Konopná káva SUM BIO (classic, vanilka, cejlonská skořice) 250g

Konopná káva SUM BIO (classic, vanilka, cejlonská skořice) 250g

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 233 Kč

Běžná cena: 250 Kč

100% arabica káva a bio konopné semínka v poměru cca 70/30


Konopná káva SUM je mletá směs bio Fair-Trade jemně pražené kávy 100% arabica a bio konopného semínka v poměru cca 70/30.
Bio konopné semínko dodává kávě typickou nezaměnitelnou oříškovou chuť a vůni, jakož i nezvyklou lehkost. 


Obsah balení: 250g
Příchutě: classic, vanilka a cejlonská skořice
Země původu: suroviny Jižní Amerika (káva), Kanada (konopné semínka) a jiné. Káva je vyrobena na Slovensku.

Detaily

Konopná káva SUM BIO

Konopná káva SUM je mletá směs bio Fair-Trade jemně pražené kávy 100% arabica a bio konopného semínka v poměru cca 70/30. Bio konopné semínko dodává kávě typickou nezaměnitelnou oříškovou chuť a vůni, jakož i nezvyklou lehkost. Arabika je nejkvalitnější a současně nejdražší odrůda kávy, protože se chutí i aroma považuje za nejlepší. V naší směsi používáme pouze 100% arabiku.

Konopná káva SUM BIO vanilka

Bio vanilkový extrakt je výtažkem z pravé bio vanilky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Vanilkový extrakt dodává této směsi úžasnou plnost a aroma.

Konopná káva SUM BIO cejlonská skořice

Cejlonská skořice (resp. Skořice "Ceylon", Cinnamonum verum L.) je pravá skořice, jak vyplývá z latinského názvu. Má jemnou nasládlou mírně kořeněnou chuť a světle hnědou barvu. Obsahuje mnohem méně kumarinu jako zcela běžná a levnější čínská skořice "cassia", která má drsnější, více kořeněnou chuť a tmavší barvu. Bio cejlonská skořice pochází z kontrolovaného z ekologického zemědělství. Cejlonská skořice obohacuje chuť a aroma o jemně kořenité tóny.

Výhody užívavanie konopné kávy SUM:

  • Má nižší obsah kofeinu.
  • Je mnohem lehčí než běžná tmavě pražená káva díky tomu, že cca 30% obsahu směsi tvoří nepražené konopné semínko a kávová složka je pražená pouze jemně.
  • Zanechává lehčí pocit v žaludku.
  • Konopná káva SUM HEMPCOFFEE má nezaměnitelnou aroma a chuť, kterou si po pár šálcích zamilujete.

Složení

- bio pražená Fair-Trade káva 100% arabica
- bio hrubý prášek z konopného semínka
- resp. bio vanilkový extrakt, přírodní aroma; bio cejlonská skořice

Co je Fair Trade?

Káva je plodinou, která patří mezi nejvíce ošetřované chemikáliemi (pesticidy). Proto se fakt vyplatí kupovat bio kvalitu vypěstoval v ekologickém zemědělství. Naše káva byla vypěstována na eko-plantážích v Mexiku a tak máte jistotu, že nepodporujete obchod z chemikáliemi a ani při zpracování nebyly použity jakékoliv neekologické metody či prostředky. Rovněž bio znamená skutečné respektování lokálního ekosystému. Koupí bio a fair-trade produktů přispíváte k zachování původních ekosystémů a současně podpoříte lokální komunity.

Fair Trade znamená férový obchod. Při pěstování a výrobě kávy jsou pěstitelé, hlavně ze třetích zemí spravedlivě odměňování, nejsou vykořisťováni a není využívána dětská práce. Takto víte, že se podílíte svým rozhodnutím zakoupit tuto kávu na férovejších a lepších podmínkách pro všechny na celém světě.

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Konopná káva SUM BIO (classic, vanilka, cejlonská skořice) 250g

Nejnovější příspěvky