Good System Konopný protein SUM BIO 2,1kg (POŠTOVNÉ ZDARMA)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 1 213,87 Kč

Běžná cena: 1 523,79 Kč

Vysoce proteinový (50%) BIO konopný prášek výběrové kvality. Vyrobený čistě mechanicky bez chemické izolace. Bez alergenů, či umělých aditiv. Bohatý na minerály a vlákninu. 


Dokonalá stravitelnost a využitelnost bílkovin. Čistá přírodní síla! Ideální pro všechny sportovce a aktivní lidi. Raw a Vegan.


Obsah balení: 2100g + 30g odměrka 
Obsahuje: 50% bílkovin, 18% vlákniny, minerály (železo, fosfor, hořčík, zinek, měď, mangan), vitamíny (B1, B2, B6, B9) a polynenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6
Země původu: Kanada 

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Co je konopný protein a jak se vyrábí?

Konopný protein, resp. proteinový prášek je vlastně Prosetý celozrnná konopná mouka, která vzniká semletím konopného semínka bezprostředně po vylisování oleje. Prosévání se odstraní část otrub a získá se tak prášek s vysokým obsahem velmi kvalitní bílkoviny - až do 50%.

Co obsahuje konopný protein?

Konopný protein obsahuje až 50% dokonale využitelné / stravitelné komplexní rostlinné bílkoviny, srovnatelné s nejkvalitnějšími živočišnými zdroji. Konopný protein má až neuvěřitelnou 90% stravitelnost. Vděčí za to dokonale vyváženému poměru všech 8 esenciálních (nezbytných, základních) aminokyselin, které umožňují plnohodnotné zabudování proteinů a přitom nezatěžuje ledviny.
Kromě toho je výjimečným zdrojem vitamínů skupiny B (B1, B2, B3, B6, B9 - kyselinu listovou) a také minerálů a stopových prvků jako:
- železo
- hořčík
- mangan
- zinek
- fosfor
- měď

Zejména pro koho je konopný protein určen?

Pro všechny, protože bílkoviny jsou nezbytné pro lidský organismus, ale hlavně: 
- pro sportující a aktivní nebo fyzicky pracujících lidí,
- pro všechny, kteří si chtějí efektivně udržet nebo vybudovat svalovou hmotu a kteří chtějí vyměnit tuk za svaly nebo prostě zdravě žít 
- pro všechny, kteří hledají 100% alternativu živočišných, mléčných nebo sójových bílkovin 

No vzhledem k vysokému obsahu minerálů, vitamínů skupiny B a vlákniny může být velmi nápomocný i pro nesportovce. Konopný protein je mimořádně vhodný také i pro různé typy diet na hubnutí nebo nabírání svalové hmoty, tak pro proteinovou fázi populární Dukanovej diety.

Jak můžeme konzumovat konopný protein?

Konopný protein rozmícháme v šejkru s tekutinou jako např. s rýžovým, ovesným mlékem nebo ovocnou či zeleninovou šťávou. Můžeme ho také umixovat s ovocem nebo zeleninou, přidat do kaší, muesli, omáček, pomazánek, do mouky při pečení až do 20% hmotnosti.

Jak dávkovat konopný protein?

Dospělý člověk by měl denně přijmout cca. 1g bílkovin na 1kg hmotnosti, jednorázově však max. do 0,3g bílkoviny na 1kg hmotnosti. Velkou část proteinů nám pokryje naše strava. Pokud využíváme konopný protein jako doplnění kvalitních bílkovin, stačí dospělému člověku denní dávka cca. 2-4 zarovnané polévkové lžíce (20-40g) proteinového prášku do tekutiny (nebo i do jogurtu, rozmixovat s ovocem atd.). Pokud ho využíváme při tréninku nebo fyzické práci, užijeme 1-2 dávky denně, podle náročnosti činnosti a hmotnosti jedince je možné dávku rozdělit před a po tréninku, nebo užít celou dávku (20-40g) před i po tréninku.

Průměrná nutriční hodnota v 100g

Energetická hodnota1650 kJ / 400 Kcal
Bílkoviny49g
Karbohydráty23g
     z toho: Sacharidy4g
                 Vláknina18g/72%*
Tuky11g
    z toho:  Nasycené 1g
                 Mono (Omega-9)1g
                 Polynenasycené9g
     z toho: Omega-66,5g
                 Omega-32,5g


Sodík 0g, Cholesterol 0g, Trans (TFA) 0g, Draslík 1,3g / 37%*, Železo 160%*, Fosfor 160%*, Magnesium  300%*, Zinek 130%*, Měď 110%, Vitamíny: B1 100%*, B3 70%*, B6 80%,  B9 100%*

* Doporučená denní dávka

Země původu: Kanada

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Zažívací problémy, Tlusté střevo, Nervový systém, psychika a paměť, Kožní problémy

Recenzie

You're reviewing: Good System Konopný protein SUM BIO 2,1kg (POŠTOVNÉ ZDARMA)

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky