Wolfberry Himalájská sůl růžová 250g

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnosť: Skladem


35,94 Kč

S tímto produktem získáte 2 bodů. 2 body = 2,70 Kč.

Nerafinovaný přírodní krystalická sůl s obsahem 84 stopových prvků. Bez umělých anorganických aditiv, chemického fluoru a jódu. Je ideální náhradou běžné škodlivé kuchyňské soli. Vhodná i do koupele.


Obsah balení: 250g
Země původu: Pakistan
 

Detaily

Himálajská sůl růžová - detailnější informace

Himálajská růžová sůl se těží v Pákistánu. Tato sůl se vyskytuje v načervenalé nebo růžové barvě, ale není žádnou vzácností ani její bílá forma. Růžová himálajská sůl je až neuvěřitelně čistá, protože je 250 milionů let stará, takže nezaznamenala dopad civilizace jako např. u mořské soli, která je těžena často ze znečištěných oblasti oceánů. Vznikla pod velkým tlakem na sobě ležících hornin. Svou růžovou barvu získala himálajská sůl díky obsahu oxidu železa a široké škále dalších minerálů. V minulosti byla tato sůl v Evropě nazývána jako královská sůl, protože byla vyhrazená pouze pro členy královské rodiny.

 

Wolfberry himálajská sůl růžová se těží z dolů ručně, v souladu s přírodou a dlouholetou tradicí. Při těžbě se tedy nepoužívají žádné mechanické zařízení, ale ani trhaviny. Poté, jako je sůl ručně vytížení, tak je i ručně rozdrcena, ručně promytá a následně vysušená na slunci. 

 

Pro konzumaci je vybíraných jen asi 10% nejkvalitnější soli a ta je pravidelně kontrolována v nezávislých laboratořích. Sůl je sterilně zabalena a je tedy vhodná k přímé konzumaci. Díky tomu, že do ní nejsou přidávány žádné umělé chemické sloučeniny, tak se výborně hodí i do relaxačních lázní. Právě z nich totiž dokáže pokožka krásně vstřebávat všechny drobné částice obsažených minerálů, takže si organismus v takovém lázni nejen krásné odpočine, ale zároveň doplní i potřebné látky.

 

Tato himálajská sůl obsahuje 88 prvků (z toho až 84 minerálů), které jsou v tak malých částicích, že jsou snadno absorbovány buňkami lidského těla.

 

Kompletní seznam prvků obsažených v himálajské růžové soli Wolfberry

vodík, lithium, Beryllium, bór, uhlík, dusík, kyslík, fluorid, sodík, hořčík, hliník, křemík, fosfor, síra, chlorid, draslík, vápník, skandium, titan, vanad, chrom, mangan, železo, kobalt, nikl, měď, zinek, gallium, germanium, arsen, selen, brom, rubidium, stroncium, ytterbium, zirkonium, niob, molybden, technecium, Ruthenium, rhodium, palladium, stříbro, kadmium, indium, cín, antimon, teluru, jód, Cesium, barium, Lanthan, cer, praseodym, neodym, promethium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutecium, hafnium, tantal, wolfram, rhenium, osmium, iridium, platina, zlato, rtuť, thalium, olovo, Bismol, polonium, ASTAT, francium, radium, aktinium, thorium, protaktinium, uran, neptunium, plutonium.

 

Nutriční hodnoty v 100g

Energie: 12 kJ/3 kcal; Tuky: <0.1g; Bílkoviny: 0,94g; Sůl: 94,1g; 
Vápnik: 205 mg; 
Draslík: 618 mg; 
Železo: 105,4 mg.  

 

Alergeny: bez alergenů
Skladujte v temnu a suchu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Ne

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Wolfberry Himalájská sůl růžová 250g

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky