Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Planet Ayurveda Karela (Hořká tykev) extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

karela horká tekvička planet ayurveda

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 485 Kč

Běžná cena: 498 Kč

Nákupem získate 20 věrnostní body. 20 body = 25 Kč.

Antidiabetikum a přírodní imunostimulátor


Hořká tykev působí jako přírodní stimulátor vnitrobuněčné složky imunity, čímž posiluje obranu proti virům a vnitrobuněčným cystickym formám bakteriálních patogenů.
Hořká tykev také podporuje tvorbu a vylučování inzulínu. Ajurvéda označuje hořkou tykev za jeden z nejlepších přírodních prostředků na kontrolu cukru v krvi.


Obsah balení: 60 kapslí á 500 mg
Dávkování: 1 - 2 kapsle 1 - 2x denně
Země původu: Indie

Detaily

Karela (Hořká tykev)

Karela (Momordica charantia), u nás také známá pod názvem Hořká tykev, se v asijských kulturách a speciálně v ajurvédské medicíně dlouhodobě používá na podporu léčby diabetu, zejména u lidí, kteří neužívají inzulín a také na podporu léčby psoriázy.

Ajurvéda označuje hořkou tykev za jeden z nejlepších přírodních prostředků ke kontrole cukru v krvi. Patří také mezi nejlepší přírodní zdroje chromu a hořčíku. Je bohatá na přírodní vitamin A a vitamin C.

Ájurvédské vlastnosti: Vata: + Pitta: = Kapha: -

Účinky Karely (Hořké tykvičky):

1. Cukrovka
Hořká tykev (Karela) obsahuje látky s účinky podobnými inzulínu, takzvaný rostlinný inzulín. Podporuje tvorbu a vylučování inzulínu a zároveň pomáhá snižovat zvýšené hladiny cukru. Zařadit bychom ho mohli mezi přírodní prostředky na podpůrnou léčbu cukrovky.

2. Obezita, metabolický syndrom
Karela snižuje enzymatické odbourávání inzulínu, čímž zabraňuje postupné ztrátě účinnosti inzulínu, působí preventivně proti vzniku inzulinové rezistence a metabolického syndromu. Doporučuje se v podpůrné léčbě syndromu obezity.

3. Antivirová imunita
Účinné látky Hořké tykvičky stimulují imunitní systém, obzvláště nitrobuněčnou složku imunity (Th1), čímž se zvyšuje protivirová obranyschopnost. Doporučuje se v podpůrné léčbě virových infekcí: opar na rtech, herpes, hepatitida, EBV, CMV, HIV.

4. Protinádorová imunita
Stimulace vnitrobuněčné imunity (NK-buněk) podporuje destrukci rakovinových buněk, čímž zvyšuje úspěšnost léčby onkologických onemocnění. Doporučuje se při všech typech rakoviny.

Doporučené kombinace

Pro lepší efekt doporučujeme kombinovat s kapslemi Gymnema sylvestre (diabetes), resp. Giloy (kožní problémy).

Kvalita produktu Karla od Planet Ayurveda

100% přírodní kapsle plněné přírodním vysoce účinným extraktem (kapsle nejsou plněny obyčejným práškem z rostliny). Obsahují násobně účinnější formu - standardizovaný extrakt. Neobsahují žádné další plniva, aditiva ani chemické látky. Použité kapsle jsou z celulózy rostlinného původu. Vhodné pro vegetariány i vegany.

Složení

100% standardizovaný extrakt v poměru 10:1 z Hořké tykvičky (Momordica charantia). Potah kapsle z celulózy rostlinného původu. 1 kapsle obsahuje až 500 mg standardizovaného extraktu bez přídatných látek.

Upozornění

Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskymi produkty odstup alespoň půl hodinu, ideálně hodinu.

Další informace

Zdravotné problémyDiabetes

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Karela (Hořká tykev) extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

Nejnovější příspěvky