústní kapky máta 50 ml

Nejnovější příspěvky