Medveď natural IMMUSE® 30 kapslí

immuse medveď natural

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 525 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

Probiotikum Lactoccocus lactis kmen Plasma


Prémiový produkt, při kterém se jeho účinky na podporu imunity prokázaly klinickými studiemi. Bez lepku. Bez barviv. Vhodné pro vegany.


Obsah balení: 30 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapít dostatečným množstvím vody
Původ základní složky: EU/mimo EU

Detaily

V čem je produkt IMMUSE výjimečný?

IMMUSE dokáže aktivovat speciální buňky imunitního systému, které se jmenují plazmacytoidní dendritické buňky ve zkratce pDC. Tyto buňky imunitního systému jsou v těle velmi vzácné, ale mají rozhodující roli při aktivaci protivirové obrany!

Plazmacytoidní dendritické buňky ve zkratce pDC, tvoří interferon typu I. Interferon typu I. je bílkovina, která má antivirový účinek a brzdí množení virů v buňce.

Interferon typu I., který tvoří plazmacytoidní dendritické buňky, tak dokáže aktivovat vrozenou imunitu, aby zabíjela virem napadené buňky, jakož i podporovat v ničení virem napadnutých buněk adaptivní imunitu.

Interferony typu I. tvořené plazmacytoidními dendritickými buňkami se dokáží navázat i na buňky, které sousedí s buňkami, které jsou napadeny virem a tím je chrání před šířením viru a brání tím šíření nemoci.

Způsob jak bezpečně stimulovat aktivitu plazmatocytoidních denritických buněk je užívání IMMUSE ™ (LC-Plasma). IMMUSE ™ je jedinečný kmen bakterií mléčného kvašení s novým mechanismem účinku.

IMMUSE ™ je první dostupná dietní potravinová složka, u které se ukázalo, že aktivuje tyto vlivné buňky imunitního systému a poskytuje komplexnější imunitní ochranu.

Doporučené kombinace

IMMUSE doporučujeme kombinovat s Mikroveda Probiotický ústní sprej M33+ 50 ml nebo s probiotickým práškem pro děti Šťastné bříško PROBIO 50g.

IMMUSE je určen zejména:

  • pro lidi s oslabenou imunitou
  • pro sportovce
  • jak pro děti tak dospělé
  • produkt je vhodný při prevenci infekčních onemocnění
  • bezpečný při dlouhodobém užívání
  • pro vystresované a těžce pracující lidi
  • pro onkologické pacienty

Tento výrobek se „nebije“ s žádnými léky ani jinými doplňky výživy.

Množství účinných látek v 1 kapsli:

  • Akáciová vláknina: 215 mg
  • Lactoccocus lactis kmen Plasma - IMMUSE®: 50 mg

Složení

Vláknina z Akácie senegalské (Acacia senegal, 215 mg v 1 kapsli), kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, IMMUSE® - Lactoccocus lactis kmen Plasma (50 mg v 1 kapsli).

Upozornění

Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřené nádobě, v chladu, chraňte před přímým slunečním zářením.

Další informace

Zdravotné problémyRýma, chřipka, angína, nachlazení

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Medveď natural IMMUSE® 30 kapslí

Nejnovější příspěvky