Planet Ayurveda Liv Support (Játra) extrakt 500 mg 60 kapslí

liv support planet ayurveda

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 475 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

Ajurvédský přípravek na onemocnění a regeneraci jater


Ajurvédský přípravek Liv Support se doporučuje při všech onemocněních jater jakož i na samotnou regeneraci jater.


Obsah balení: 60 kapslí á 500 mg
Dávkování: 1-2 kapsle 1-2x denně
Země původu: Indie

Detaily

Liv Support - ajurvédský přípravek na játra

Přípravek Liv Support od Planet Ayurveda obsahuje kombinaci bylin, která se v ajurvédě používá jako podpora při různých onemocněních jater. Játra hrají při fungování těla klíčovou roli, proto je velmi důležité udržovat její správné fungování.

Všechny tři základní druhy živin, kterými jsou cukry, bílkoviny a tuky, se po rozložení v trávicím ústrojí dostávají krví do jater, kde se dále zpracovávají. Játra zneškodňuje toxické látky, vylučuje žluč a vytváří mnoho enzymů, které jsou potřebné při chemických pochodech v tkáních. Podílí se na látkové přeměně stravy na vitamíny, hormony, elektrolyty a další látky, které jsou nezbytné pro život. Důležitou roli hraje i při srážení krve.

Liv Support - účinné složky:

  • Kalmegh (extrakt z byliny Právenka latnatá) - známá také jako indická echinacea, se v ajurvédě používá pro své hepatoprotektivní (játra ochraňující) a hepatostimululačné (játra podporující) účinky. Napomáhá podpořit imunitu a posílit játra.
  • Bhringraj (extrakt z rostliny eklipta bílá) - se používá jako tonikum na obnovu jater a v ajurvédě se používá pro své výjimečné účinky při regeneraci jater. Napomáhá regulovat funkci jater.
  • Saral (extrakt z kůry borovice roxburghovej) - je bohatá na antioxidanty, které napomáhají znovu nastartovat organismus a zefektivnit proces regenerace.
  • Kasan (extrakt z listů čekanky seté) - napomáhá zlepšit trávení a chránit játra od dalšího poškození. V ajurvédě se doporučuje při onemocněních jako je ztučnění játra, anorexie a další onemocnění jater.

Kvalita produktu Liv Support od Planet Ayurveda

100% přírodní kapsle plněné přírodním vysoce účinným extraktem (kapsle nejsou plněny obyčejným práškem z rostliny). Obsahují násobně účinnější formu - standardizovaný extrakt. Neobsahují žádné další plniva, aditiva ani chemické látky. Použité kapsle jsou z celulózy rostlinného původu.

Složení 1 kapsle (500 mg):

- standardizovaný extrakt z kůry borovice roxburghovej: 100 mg
- standardizovaný extrakt z rostliny indická echinacea (právenka latnatá): 150 mg
- standardizovaný extrakt z rostliny eklipta bílá: 150 mg
- standardizovaný extrakt z listů čekanky seté: 100 mg

1 kapsle obsahuje až 500 mg standardizovaného extraktu bez přídavných látek.

Upozornění

Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskymi produkty odstup alespoň půl hodinu, ideálně hodinu.

Další informace

Zdravotné problémyJátra

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 100 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Liv Support (Játra) extrakt 500 mg 60 kapslí

Nejnovější příspěvky