Health Link Kokosový cukr BIO 100g

kokosový cukor bio

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 44 Kč

Běžná cena: 51 Kč

Kokosový cukr se získává z nektarů květů kokosových palem, které jsou sbírány ručně. Získané krystalky kokosového cukru mají jemně karamelovou chuť.
Kokosový cukr je vhodnou náhradou za jakékoliv sladidlo. Jeho hlavní výhodou je nízký glykemický index (35).


Obsah balení: 100g
Složení: 100% BIO kokosový cukr
Země původu: Indonésie

Detaily

Využití kokosového cukru

Kokosový cukr se velmi dobře rozpouští a výborně se tedy hodí do kávy, smoothies, zda teplých a studených nápojů. Jeho vlastnosti jsou ale ceněny i při přípravě zmrzlin, jogurtů nebo dezertů, kterým dodává zajímavou chuť.

Živiny v kokosovém cukru

Filipínské ministerstvo zemědělství zveřejnilo informace, že kokosový cukr obsahuje poměrně velké spektrum živin. Nejvíce zastoupeny by v něm mělo být železo, zinek, vápník a draslík, dále také polyfenoly a mastné kyseliny s krátkým řetězcem.

Nejpozoruhodnější jsou ale informace stejného ministerstva, že kokosový cukr obsahuje inulin. Jedná se o vlákninu, která zpomaluje absorpci glukózy a tím by se dalo odůvodnit jeho nízký glykemický index 35. 

Skladování: skladujte v suchu v uzavřeném obalu

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Health Link Kokosový cukr BIO 100g

Nejnovější příspěvky