Krém s březovým dehtem 75 ml

Krém s brezovým dechtom

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


197 Kč

Nákupem získate 8 věrnostní body. 8 body = 11 Kč.

Březový dehet v krému chrání a ošetřuje pokožku celého těla.
Účinek dehtu v tomto krému posilují především dva oleje: měsíčkový a žebříčkový jakož i jiné rostlinné extrakty tvořící spolu s dehtem a ostatními složkami vynikající preventivní a pomocný léčivý prostředek.


Obsah balení: 75 ml
Země původu: Rusko

Detaily

Vlastnosti krému s březovým dehtem

Tradiční ruská medicína využívala březový dehet k léčbě exému, psoriázy, nehojících se ran, proleženin, popálenin, omrzlin, trofických a varikózních vředů, modřin či jiných poškození kůže.

Účinek dehtu v tomto krému posilují především dva oleje: měsíčkový a žebříčkový jakož i jiné rostlinné extrakty tvořící spolu s dehtem a ostatními složkami vynikající preventivní a pomocný léčivý prostředek.

Při pravidelném používání má krém protiplísňové a protizánětlivé účinky, urychluje regeneraci kůže, změkčuje, hydratuje a odstraňuje olupování kůže a svědění.

Způsob použití

Několikrát denně nanést malé množství krému na problematické místo a důkladně rozetřít. Lze používat i preventivně i jako pomocné léčivo.

Složení

Pitná voda, glycerin, březový dehet, emulgovaný vosk, monostearát glycerinu, extrakt pažitníka, žebříčkový olej, měsíčkový olej, alkoholy mastných kyselin C16-C18 trilonB, fosfátu stearát, PEG 400, butylhydroxyanyzol, butylhydroxytol, kys. citrónová, propylenglykol.

Upozornění

Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Další informace

Zdravotné problémyKožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 105 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 79 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Krém s březovým dehtem 75 ml

Nejnovější příspěvky