Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Nutraceutica Gurmar 120 tablet

Nutraceutica Gurmar 120 tablet

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


399 Kč

Nákupem získate 16 věrnostní body. 16 body = 20 Kč.

Přírodní antidiabetikum


Gurmar (gymnema) je jedním z nejúčinnějších přírodních prostředků k léčbě diabetes I. a II. typu. Působí při poruchách metabolismu cukrů několika účinky.
Stimuluje tvorbu inzulínu, regeneruje beta-buňky pankreatu a zároveň zvyšuje aktivitu enzymů zúčastněných metabolismu glukózy a zabraňuje vzniku inzulínové rezistence.


Obsah balení: 120 tablet (vystačí na 20-40 dní užívání)
Dávkování: 3x denně 1-2 tablety po jídle
Obsah účinných látek v 1 tabletě: 500 mg přírodní bio-složky Gurmar listy
Výrobce: PharmDr. Jozef Zima, Višňová 26A, 94901 Nitra

Detaily

Gurmar a diabetes

Gurmar (známý také jako Gymnema Sylvestre) je rostlina původem z tropických lesů jižní a střední Indie a Srí Lanky, která se již přes 2000 let používá v tradiční indické medicíně. Gurmar je jednou z nejúčinnějších ajurvédských bylin na diabetes, která si právem vysloužila přívlastek "zabiják cukru". A jak už napovídá samotná přezdívka Gurmaru, jeho využití je zejména při léčbě diabetu.

Gurmar (gymnema) je jedním z nejúčinnějších přírodních prostředků k léčbě diabetes I. a II. typu. Působí při poruchách metabolismu cukrů několika účinky.
Stimuluje tvorbu inzulínu, regeneruje beta-buňky pankreatu a zároveň zvyšuje aktivitu enzymů zúčastněných metabolismu glukózy a zabraňuje vzniku inzulínové rezistence.

Tento účinek je charakteristický zejména při diabetes 2. typu, kdy je snížená tvorba inzulínu. Obnova beta buněk vede v mnoha případech k úplné kompenzaci oslabené funkce slinivky a k úplnému vyléčení.

Gurmar a chuť na sladké

U účinné látky Gurmaru - peptid gurmarín, byla prokázána tzv. selektivní blokáda chuti na sladké. Užívání Gurmaru vede tedy k redukci chuti na sladké a kalorické jídlo a tedy v konečném důsledku i k hubnutí. Jinými slovy, peptid gurmarín spolu s kyselinou gymnemovou napodobují glukózu, vážou se na chuťové buňky specifické pro sladkou chuť, brání aktivaci chuťových pohárků cukrem v jídle a tak snižují chuť na cukr.

Gurmar - seznam účinků:

 • Využívá se k léčbě diabetu (typu 1 a 2).
 • Je účinný při hyperglykémii.
 • Stimuluje činnost slinivky.
 • Snižuje inzulínovou rezistenci.
 • Redukuje chuť na sladké.
 • Podporuje metabolismus.
 • Je velmi nápomocný při obezitě.
 • Pomáhá bojovat s anémií (chudokrevností).
 • Snižuje hladiny cholesterolu a triglyceridů.
 • Podporuje ochranu cévní stěny před oxidativním poškozením.
 • Bojuje proti zubním kazem.
 • Má laxativní (projímavé) a močopudné účinky.
 • Pomáhá při tzv. amenorey - což je chorobný stav, při kterém dochází k vynechání menstruace (minimálně dvou cyklů) u žen v období pohlavní zralosti, jehož příčinou není gravidita.
 • Napomáhá při hepatitidě - zánět jater způsobující poškození a destrukci jaterních buněk.
 • Uplatnění si našel i při zvětšení sleziny a celkové slabosti organismu.

Kvalita Gurmar tablet od Nutraceutica

Od běžných Gurmaru extraktů se produkt odlišuje obsahem celé rostliny s úplným spektrem účinných látek, obsahujících triterpenové glykosidy: kyselinu gymnemovú, polypeptid gurmarín, stigmasterol, kvercitol, hořčiny, stopové prvky a chlorofyl. Celé spektrum účinných látek se pozvolna uvolňuje během trávení v tenkém střevě, čímž přispívá ke komplexní regulaci výšky hladiny cukru a současně k podpoře trávení a k detoxifikaci.

Gurmar tablety jsou přírodní alternativou Gurmar čaje.

Složení (1 tableta)

- 500 mg přírodní bio-složky Gurmar listy
- pomocné látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý, modifikovaný škrob, mikrokrystalická celulóza, oxid titaničitý

Upozornění

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Doplněk výživy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Pokud chcete docílit dlouhodobé výsledky, nestačí užívat doplňky výživy - musíte změnit svůj životní styl.

Další informace

Zdravotné problémyDiabetes, Hubnutí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Nutraceutica Gurmar 120 tablet

Nejnovější příspěvky