Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Kompava ImunoFit Kids 60 kapslí

ImunoFit Kids Kompava

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


738 Kč

Nákupem získate 30 věrnostní body. 30 body = 38 Kč.

Komplexní imunitní formule vytvořená pro potřeby dětského organismu


Kombinace přírodních složek - laktoferinu, l-lysinu a vitamínu B6, přirozeně podporuje imunitní systém a odolnost dětí vůči patogenům již od 3 let.


Obsah balení: 60 tobolek á 400 mg

Detaily

Dětská imunita

Dětská imunita se liší od imunity dospělých tím, že imunitní systém dětí je stále ve vývoji, a není tak schopen se dostatečně bránit proti patogenům, které způsobují různá onemocnění.

Vzhledem k tomu je důležité věnovat podpoře dětské imunity zvýšenou pozornost. S postupným růstem dítěte se jeho imunitní systém vyvíjí a stává se schopným lépe reagovat na různé typy patogenů.

Na odolnost imunitního systému dětí má vliv:

 • Věk: s postupem času a vystavením se různým patogenům se imunitní systém dětí postupně vyvíjí a stává se schopným účinně a efektivně reagovat.
 • Strava: strava by měla být pestrá, kvalitní a bohatá na bílkoviny, zdravé sacharidy a tuky, vitamíny, minerály a omega-3 mastné kyseliny.
 • Pohyb a sport: na čerstvém vzduchu a v každém počasí je to nejdůležitější pro podporu imunitního systému.
 • Hygiena: udržování dobrých hygienických návyků, jako je časté mytí rukou, pomáhá minimalizovat vystavení dětí patogenům a infekcím.
 • Prostředí: setkání se s různými mikroby a bakteriemi v domácím či školním prostředí může pomoci vůči nim vybudovat odolnost, proto se není třeba vyhýbat společnosti.
 • Genetika: některé děti mohou být geneticky náchylné k určitým onemocněním nebo mohou mít genetické predispozice k silnějšímu nebo slabšímu imunitnímu systému.

Laktoferin

Laktoferin je jednou z nejsilnějších imunitních složek mateřského mléka a podílí se na imunitní odpovědi organismu (bakteriální nebo virové infekce). Představuje jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirozených prostředků našeho organismu na podporu imunity vzhledem k tomu, že narušuje membrány mikroorganismů.

Laktoferin je přirozeně obsažen ve všech tělových tekutinách, jako jsou například sliny či slzy, a je součástí vrozené imunity. Přirozeně tvoří prvotní bariéru pro průnik bakterií či virů do organizmu přes oči a ústa.

Úkolem laktoferinu je také transport železa v organismu. Váže na sebe ionty železa, čímž způsobuje zpomalení růstu a rozmnožování se patogenních mikroorganismů v těle. Mikroorganismy také potřebují potravu, a tou je právě volné železo. Laktoferin tedy zároveň dokáže pomoci organizmu lépe vstřebat železo přijaté ve stravě.

L-Lysin:

 • podporuje zvýšenou aktivitu proti virům - několik studií naznačuje, že L-lysin může mít zvýšenou aktivitu vůči virům, což znamená, že může pomoci organismu bojovat proti nim. Konkrétně se to týká herpes simplex viru, kde L-lysin může ovlivnit jeho replikaci a šíření.
 • podporuje tvorbu protilátek – L-lysin je důležitým faktorem pro tvorbu přirozených protilátek, které jsou klíčovým prvkem imunitní odpovědi. Protilátky hrají důležitou roli při rozpoznávání a likvidaci patogenů.
 • podporuje růst a vývoj imunitních buněk – L-lysin je nezbytný pro tvorbu bílkovin, které jsou klíčové při tvorbě imunitních buněk.

Vitamin B6

Vitamin B6 hraje klíčovou roli v mnoha aspektech zdraví včetně imunitního systému. Mezi jeho úkoly patří správná podpora tvorby červených krvinek, pomáhá při tvorbě energie, a tak přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

ImunoFit KIDS:

 • Vhodný pro děti od 3 let.
 • Pozitivně přispívá k podpoře imunitního systému a udržení zdraví dětí.

Jeho užívání je vhodné:

 • Během podzimní i zimní sezóny.
 • Pokud bývá Vaše dítě z důvodu onemocnění příliš často doma a ne ve školce/škole.
 • Při oslabeném imunitním systému.
 • Pro rychlejší zotavení po virovém či bakteriálním onemocnění.
 • Ke snížení vyčerpání a únavy.
 • Před nástupem do školky/školy k posílení imunity.
 • Když se dítě nacházelo v kolektivu s nemocnými dětmi.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování výživového doplňku je formulováno tak, aby zohledňovalo individuální potřeby a charakteristiky organismu. U nás se nezaměřujeme pouze na jedno univerzální dávkování, protože víme, že každý z nás je jedinečný:

 • Pro udržení zdraví: doporučujeme užívat 1 kapsli denně.
 • Pro intenzivní podporu imunity: doporučujeme užívat 2 kapsle denně.

Použití

Tobolky může dítě spolknout vcelku. Je třeba je zapít dostatečným množstvím vody. Zajistíte tak, že se kapsle dostane do žaludku, kde se může začít postupně rozkládat, a tak uvolňovat do těla potřebné látky. Obsah tobolky lze také vysypat do nápoje či jídla – doporučenou dávku rozpusťte ve vlažné vodě, čaji, mléce nebo kaši.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům.

Výživové údaje

Obsah v 1 kapsli  *RVH %  
Laktoferin    200 mg 
L-Lysin         198 mg 
Vitamin B6  2 mg143 %

*RVH / NRV - referenční výživová hodnota / nutrient reference value

Složení

Laktoferin, L-lysin HCl, vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), rostlinná tobolka (hypromelóza, uhličitan vápenatý).

Další informace

Zdravotné problémyRýma, chřipka, angína, nachlazení

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Kompava ImunoFit Kids 60 kapslí

Nejnovější příspěvky