Kompava Premium Colostrum 60 kapslí

Kompava premium colostrum - imunita, zdravie, šport

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 328 Kč

Běžná cena: 350 Kč

Nákupem získate 14 věrnostní body. 14 body = 18 Kč.

Výživový doplněk na podporu imunity Kompava Premium Colostrum posiluje imunitní systém, zvyšuje výkon a regeneraci.
Kolostrum nebo mlädzivo je tekutina mléčné žlázy všech savců, která se vylučuje jen do 72 hodin po porodu. Pro novorozence je to látka, která mu pomáhá přežít prvních pár dní na světě přeplněném viry a bakteriemi. 


Obsah balení: 60 kapslí
Obsah účinné složky v 1 kapsli: 350 mg
Doporučené dávkování: 2-4 kapsle denně, děti 1x1 kapsle denně
Země původu: Slovensko

Detaily

Kompava Premium Colostrum

Výživový doplněk na imunitu Kompava Premium Colostrum je jinými slovy mlädzivo, to jest tekutina mléčné žlázy všech savců (tedy i člověka), která se vylučuje jen do 72 hodin po porodu. Pro novorozence je to látka, která mu pomáhá přežít prvních pár dní na světě přeplněném viry a bakteriemi. Kolostrum je důležitá látka pro obranyschopnost organismu.

Kdy je Premium Colostrum vhodnou volbou?

  • při snížené imunitě
  • při chudokrevnosti (anémie z nedostatku železa)
  • během fyzického výkonu urychluje přenos glukózy do svalů, čímž zvyšuje výkonnost, podporuje vytrvalost a zabraňuje katabolismu
  • po fyzickém výkonu (urychluje regeneraci, aktivuje proces zmnožení svalových buněk, redukuje svalovou bolest a svalovou horečku, zvyšuje zátěžovou toleranci)
  • při redukčních dietách na doplnění všech potřebných živin, nedodávaných potravou a na upřednostnění štěpení tuků před cukry
  • na zpomalení stárnutí pokožky, zvýšením tvorby kolagenu-anti-aging efekt (vnitřní i venkovní aplikace)
  • pro zajištění psychické rovnováhy (dobrý duševní stav organismu pozitivně ovlivňuje bojovnost organismu proti různým onemocněním)

Co Premium Colostrum obsahuje?

1. Imunoglobuliny (IgG 35%, IgM, IgA) - látky produkované organismem jako odpověď na přítomnost látky, která do organismu nepatří. Buď přímo cizorodou látku eliminují nebo na ni upozorní jiné imunitní buňky.

2. Přirozené růstové faktory (IGF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% - podporují a obnovují růst svalů a kostí, chrupavky, pokožky, kolagenu a nervové tkáně (tyto růstové faktory jsou přírodní, nesteroidní, proto je tento přípravek považován i za přírodní anabolický přípravek, který je absolutně bezpečný). Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím i obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixír mládí.

3. Laktoferin 0,6% - zabezpečuje transport železa v organismu. Navázáním železa na laktoferin, ztratí bakterie svůj zdroj obživy a proto se zastaví jejich rozmnožování. Díky tomu je považován za hlavní regulátor obranyschopnosti.

4. Lysozym 0,16% - enzym, který narušuje bakteriální stěny a tím vykazuje silné antibakteriální účinky.

5. Protein PRP - (na prolin bohatý protein) - klinickými studiemi bylo prokázáno, že dokáže zvrátit průběh takových závažných neurologických onemocnění jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitní systém (při oslabení ho stimuluje, při autoimunitních onemocněních ho uklidňuje).

6. Vitamíny - A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotin, cholin 2% - ovlivňují všechny biochemické procesy v těle

7. Aminokyseliny - nezbytná složka pro stavbu mnoha sloučenin jako jsou enzymy, peptidy apod. (Colostrum obsahuje až 26 AK).

8. Minerály 3,1% - vápník, sodík, hořčík, fosfor, draslík - základní složka při stavbě a funkce kostí a svalů

Oporúčané dávkování a užívání

- Dospělí: 2-4 kapsle denně
- Děti: 1 kapsle 1-krát denně

Kolostrum třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nevhodné užívat s trávicími enzymy. Doporučujeme užívat na lačno nebo 30 minut před jídlem nebo tréninkem. U malých dětí doporučujeme obsah kapslí vysypat do vody a hned vypít.

Složení

Kolostrum (350 mg + -7,5%), živočišná želatina, barvivo oxid titaničitý.

Upozornění

Výrobek obsahuje alergen: laktózu. Vhodné pro děti od 3 let. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě od 10 ° C do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 5088/2010 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens - neobsahuje žádné alergeny.

Další informace

Zdravotné problémyAlergie, Chudokrevnost

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava Premium Colostrum 60 kapslí

Nejnovější příspěvky