Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

MycoMedica Hericium (Korálovec ježovitý) 50% 90 kapslí

Hericium 50% MycoMedica

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 998 Kč

Běžná cena: 1 110 Kč

Nákupem získate 40 věrnostní body. 40 body = 50 Kč.

S 50% obsahem polysacharidů a s garantovaným minimálním obsahem 20% β-1,3/1,6 D-glukanů


Hericium (korálovec ježovitý) je houbou 21. století - posiluje mentální funkce, uklidňuje, napomáhá k lepšímu soustředění a pomáhá předcházet Alzheimerově chorobě a zmírňovat příznaky Parkinsonovy choroby.


Obsah balení: 90 kapslí

Detaily

Hlavní účinky:

 • Napomáhá soustředění a lepší koncentraci.
 • Upravuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • Pomáhá předcházet Alzheimerově chorobě.
 • Zmírňuje příznaky Parkinsonovy choroby.
 • Přispívá k psychické pohodě.

Houba Hericium (Korálovec ježovitý) - základní informace

Hericium (Korálovec ježovitý, lví hříva, Hericium erinaceus) patří mezi jedlé stopkovýtrusové vitální houby pocházející z Asie, hodně se také vyskytující na severu Ameriky. Své jméno houba získala podle unikátního tvaru plodnice, která je kulovitá a rozvětvená a může mít průměr až 30 cm.

Je nedílnou součástí tradiční čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle.

Staří čínští a japonští lékaři dokázali využít jeho funkce An Shen (uklidnit ducha) a znali také jeho příznivý vliv na posílení mentálních funkcí. V současnosti se zkoumá vliv Hericia na produkci NFG (nervového růstového faktoru).

Obsah účinných látek:

 • min. 50% polysacharidů (reálně bývá 53-54%)
 • min. 20 % β-1,3/1,6 D-glukanů

Podobně jako jiné vitální houby je i Hericium bohaté na polysacharidy – beta glukany, minerály, stopové prvky, specifické pro něj jsou také diterpenoidy – hericenony a erinaciny. Dalšími významnými složkami Hericia jsou kyselina palmitová, cukrový alkohol threitol a D-arabinitol nebo provitamin D2 a jiné.

Hericium 50% je v ideálním poměru polysacharidů, fytosterolů, erinacinů, ergosterolů a dalších bioaktivních látek.

Dávkování:

 • zvýšená dávka: 3-10 kapsle denně (je vhodné poradit se s lékařem nebo praktikem čínské medicíny)
 • běžná dávka: 1-2 kapsle denně
 • doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat
 • kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem nebo 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem
 • při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě extraktu brazilské třešně Aceroly.

Složení (1 kapsle):

 • Hericium (Hericium erinaecus) 100% čistý extrakt: 500 mg
 • Pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Kvalita produktu MycoMedica Hericium

Houbovou surovinu, která je použita při výrobě MycoMedica produktů, je dovážena z Číny, z lokalit, které mají ideální klima a podmínky pro růst.

Pro soudobou Čínu není často ekologie životního prostředí prioritou. Je proto obtížné, ale zároveň nezbytné, hledat na pěstování vitálních hub naprosto čistou a průmyslem nedotčenou přírodu. MycoMedica používá především houby pěstované v provinciích Fujian, Anhui a Jiangxi, kde jsou oblasti civilizací prakticky nedotčeny. Pesticidy, těžké kovy, mikroorganismy, plísně, radioaktivita, to jsou nebezpečí, před kterými je třeba houbovou surovinu bezpodmínečně chránit.

Všechny houbové suroviny jsou testovány v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Testuje se také PAHs a radioaktivita.

Testována je každá šarže. Takto rozsáhlé testy žádný jiný výrobce v Čechách nenabízí (pokud říká, že ano, vyžádejte si je). A u houbách jsou takové testy velmi důležité.

Finální výroba produktů probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. Pro výrobu jsou používány standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém jakosti IFS.

Hericium od firmy MycoMedica se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec. Pro výrobu extraktů jsou používány plodnice.

Upozornění

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Další informace

Zdravotné problémyNervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: MycoMedica Hericium (Korálovec ježovitý) 50% 90 kapslí

Nejnovější příspěvky