Kompava Indikační papírky na měření pH 100 ks

Indikačné papieriky na meranie pH

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 153 Kč

Běžná cena: 163 Kč

Indikační papírky pro měření pH moči slouží ke zjištění stavu překyselení Vašeho organizmu. Působením různých vnějších a vnitřních vlivů může změnit ideální rovnováha kyselin a zásad v organismu. Pokud je odchylka pravidelná, jedná se o acidóza - poruchu ideální rovnováhy kyselin a zásad. Její indikaci snadno změříte pomocí indikačních (lakmusových) papírků.


Obsah balení: 100 ks

Detaily

V těle je důležitá správná rovnováha kyselin a zásad v organismu, které změříme snadno podle moči a to pomocí indikačních (lakmusových) papírků pH KOMPAVA. V případě nesprávné rovnováhy a nesprávného pH začnou v organismu různé zdravotní problémy.

Stačí jedna kapka moči a ihned víme indikovat míru překyselení organismu. Ideální pH našeho organismu je v rozsahu 7,36 - 7,44 pH. Ještě za jak tak přijatelné je považováno pH od 6,5 - 7,44, jakákoliv nižší hodnota je doslova katastrofou a s dlouhodobějšího hlediska vede k jisté nemoci.

Návod k použití indikačních papírků

Indikační papírek omokrite močí (stačí 1 kapka), měření doporučujeme provádět ráno nalačno, po 1 sekundě se barva omočené části papírku začne měnit papírek přiložte k barevné škále stupnice a porovnejte své pH.

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava Indikační papírky na měření pH 100 ks

Nejnovější příspěvky